Zprávy / Festivalové

Fingers Up oznamuje letošní line-up

Fingers Up oznamuje letošní line-up

redakce | Zprávy / Festivalové | 08.05.2016

Areál Morava Camp v Mohelnici se v termínu 8. a 9. července 2016 po roce promění ve festivalové městečko a nabídne přehlídku indie, pop a rockových zahraničních i českých interpretů. Návštěvníci se mohou těšit také na osvěžující bazén, jež podtrhuje jedinečnost festivalu a řadu dalších novinek.

Hudebně se festival Fingers Up zaměřuje spíše na nemainstreamové kapely, přesto v rámci programu představí osobité interprety. Díky spolupráci s agenturou Fource Entertainment nabízí neotřelá zahraniční jména. Fingers Up však není jen o hudbě. "Neustále se snažíme festival posouvat dopředu. Určitě se ještě více zaměříme na služby, dekorace a gastro. Jednoduše na zážitky, to je naše poselství. Fingers Up jde s dobou a díky společnosti MasterCard budeme letos nově první bezkontaktní festival v České republice," prozrazuje hlavní pořadatel festivalu Petr Elgner.


Na šestém ročníku festivalu se představí kapela Swim Deep, která je považována za tahouny tzv. B-Town scény, v ČR vystoupí po třech letech. Pleasure House roztančí návštěvníky svým indie tanečním popem a ukáží energickou show. Projekt My Baby strhne voodoo rituálem, mix blues-rocku a psychedelie zaručuje netradiční zážitek. Skupina KAMP! pošle českému publiku dávku elektronického rytmu. Ze slovenských umělců padla volba na math progrockové trio nesoucí název NVMERI. Hudebně staví na skandinávském indie popu, chytlavých melodiích a synthu.


Program samozřejmě neopomíjí zástupce tuzemské scény. Velkým lákadlem bude projekt Kláry Vytiskové Klara. Deska Home je velmi kladně hodnocena, rozhodně stojí za povšimnutí. Z dalších českých jmen zahrají Tata Bojs, PSH, Voodooyoudo, VR/Nobody, No Distance Paradise či LUNO. We on the Moon a Smrtislav představí repertoár ze svých nových alb. Nebudou ovšem chybět ani DJ's jako Kay, Alyaz, WZ a Chef3000. Hudební program doplní cestopisné přednášky a workshopy. Fingers Up bude plný zábavy. Kromě bazénu, který je v parných dnech k nedocenění mohou návštěvníci využít dráhy na longboard, ping pong, bumberball a mnoho dalších sportovních i nesportovních aktivit.

Ve spolupráci s největším českým internetovým obchodem s módou ZOOT vzniká speciální kolekce merchandise festivalu, který bude možné koupit v show room ZOOT přímo na festivalu, nebo na e-shopu. O osvěžující zážitek se postará vodka Amundsen, na kterou se mohou návštěvníci rovněž těšit. Předprodej probíhá na webu festivalu nebo v síti GoOUt.cz, vstupenky je možné koupit také rovnou do mobilu. Cena v předprodeji je 490 Kč.

Info

Fingers Up 2016
8. - 10. 7. 2016
Morava Camp, Mohelnice
Vstupné: 490,- v předprodeji

www.facebook.com/events/1662443437345763
www.facebook.com/fingersup
www.fingersup.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Na Colours of Ostrava přijedou i Tindersticks a Phoebe Bridgers

redakce 28.01.2022

Phoebe Bridgers dává vzpomenout na americký folkrock 60. let, ale její melodické indie rockové písničkářství není žádné retro, spíše svět sám pro sebe.

Scotch Rolex feat. MC Yallah na Besedě u Bigbítu

redakce 27.01.2022

Mezi umělci, kteří míří do moravského Tasova, jsou také maďarští Freakin' Disco a japonský producent Scotch Rolex, který vystoupí v tandemu s ugandskou rapperkou MC Yellah.

Eurosonic Moon 2022

redakce 18.01.2022

Jako každý správný showcaseový playlist, i ten náš začíná téměř hodinovou metalovou seancí. Představujeme letošní Eurosonic.

Eurosonic Noorderslag již příští týden

redakce 16.01.2022

K již nabitému programu přidává Eurosonic nová jména, do soupisky přibili holandští nováčci MEROL, Wies, Pom, Cloudsurfers a Tinlicker.

Scandi, přehlídka severských filmů

redakce 09.01.2022

Diváci se můžou těšit na bohatý filmový program naplněný festivalovými předpremiérami, žánrovými tituly, ale i na legendární švédské němé filmy.

Rock for People a další zvučná jména

redakce 07.01.2022

Rock for People přivezou dánskou popstar MØ, rockové Wolf Alice, taky beabadoobee a další.

Jubilejní OFF Festival

redakce 06.01.2022

15. ročník OFF Festivalu ohlásil jednodenní vstupenky a odhalil termíny vystoupení těch největších hvězd.

Sharpe 2022 oznámil první jména

redakce 03.01.2022

Festival a konferencia Sharpe ohlasuje prvé mená a rozšírenie. Vystúpi aj japonská kapela Tricot.

Tři noci, tři filmy, tři setkání! ÍRÁN:CI 2022

redakce 03.01.2022

Festival ÍRÁN:CI 2022 v lednu v Praze a Brně promítne to nejlepší z íránské kinematografie

Metronome Prague spojil síly s Fource Entertainment

redakce 23.12.2021

Dohoda mezi novými partnery se sice týká primárně výhledu do roku 2023, umožňuje ale jednání už i na doplnění programu nadcházejícího ročníku Metronome Prague.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace