Zprávy / Nové desky

Fred Madison vydávají EP Women

Fred Madison vydávají EP Women

redakce | Zprávy / Nové desky | 19.10.2018

Indie-elektro-dream-popová kapela Fred Madison přichází s konceptuálním EP Women. Křest proběhne 8. 12. v M klubu ve Valašském Meziříčí, odkud kapela původně pochází. EP vypráví romantický příběh, který známe všichni. “Muž potká ženu, vzplane láskou a zažije pohádkový vztah. A pak přijde zklamání a hořký konec, se kterým je třeba se vyrovnat. Nebát se to zkusit znovu. Zůstat otevřený lásce, co přichází skrze ženu,” přibližuje koncept novinkového EP frontman Miroslav Šulák.

Indie zvuk, zasněná atmosféra, protančené botky, niterné pocity, láska i úzkost z ní. Trendy elektronická hudba s citlivou duší. Tak se dá popsat tvorba kapely, která hraje ve složení Miroslav Šulák, Martin Janírek a Adam Koš. Bicí k EP Women nahrál Vítězslav Král s bubeníkem Adamem Košem na chalupě na Bystřičce. Kytary, syntezátory a zpěvy nahrál Miroslav Šulák doma, kde i celé EP smíchal.


Videoklip ke skladbě Woman režíroval Marek Salamon. Natáčel se během koncertu v brněnském klubu ArtBar Druhý pád. Současně s EP vychází i singl Run Baby Run, který se nehodil do celkového konceptu EP Women, ale rozhodně za ostatními skladbami nezaostává. K taneční skladbě vznikl vtipný hraný videoklip, opět v režii Marka Salamona. Další, novinkový videoklip k písničce Last Summer dokumentuje cestu členů kapely na festival v rumunském Banátu, kde vystupovali.

Info

Fred Madison
bandcamp interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články