Zprávy / Nové desky

Foo Fighters překvapili novým EP

Foo Fighters překvapili novým EP

redakce | Zprávy / Nové desky | 23.11.2015

K překvapení všech vydali Foo Fighters nové EP pojmenované Saint Cecilia, které je navíc ke streamování a stahování zcela zdarma. Nahrávka dává k dispozici pět zbrusu nových skladeb, které byly nahrány v austinském hotelu Saint Cecilia (od něhož si EP vypůjčilo název), prostě jako "oslava života a hudby".


"Dnes mi dovolte začít předmluvou k dopisu, jež jsem sepsal před pár týdny v mém hotelovém pokoji v Berlíně, zatímco jsme začali turné k tomuto albu. Cítil jsem potřebu napsat tuto předmluvu s ohledem na srdcervoucí tragédie z 13. listopadu, v jejímž stínu vyznívá celý tento projekt zcela jiným tónem. Nyní je v něm nová naděje, že snad i sebemenším způsobem tyto písně pomohou vnést trochu světla do tohoto, někdy až příliš temného, světa. Pro všechny, kteří byli zasaženi tragédiemi v Paříži, jejich blízké a přátele. Naše srdce jsou s vámi a vašimi rodinami," napsal Dave Grohl ve svém prohlášení.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

František Skála poprvé na vinylu a hned dvakrát

redakce 18.09.2021

Jeho variace na blues, folk a dechovku byly doposud dostupné jen na CD, díky Kabinet Records rozezní i gramofony.

LeebOrn vydávají EP

redakce 14.09.2021

Olomoučtí melancholici Leeb0rn, dříve působící jako Lee, vydávají nové EP Reach One’s Destination.

Lofn vydávají EP

redakce 13.09.2021

Post-Apo Romance svou atmosférou, mýtickou elektronikou proloženou post-industriálními prvky a řezavými vokály ladí do konceptu labelu Veyl Records.

Antitrendový crossover Skaraz

redakce 12.09.2021

Coby otrlí třicátníci, obsáhlo trio MC Skalaka, producenta Tarase a kytaristy Gonzala, do svého projevu mnoho vlivů posbíraných v průběhu života.

Nová deska Acoustic Needles

redakce 10.09.2021

Kapela se pohybuje převážně v žánru moderního jazzu, často se ve skladbách objevují i prvky funkové hudby či hip hopu.

Vychází debutové album kapely Treetop

redakce 08.09.2021

Původní autorský repertoár tria je rozmanitý, pojímá vlivy jazzu, lidové hudby, klasické hudby i kompozičních postupů soudobé hudby.

Běsnící ambient Franzie na debutu

redakce 07.09.2021

Polovinu materiálu na album kapela vytvořila ještě pod názvem Superego Kid, ale postupem času sílila potřeba, se od svého starého jména oprostit.

Nové tituly z Polí5

redakce 06.09.2021

Personální spojení je na zcela jinak žánrově zařazené Severní nástupiště nebo Zimní pneu, které nedávno vydalo také Polí5.

Ventolin vydal třetí desku

redakce 03.09.2021

Ve srovnání s jeho předchozí deskou je Dneska se vyčasilo hudebně pestřejší a tematicky komornější.

Dvojice něco něco vydává druhé album

redakce 02.09.2021

Útržky rozvíjí pro tvorbu něco něco typické prostředky – nápaditost, nadsázku a nečekané zvraty, vytrhávající posluchače z popové konejšivosti.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace