Zprávy / Pozvánky

Fotografická výstava Neobyčejné příběhy

Fotografická výstava Neobyčejné příběhy

redakce | Zprávy / Pozvánky | 25.09.2020

Co člověk, to životní příběh. Fotografové si vybrali ty, které se jim zdály výjimečné, mezi ostatními neobyčejné. Zaznamenali je pro naši vlastní inspiraci, poučení, motivaci, pro předání zkušeností, pro svou hloubku. Tyto vizuální série, podpořené vlastními fotografiemi samotného Antonína Kratochvíla budou vystaveny v prostorách Benediktinského kláštera Rajhrad.

V kontextu fotografických obrazů zazní tyto příběhy na slavnostní vernisáži, kde vybrané soubory okomentují samotní autoři. Podrobnosti příběhů tak zůstanou k objevení divákům výstavy. Jednotlivé příběhy jsou unikátní volbou fotografů, kteří nejsou, až na výjimky, fotografy z povolání. Pohybují se tedy ve stejném světě, jako jejich hrdinové, jen jim byl dán dar všímat si a zaznamenávat. Vernisáž výstavy proběhne dne 10. října 2020. V 16 hodin bude uvedena projekcí filmu Můj otec Antonín Kratochvíl a v 18 hodin bude výstava, za přítomnosti všech vystavených autorů včetně samotného Antonína Kratochvíla, zahájena.

Vystavující umělci, fotografové Antonín Kratochvíl, Aannička, Valdemar Bednarz, Adriana Beneková, Petr Bouda, David Brož, Tomáš Derner, Petr Foltýn, Vojtěch Havlík, Ondřej Homa, Marcel Janík, Jens, Jakub Joachim, Šárka Klímová, Johana Kratochvílová, Maat, Jana Mašterová, Radovan Mikula, Pavlína Novotná, Jiří Šneider, Jaroslava Vítková, Zara Wildmoons.

Info

Neobyčejné příběhy
10. 10. 2020 – 10. 12. 2020
Benediktinský klášter, Rajhrad
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

NSHT s živou elektronikou online

redakce 27.10.2020

Event, který má za sebou už čtyřletou jízdu po klubech v Olomouci, Brně a Praze, se tentokrát podívá k nám všem do obýváků, pokojíčků a dalších špeluněk.

Yungblud se vrátí do Prahy

redakce 26.10.2020

Yungblud je známý tím, že ve svých textech vyjadřuje hlavní obavy své generace a zároveň ji pomocí své hudby sjednocuje a posiluje.

Ester & Josefina uvedou přednášku Terapie sdílením živě

redakce 26.10.2020

Herečka a umělkyně Ester Geislerová, módní návrhářka Josefina Bakošová a párový terapeut Honza Vojtko se podívají na vztahy od jejich počátků až do rozchodového konce.

Nový termín pražského koncertu Limp Bizkit

redakce 25.10.2020

V rámci pražského koncertu by tak vedle osvědčených hitovek mohl zaznít i nový repertoár, po kterém fanoušci dlouho pokukují.

Vyhnout se temným místům? Tom Grennan v Praze

redakce 10.10.2020

Magazín NME albu udělil čtyři z pěti hvězd a napsal, že je plné procítěných stylových kytarových bangerů.

Mixcloud chystá streamované koncerty v čele s Flying Lotusem a Róisín Murphy

redakce 08.10.2020

Mixcloud představuje nový způsob vydělávání peněz pro hudebníky díky streamovaným koncertům.

Le Guess Who? chystá hybridní event ON/OFF

redakce 07.10.2020

Organizátoři jako náhradu za přesunutý festival nabízí hybridní event v Utrechtu i na webu!

Nová venkovní expozice Památníku ticha na perónu Nádraží Bubny

redakce 07.10.2020

Jakkoliv se symbolem podzimního programu Památníku ticha stal pojem pomíjivost, organizátoři věří, že veřejná komunikace bude pokračovat navzdory všem epidemiím naší doby.

Koncert Anny Marii Jopek je přesunut

redakce 06.10.2020

Zpěvačka Anna Maria Jopek se zařadila k umělcům, kteří dělají z Polska jazzovou velmoc.

Nový singl a klip Tata Bojs

redakce 05.10.2020

Veselou skladbu doprovází vtipný videoklip, který je stejně jako samotný singl poctou dvěma odvěkým láskám Milana a Mardoši.