Zprávy / Festivalové

Festival Rewire potvrzuje další jména

Festival Rewire potvrzuje další jména

redakce | Zprávy / Festivalové | 11.01.2018

Osmé vydání festivalu Rewire se znovu odehraje v centru nizozemnského Haagu a to v termínu od pátku 6. dubna do neděle 8. dubna 2018. Rewire 2018 nabídne mezižánrová vystoupení, proveřené hudební projekty i exkluzivní spolupráce, klubové noci, rozhovory a promítání. Festival představí také několik tématických a kontextových programů, které spojují hudbu se širšími kulturními a sociálními problémy.


V druhé vlně potvrzených interpretů oznamjují organizátoři jména jako Panda Bear, James Holden & The Animal Spirits a Beatriz Ferreyra. Aktuálně se k nim ještě přidávají SOPHIE, Julianna Huxtable, Fatima Al Qadiri, Arto Lindsay & Zs a Tristan Perich. Již dřívě byla oznámeni Laurie Anderson, Nina Kraviz, Avalon Emerson, Lanark Artefax, Nadah El Shazly, Umfang a mnozí další. Rewire 2018 se uskuteční v různých prostorách v centru města Haagu.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

De La Soul a další na Strunách podzimu

redakce 24.05.2019

Na 23. ročník Strun podzimu přijedou De La Soul, Laura Mvula či Charles Lloyd. Jiří Suchý vystoupí ve výjimečném Recitálu.

Playlist Respect Festivalu na Spotify

redakce 23.05.2019

Dvaadvacátý ročník Respect Festivalu je nejpestřejší směsicí namíchanou ze známých, osvědčených hvězd i z nových objevů.

Šestý návrat Chee Chaaka v osvědčené konstelaci

redakce 23.05.2019

Svébytný ostravský festival Chee Chaak se letos pošesté vrací na místo činu v Provoze Hlubina. S nevšedními kapelami, battle stagí i legendárním drinkem Anál.

Le Guess Who? 2019 hlásí první jména

redakce 22.05.2019

Třinácté vydání respektované hudební přehlídky Le Guess Who? oznamuje první jména nejen do hlavního programu.

Kalle na Pražském Quadriennale

redakce 22.05.2019

Večer plný hudby s táborskou slowcore kapelou Kalle a písničkářkou Zoe Hayter proběhne v rámci Pražského Quadriennale.

Festival Mezi ploty láká na nabitý line-up

redakce 22.05.2019

Jak to, že se půlka české kulturní scény o posledním květnovém víkendu ocitne v psychiatrické nemocnici? Ne, není to zákeřná nákaza.

Kapela I Love You Honey Bunny vyhrála soutěž Jednou ranou na Sziget

redakce 22.05.2019

České vlajky zavlají letos na Szigetu hned dvakrát. Kromě nedávno ohlášených Pipes and Pints, vystoupí na Ostrově svobody také...

MišMaš párty no. 26 aneb jak zůstat sám sebou a nezabalit to

redakce 21.05.2019

Útulný statek Ústsko u Bojkovic v podhůří Bílých Karpat se opět po roce zaplní přáteli a kamarády a hlavně skvělou muzikou.

Literární festival Inverze znovu pohltí Dolní oblast Vítkovice

redakce 20.05.2019

Druhý ročník festivalu Inverze, který se koná poslední květnový víkend v Ostravě, představí různorodé přístupy k literatuře.

Pražské Quadriennale uvede performance narušující veřejný prostor

redakce 20.05.2019

Boření hranic a mezioborové prolínání je jedním z důležitých bodů umělecké koncepce této největší mezinárodní přehlídky divadla a scénografie.