Zprávy / Pozvánky

Futurum Club Nights a MATRIXXMAN

Futurum Club Nights a MATRIXXMAN

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.12.2016

Od dubna 2016 Futurum Club Nights představili mnoho výrazných jmen současné elektronické taneční scény. Hosté Futurum Club Nights buď přímo definovali daný žánr, nebo se zásadně zasadili o jeho vývoj či propagaci na světové scéně. ROBAG WRUHME, SESSION VICTIM, ALEX SMOKE, DASHA RUSH, FAIRMONT, AQUARIUS HEAVEN, zásadní osobnosti kolem festivalu NACHTDIGITAL v čele s kurátorem festivalu BENNEMANNEM, KOWTON, PEVERELIST, RED AXES, IORI, ALFREDO MAZZILLI, ROMMEK, DOC SCOTT...

17.12.2016 přijal pozvání na další klubovku, kterou pořádá Futurum Club Nights ve spolupráci s produkční skupinou HEDONE - MATRIXXMAN vydávající mimo jiné na značkách Ghostly International, Dekmantel, Planet Rythm. Matrixxman je označován jako jeden ze zásadních techno futuristů současnosti, jeho produkce je hrána mimo jiné DVS1, Rødhåd, Jeff Mills, Ben Klock, Richie Hawtin, a Levon Vincent a remixován byl například Larry Heard, Silent Servant, a The Hieroglyphic Being. Zajímavým bodem jeho kariéry je také jeho signatura pod několika tracky na novém albu DEPECHE MODE.

Support bude v podobě nejrespektovanějšího českého techno producenta ELEKTRABELA, kterého si hned v začátcích jeho tvorby všiml JEFF MILLS. Neskončilo to jenom u pochvaly, ale Tomáš na jeho labelu vydal hned několik releasů.

Večer zahájí oddaný vinylový selektor SAT. Closing set noci stále častěji se objevující se jméno na lineupech významných Pražských parties Oliver Torr. Druhá stage bude housově laděná a stejně jako na hlavním pódiu to bude co jméno to příběh.

FUTURUM CLUB NIGHTS FB page: https://www.facebook.com/futurumclubnights/

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Podzimní Potrvá hlučné i tklivé

redakce 21.09.2021

Kavárna, klub, bar - Potrvá. Když otevřete dveře, snadno vstoupíte do našlápnutého koncertu v hudebním klubu, živého baru ale i klidné kavárny. Co nabídne hudební menu?

Zvíře jménem Podzim koncertuje

redakce 21.09.2021

Zvíře jménem Podzim si ještě na podzim střihne pár koncertů, které budou jistě výjimečné, čili neváhejte.

Nový singl Black Holes

redakce 21.09.2021

Po dvou letech do své hudby teď přidávají elektronický element.

VickiKristinaBarcelona přijíždí do Prahy

redakce 20.09.2021

Kapela VickiKristinaBarcelona představuje Waitsovy písně v novém světle, přičemž ctí jejich původní humor a patos.

Sezóna se plní koncerty Fource

redakce 19.09.2021

Na jaře přijedou díky Fource Tom Gregory, Ocean Alley, John nebo Orla Gartland. Injury Reserve dorazí už v únoru.

Katarze v Gabriel Loci

redakce 17.09.2021

Magický prostor bývalého kláštera bude vibrovat na elektronické vlně a přinese divákovi neobyčejný zážitek.

Fuchs2 zahajuje klubovou sezónu

redakce 16.09.2021

Nový dramaturgický tým má ambici představovat výrazná jména současné klubové hudby a svébytné producenty a DJs s originální tvůrčí vizí.

Audiovizuální večer Genot Centre v Plato

redakce 16.09.2021

V průběhu večera, noci a rána se v městské galerii Plato Ostrava postupně představí deset různých tuzemských i zahraničních hudebníků či hudebních uskupení.

Sýček se vrací

redakce 16.09.2021

Nové zahnízdění Sýčka přineslo i obměněnou sestavu, která ale pořád frčí na krautrockový dálnici.

Pixies se vrátí do Prahy

redakce 15.09.2021

Historie Pixies je plná rozchodů, převratů a překvapení. Po více než třiceti letech vystupování a nahrávání Pixies zřejmě nalezli kýžený klid.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace