Zprávy / Pozvánky

Front Fabrik Festival II v Krakově

Front Fabrik Festival II v Krakově

redakce | Zprávy / Pozvánky | 30.03.2017

Pomyslná all stars sestava současné slovenské EBM, elektroindustriální a dark ambient scény – dISHARMONY, KIFOTH, Samhain – absolutní česká dark ambient špička Tábor radosti, hlavní hvězda, také u nás dobře známý dánský projekt Leather Strip, Hologram, projekt z v Česku rovněž známého francouzského labelu Audiotrauma, polsko-švédští La Santé, Švédi No Sleep By The Machine a Severe Illusion plus němečtí Tri State.

Hned několik důvodů udělat si v dubnu výlet do krásného polského historického města Krakov na druhou edici Front Fabrik Festivalu. Festival pořádají fanoušci hudby pro fanoušky muziky a vše je děláno v parádním DIY duchu. Koná se v pátek 7. a v sobotu 8. dubna a místem konání je Klub Studencki Żaczek. Krom koncertů se všichni vytrvalci mohou oba večery těšit na pokračování řádné elektro tancovačky, kterou nandají styloví DJ´s.
Info

Front Fabrik Festival II
7. a 8. 4. 2017
Klub Studencki Żaczek, Krakow
www.facebook.com/events/1049334228492637

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Ezra Furman v Roxy

redakce 18.05.2022

Její syrové, otevřené texty a okázalý styl jí pomohly stát se jedním z nejangažovanějších a nejnepředvídatelnějších artpopových objevů své doby.

Do Kunsthalle dorazí britský performer Haroon Mirza

redakce 18.05.2022

Ve své skladatelské praxi komponuje a zviditelňuje různé vizuální a akustické prvky materiálů i samotných prostor v podobě nových forem.

Mariza ve velké Lucerně

redakce 14.05.2022

Stejně jako blues, i fado kombinuje poetickou zkratku s hořkostí, touhou i nadějí, a nejlépe zní s kytarovým doprovodem.

Střed zájmu: Redefinice prostoru

redakce 14.05.2022

Kancelář Kreativní Evropa ve spolupráci se Studiem ALTA představí na mezinárodní konferenci Trans Europe Halles 93# dvanáct inspirativních příkladů inovativního přístupu k prostoru.

Circuit des Yeux v říjnu v Praze

redakce 13.05.2022

Před temnou realitou a bezútěšným žalem nad ztrátou svého blízkého přítele utíká Haley Fohr do -io, metafyzického prostoru zalitého všepohlcující hřejivou oranžovou barvou.

10:15 Entertainment letos uvedou

redakce 13.05.2022

Van der Graaf Generator, Einstürzende Neubauten, Nick Mason a další lahůdky na různých místech Prahy.

Rapy v Kabinetu múz

redakce 12.05.2022

Týden ve znamení rapu v Brně. Na co se těšit? Annet X, Fvck_Kvlt, Yeezuz 2020 a další. Múzy.

Senyawa představí extrémní metal i tradiční indonéskou hudbu

redakce 11.05.2022

Konkrétní přístup se mění album od alba, hudba ale vždy zůstává jak uhrančivá, tak nekompromisně otevřená novým možnostem.

Ritual Howls přivezou postpunk i spaghetti western

redakce 09.05.2022

Hity, které jako by vypadly z osamělých pasáží spaghetti westernů, jak dělané pro noční cestování a erotické exkurze?

Volkmar Miedtke & Ultrafon, Dälek, Mariza a jiné od Rachotu

redakce 09.05.2022

Co chystá agentura Rachot na květen a červen a čím nás oslní v listopadu? Instrumentální psychedlie, zvuková monstra i fado!

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace