Zprávy / Festivalové

Fingers Up oznamuje letošní line-up

Fingers Up oznamuje letošní line-up

redakce | Zprávy / Festivalové | 08.05.2016

Areál Morava Camp v Mohelnici se v termínu 8. a 9. července 2016 po roce promění ve festivalové městečko a nabídne přehlídku indie, pop a rockových zahraničních i českých interpretů. Návštěvníci se mohou těšit také na osvěžující bazén, jež podtrhuje jedinečnost festivalu a řadu dalších novinek.

Hudebně se festival Fingers Up zaměřuje spíše na nemainstreamové kapely, přesto v rámci programu představí osobité interprety. Díky spolupráci s agenturou Fource Entertainment nabízí neotřelá zahraniční jména. Fingers Up však není jen o hudbě. "Neustále se snažíme festival posouvat dopředu. Určitě se ještě více zaměříme na služby, dekorace a gastro. Jednoduše na zážitky, to je naše poselství. Fingers Up jde s dobou a díky společnosti MasterCard budeme letos nově první bezkontaktní festival v České republice," prozrazuje hlavní pořadatel festivalu Petr Elgner.


Na šestém ročníku festivalu se představí kapela Swim Deep, která je považována za tahouny tzv. B-Town scény, v ČR vystoupí po třech letech. Pleasure House roztančí návštěvníky svým indie tanečním popem a ukáží energickou show. Projekt My Baby strhne voodoo rituálem, mix blues-rocku a psychedelie zaručuje netradiční zážitek. Skupina KAMP! pošle českému publiku dávku elektronického rytmu. Ze slovenských umělců padla volba na math progrockové trio nesoucí název NVMERI. Hudebně staví na skandinávském indie popu, chytlavých melodiích a synthu.


Program samozřejmě neopomíjí zástupce tuzemské scény. Velkým lákadlem bude projekt Kláry Vytiskové Klara. Deska Home je velmi kladně hodnocena, rozhodně stojí za povšimnutí. Z dalších českých jmen zahrají Tata Bojs, PSH, Voodooyoudo, VR/Nobody, No Distance Paradise či LUNO. We on the Moon a Smrtislav představí repertoár ze svých nových alb. Nebudou ovšem chybět ani DJ's jako Kay, Alyaz, WZ a Chef3000. Hudební program doplní cestopisné přednášky a workshopy. Fingers Up bude plný zábavy. Kromě bazénu, který je v parných dnech k nedocenění mohou návštěvníci využít dráhy na longboard, ping pong, bumberball a mnoho dalších sportovních i nesportovních aktivit.

Ve spolupráci s největším českým internetovým obchodem s módou ZOOT vzniká speciální kolekce merchandise festivalu, který bude možné koupit v show room ZOOT přímo na festivalu, nebo na e-shopu. O osvěžující zážitek se postará vodka Amundsen, na kterou se mohou návštěvníci rovněž těšit. Předprodej probíhá na webu festivalu nebo v síti GoOUt.cz, vstupenky je možné koupit také rovnou do mobilu. Cena v předprodeji je 490 Kč.

Info

Fingers Up 2016
8. - 10. 7. 2016
Morava Camp, Mohelnice
Vstupné: 490,- v předprodeji

www.facebook.com/events/1662443437345763
www.facebook.com/fingersup
www.fingersup.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Žižkovská Noc oslaví deset let

redakce 16.10.2019

Nadcházející desátý ročník má záměr rekapitulovat vývoj čtvrti, která mu dala jméno. Nejen svým doprovodným programem.

ProtimluvFest zve na cestu

redakce 12.10.2019

Tématem letošního ročníku ProtimluvFestu bude cesta ve všech možných podobách.

Dalších 44 jmen pro ESNS 2020

redakce 11.10.2019

V čele druhé vlny jmen potvrzených pro Eurosonic Noorderslag jsou ukrajinská raperka Alyona Alyona a temné duo Skynd.

Tata Bojs na Metronome Festivalu probudí Křižíkovu fontánu

redakce 10.10.2019

Legendární Křižíkova fontána na Výstavišti se konečně dočká uplatnění odpovídajícího jejímu historickému i kulturnímu významu.

Konkurz kapel na Hradecký slunovrat 2020

redakce 10.10.2019

Welcome scéna objevuje začínající i déle působící zajímavé interprety napříč žánry, nabízí jim možnost vystoupení na renomovaném festivalu.

Možnosti zvuku: Sonic Territories

redakce 09.10.2019

Vídeňská městská část Seestadt zažije poslední říjnový víkend festival soundartu a experimentální elektroniky.

Signal Festival láká na doprovodný program

redakce 09.10.2019

Signal Festival si kromě téměř dvaceti instalací od českých a zahraničních autorů připravil i bohatý doprovodný program.

Mezipatra představují industry program

redakce 07.10.2019

Mezipatra poprvé představí program zaměřený na filmový průmysl. Přijede spolutvůrce seriálu Transparent a mnozí další.

Lunchmeat Moon 2019

redakce 30.09.2019

Místo abychom vypisovali úctyhodný seznam tuzemských i mezinárodních jmen, pojďme si některá z nich poslechnout. Selekci si vzala na starost Kateřina Cumin.

Jazz Goes to Town už za dva týdny

redakce 27.09.2019

Hudebníci ze čtyř kontinentů a dvaceti zemí světa. Tuzemské hvězdy i české premiéry zahraničních umělců. Jazz jde městem.