Zprávy / Festivalové

Festival? Zastav se na Moment!

Festival? Zastav se na Moment!

redakce | Zprávy / Festivalové | 19.06.2015

"Cože, festival přímo v městském parku? Sea+Air, Ille a Longital uprostřed města mezi stromy? Počkej, za dobrovolné vstupné? Utopie květinových dětí anebo akce, která naváže lano na tradici kopřivnických festivalů?" Druhý ročník festivalu Moment!, který loni proběhl pod kopcem Červeného kamene, zavítá tentokrát přímo do městského parku (Sad Dr. Edwarda Beneše) v Kopřivnici.

Díly skládanky do sebe pozvolna zapadají a vy se tak můžete těšit v sobotu 20.6 na odvážný a pestrobarevný program, který začne úderem poledne. Na hlavní scéně v parku se v průběhu odpoledne vystřídájí indierockoví Sea + Air, kteří už otevírali koncerty Sufjanu Stevensovi, Woven Hand, White Stripes nebo Flaming Lips, bratislavští Longital s novou deskou a bubeníkem v zádech, citlivá a křehká Ille anebo folková písničkářka s akordeónem Beata Bocek.


Během dne si budete moci také nechata pomalovat obličet, žonglovat, tančit, zůčastnit se různých workshopů anebo spolu s dalšími příchozími jamovat. Nespočet dalších vystupujících a kompletní představu o lineupu a jiných podrobnostech lze nabýt na stránce události.

"Žádný festival, pod kterým jsem byla podepsaná, nebyl oplocen. Tak je to i letos, kdy festival proběhne v centru Kopřivnice, v Sadu Dr. E. Beneše a blízkých klubech. Přiblížili jsme akci k lidem, park i [árt té kafé] Mandala jsou bez bariér a vstupné bude dobrovolné," přibližuje za organizátory Petra Poletucha a dodává, že venkovní program potrvá tak, aby nerušil noční klid. "Posledním představením v parku bude LiveLab exhibice - outdoorová projekce od VJ Jaamora, kterou pozorovatele zaručeně překvapí," slibuje a dodává, že poté se program přesune do přilehlých klubů. Příspěvky na festival v hodnotě vyšší jak 200 Kč budou zařazeny do tomboly o hodnotné ceny.

Info

Festival Moment!
20. 6. 2015 12:00
Sad Dr. Edvarda Beneše, [árt té kafé] Mandala, Music Club Papaya
Kopřivnice

www.facebook.com/events/1491033694510933
www.festivalmoment.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Druhý ročník Festivalu hudby Bez ambicí

redakce 13.07.2020

Hudební festival Bez ambicí, to je dvanáct hodin hudby a snad i víc. Pořadatelé věří v uvolněnou atmosféru, nezapomenutelné hudební sety a dobré počasí.

Let It Roll připravil na léto The Renegade Festival

redakce 10.07.2020

I když půjde o menší verzi pro omezený počet návštěvníků, mohou se fanoušci i tentokrát těšit na unikátní stage design a audiovizuální show, kterou je Let It Roll vyhlášený.

Domácí verze Front Porch festivalu

redakce 09.07.2020

Tato událost bude výjimečná nejen pro svou konceptuální stylizaci, ale také proto, že bude v České republice dosavadní premiérou.

Imagination Festival je zpět

redakce 08.07.2020

Nejtvrdší elektronický podnik u nás chystá na podzim další edici. Imagination Festival se vrací v listopadu.

Festival Nultý bod v karlínské Invalidovně

redakce 07.07.2020

Program bude bohatý a nejedno představení je jazykově bezbariérové a vzhledem k velmi omezenému počtu diváků u většiny představení je exkluzivita zážitku zaručena.

Boskovice 2020 v srpnu a komorněji

redakce 07.07.2020

Připravená je žánrově pestrá Uni scéna, česko-německá jazzová scéna, blues, divadla interiérová i v plenéru na boskovickém hradě.

Groove Brno přiveze evropské funky špičky

redakce 05.07.2020

Zahraniční funky kapely a tuzemské projekty, které v minulých letech vytvořily ve vlastní produkci festivalu a každoročně je po nich poptávka.

46. Letní filmová škola Uherské Hradiště odhaluje program

redakce 04.07.2020

Diváci Letní filmové školy se z Uherského Hradiště plynule dostanou přímo do historie i současnosti filmu.

Bratislavské intermezzo Hradeb Samoty

redakce 02.07.2020

Bude sa jednať o špeciálny event, či už z pohľadu jeho realizácie v kluboch a nie na pamiatke, ako aj dramaturgiou.

Shotgun Festival ohlašuje první jména

redakce 02.07.2020

Po několika měsících nejistoty se však blýsklo na lepší časy a pokud se situace nezmění, brány festivalu se na konci léta opět otevřou.