Zprávy / Festivalové

Fingers Up oznamuje letošní line-up

Fingers Up oznamuje letošní line-up

redakce | Zprávy / Festivalové | 08.05.2016

Areál Morava Camp v Mohelnici se v termínu 8. a 9. července 2016 po roce promění ve festivalové městečko a nabídne přehlídku indie, pop a rockových zahraničních i českých interpretů. Návštěvníci se mohou těšit také na osvěžující bazén, jež podtrhuje jedinečnost festivalu a řadu dalších novinek.

Hudebně se festival Fingers Up zaměřuje spíše na nemainstreamové kapely, přesto v rámci programu představí osobité interprety. Díky spolupráci s agenturou Fource Entertainment nabízí neotřelá zahraniční jména. Fingers Up však není jen o hudbě. "Neustále se snažíme festival posouvat dopředu. Určitě se ještě více zaměříme na služby, dekorace a gastro. Jednoduše na zážitky, to je naše poselství. Fingers Up jde s dobou a díky společnosti MasterCard budeme letos nově první bezkontaktní festival v České republice," prozrazuje hlavní pořadatel festivalu Petr Elgner.


Na šestém ročníku festivalu se představí kapela Swim Deep, která je považována za tahouny tzv. B-Town scény, v ČR vystoupí po třech letech. Pleasure House roztančí návštěvníky svým indie tanečním popem a ukáží energickou show. Projekt My Baby strhne voodoo rituálem, mix blues-rocku a psychedelie zaručuje netradiční zážitek. Skupina KAMP! pošle českému publiku dávku elektronického rytmu. Ze slovenských umělců padla volba na math progrockové trio nesoucí název NVMERI. Hudebně staví na skandinávském indie popu, chytlavých melodiích a synthu.


Program samozřejmě neopomíjí zástupce tuzemské scény. Velkým lákadlem bude projekt Kláry Vytiskové Klara. Deska Home je velmi kladně hodnocena, rozhodně stojí za povšimnutí. Z dalších českých jmen zahrají Tata Bojs, PSH, Voodooyoudo, VR/Nobody, No Distance Paradise či LUNO. We on the Moon a Smrtislav představí repertoár ze svých nových alb. Nebudou ovšem chybět ani DJ's jako Kay, Alyaz, WZ a Chef3000. Hudební program doplní cestopisné přednášky a workshopy. Fingers Up bude plný zábavy. Kromě bazénu, který je v parných dnech k nedocenění mohou návštěvníci využít dráhy na longboard, ping pong, bumberball a mnoho dalších sportovních i nesportovních aktivit.

Ve spolupráci s největším českým internetovým obchodem s módou ZOOT vzniká speciální kolekce merchandise festivalu, který bude možné koupit v show room ZOOT přímo na festivalu, nebo na e-shopu. O osvěžující zážitek se postará vodka Amundsen, na kterou se mohou návštěvníci rovněž těšit. Předprodej probíhá na webu festivalu nebo v síti GoOUt.cz, vstupenky je možné koupit také rovnou do mobilu. Cena v předprodeji je 490 Kč.

Info

Fingers Up 2016
8. - 10. 7. 2016
Morava Camp, Mohelnice
Vstupné: 490,- v předprodeji

www.facebook.com/events/1662443437345763
www.facebook.com/fingersup
www.fingersup.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

46. Letní filmová škola Uherské Hradiště odhaluje program

redakce 04.07.2020

Diváci Letní filmové školy se z Uherského Hradiště plynule dostanou přímo do historie i současnosti filmu.

Bratislavské intermezzo Hradeb Samoty

redakce 02.07.2020

Bude sa jednať o špeciálny event, či už z pohľadu jeho realizácie v kluboch a nie na pamiatke, ako aj dramaturgiou.

Shotgun Festival ohlašuje první jména

redakce 02.07.2020

Po několika měsících nejistoty se však blýsklo na lepší časy a pokud se situace nezmění, brány festivalu se na konci léta opět otevřou.

Pohoda in the Air

redakce 01.07.2020

Kronos Quartet, Marina Satti & Fonés, Donny Benét, Liraz, Shht, Bazzookas, Space Lady a další na Pohoda in the Air.

Lunchmeat festival ohlašuje Roberta Henkeho nebo Lyru Pramuk

redakce 28.06.2020

Epidemie Covid-19 přepisuje plány hudebních festivalů po celé Evropě, Lunchmeat je naštěstí jedním z těch šťastných, kterých se rušení netýká.

Filmové léto s Marienbad Film Festivalem zpestří kulturní život

redakce 27.06.2020

Každou druhou sobotu tak nabídne divákům dvojici filmů, které doplní debata s pozvaným hostem. Festival vyvrcholí na konci srpna tradiční přehlídkou experimentálních filmů.

Rock for People oznamuje datum i první dvacítku potvrzených umělců

redakce 26.06.2020

Vystoupí s netrpělivostí očekávaní headlineři Green Day, které doprovodí rockeři Fall Out Boy a Weezer, svou účast znovu potvrdili The 1975.

Zahraniční legendy na Blues Alive

redakce 26.06.2020

Na diváky v Domě kultury čekají zahraniční legendy jako například přední představitel chicagského blues, vynikající slidekytarista Lil' Ed Williams.

Tématem letošního Respect Festivalu je "Female Power"

redakce 25.06.2020

Základní ideou bylo představit silné ženské osobnosti, bohužel některé z nich se nepodařilo přesunout na náhradní termín.

Festival Alternativa odhaluje eklektický program plný extrémních hudebních poloh

redakce 24.06.2020

Už dvacátý osmý ročník chystá festival Alternativa, který se odehraje o dvou listopadových víkendech v několika pražských prostorech.