Zprávy / Pozvánky

Fru Fru oslaví patnáctiny bizarním varieté

Fru Fru oslaví patnáctiny bizarním varieté

redakce | Zprávy / Pozvánky | 31.07.2015

Kapela Fru Fru v rámci oslav 15. výročí činnosti představí v pátek 30. 10. 2015 ve světové premiéře v Paláci Akropolis v Praze jedinečnou a vemi specifickou rockovou operu FREAK SHOW. Jedná se o jedinečné spojení bizarně-varietní show s originální hudbou této hudební skupiny. Spojení videoprojekce se živými vstupy známých umělců vás zajisté nenechá chladnými.


Součastně s tímto projektem bude v premiéře promítnut zbrusu nový videoklip kapely. Kromě kapely Fru Fru s hudebními hosty jako například Lenka Dusilová, Marcel Bárta, Jan Coufal, František Kučera a další vystoupí herci Pavel Liška, Tomáš Matonoha, Lukáš Pavlásek, Leoš Noha, Jakub Žáček, Jiří Vyorálek, Miluška Bittnerová a také několik opravdu prapodivných figur. Celé toto představení bude zaznamenáno na DVD nosič.

Info

Fru Fru - Freak Show
30. 10. 2015
Palác Akropolis, Praha

www.facebook.com/frufrumusic
www.frufru.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Poison Ruïn si vezmou Bike Jesus

redakce 18.07.2024

Crust punk inspirovaný oi!, postpunkem a dungeon synthem, s velkým důrazem na melodie a temnou středověkou estetikou, s lyrikou odkazující na anarcho ikonografii.

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Psychedelic Porn Crumpets ve Futuru

redakce 14.07.2024

Odkud by měl do světa proudit ten nejlepší psychedelický rock, když ne z Austrálie.

Berlin Atonal představuje nový projekt Openless

redakce 11.07.2024

Poté, co v loňském roce přešli na dvouletý režim, představují Openless jako sérii tří výjimečných koncertních večerů plných audio-vizuálních zážitků.

David Tibet s Current 93 v Kostele sv. Šimona a Judy

redakce 08.07.2024

Svět C93 je pestrý, chaotický, má spoustu odboček a zákoutí, ale v konečném důsledku jde především o upřímnou snahu vydat ze sebe mimořádný umělecký výkon.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace