Zprávy / Nové desky

Fotocrime vydávají debutové album

Fotocrime vydávají debutové album

redakce | Zprávy / Nové desky | 15.05.2018

Po loňském úspěšném EP Always Hell and Always Night prozrazují dark postpunkoví Fotocrime detaily svého velkého debutového alba, které ponese název Principle of Pain. Připomínáme, že Fotocrime jsou projektem zpěváka, skladatele a multiinstrumentalisty Ryana Pattersona aka R.

Deska vyjde 18. května za značce Golden Antenna Records. Na Principle of Pain očekávejte návrat k bicímu automatu, analogovým synťákům a řemeslnně zvládnutému kytarovému soundu. Ryan Patterson držel nové skladby pod pokličkou víc jak rok, aby je posléze nahrál spolu s producentem J. Robbinsem, se kterým se přátelí a spolupracuje bezmála dvě desetiletí.


Album bylo následně doplněno o hudební příspěvky několika dalších přátel včetně budoucích členů Fotocrime Shelley Anderson a Nicka Thienemana. O grafiku přebalu se postarala osobitá umělkyně Noelia Towers (známá pro svá díla zobrazující BDSM a ženskou sílu), pro kterou to byla první spolupráce tohoto druhu. Principle of Pain je tak komplexní, temnou a velmi osobní nahrávkou.

Info

Fotocrime
web kapely

Foto © Amber Thieneman

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články