Zprávy

FVLCRVM má nový klip ze smartfonu

FVLCRVM má nový klip ze smartfonu

redakce | Zprávy | 02.06.2017

Slovenský klubový producent FVLCRVM vydáva pod značkou Gergaz (Fallgrapp, Jimmy Pé) svoj prvý singel z pripravovaného albumu. Na mohutné zvuky a prekvapujúce zmeny sú už jeho fanúšikovia zvyknutí. Čo však nie je zvykom je, že si novú skladbu aj sám odspieval.

Singel sprevádza aj zaujímavý videoklip, ktorý vznikol v spolupráci s Matúšom Amrichom, ktorý sa podieľal aj na výrobe videa pre skladbu Scales od skupiny Nvmeri. Vo videu skvele odtancovala Katarína Chilli, ktorá je v tanečnej komunite známa ako lektorka hip hopu, či z účasti na rôznych tanečných battle-och.


Celkový vizuál klipu vznikol pomocou smartfonovej aplikácie Bent, s ktorej tvorcami sa FVLCRVM skontaktoval a nápadom boli nadšení. "Bavili sme sa o prispôsobení filtra na naše účely, ale update appky, ktorý by nám pomohol, sme kvôli termínu vydania singlu nestihli. Tak sme si museli trochu pomôcť sami," prezrádza FVLCRVM, ktorý klip animoval a finalizoval. "S Matúšom a Katkou sme si veľmi rozumeli, snažili sme sa využiť maximum z priestorov, ktoré sme mali k dispozícii a hlavne zachytiť pohybom a animáciou čo najviac zvukových efektov použitých v skladbe."

FVLCRVM je po dokončení turné s kapelou Fallgrapp momentálne zamestnaný finalizovaním nového albumu pre svoj druhý projekt – kapelu Nvmeri. V lete ale popri práci na svojom vlastnom albume odohrá pár DJ setov v okolí a na festivaloch. Najbližšie ho môžte vidieť v Bratislave na lodi Sun Deck 9. júna kde hosťujú spolu s Džunya G svoj letný event River Bang. Ešte pred tým sa spolu s Nvmeri objaví na poslednom koncerte pred vydaním albumu v piatok 2. júna v bratislavskom Nu Spirit Clube v rámci Urban Market víkendu.

Info

FVLCRVM

www.facebook.com/fvlcrvm

Foto © Katarina Bell

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Divadelní a taneční Bazaar Festival provokuje k akci

redakce 02.08.2021

Jak umělci ze střední a východní Evropy reflektují problematiku životního prostředí a klimatických změn ve svých společnostech?

Parta Sin City je konečně znovu kompletní

redakce 02.08.2021

Po loňských prvních třech knihách je tak kultovní Sin City ve zrevidované verzi kompletní.

Festival Banát se blíží

redakce 02.08.2021

Jeden z nejdelších českých vlaků opět jede podpořit krajany v Rumunsku.

Mooncloud #61: Rest in Haste

redakce 01.08.2021

O životě a díle jsme si povídali ve Vstupní prohlídce, je čas se podívat i na jejich hudební radosti.

Letní filmová škola vyvrcholí premiérou filmu Zprávy

redakce 01.08.2021

Dramatický příběh natočený podle skutečných události se odehrává v roce 1944, kdy z koncentračního tábora v Osvětimi uprchnou dva vězni.

Přichází slavná manga série Němý hlas

redakce 01.08.2021

Příběh začíná na základní škole, kde Šoja Išida šikanuje svou novou a hluchou spolužačku. Jeho činy ale mají následky.

Mezipatra ovládnou Kasárna Karlín

redakce 31.07.2021

Queer filmový festival Mezipatra uvede během festivalu Prague Pride program pod názvem Identita ve městě.

Fvlcrvm a Tea Sofia na společném koncertě

redakce 30.07.2021

Tea se ve svých vlastních textech nebojí nepříjemných témat, která dokáže díky svému jedinečnému hlasu posluchačům emotivně naservírovat.

Gunda a její roztomilá selátka

redakce 30.07.2021

Film, který okouzlil Joaquina Phoenixe i Paula Thomase Andersona.

O víkendu začínají Knižní lázně

redakce 29.07.2021

Knižní lázně nabídnou jarmark s kvalitními knihami, Anna Polívková a Jaroslav Rudiš poukáží na nutnost péče o duševní zdraví.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace