Zprávy / Nové desky

FVLCRVM vydáva videoklip k piesni Hate List

FVLCRVM vydáva videoklip k piesni Hate List

redakce | Zprávy / Nové desky | 13.07.2020

Pišta Královič známy ako elektronický producent FVLCRVM vydává videoklip k piesni Hate List z pripravovaného EP Attention Core, ktoré vychádza 17. júla pod hlavičkou rakúskej Universal Music; presnejšie sub-labelom Mom I Made It. Práve nepredvídateľná odlišnosť týchto dvoch skladieb naznačuje že sa Pišta Kráľovič ani po rokoch nemieni usadiť vo zvuku jednej subkultúry. O video k skladbe sa produkčne postarali Filmaari spolu s kameramanom Adamom Machom a režisérom Mišom Blaškom. FVLCRVM dodáva: „Veľké ďakujem aj tým fanúšikom, ktorí sa nebáli po prvej vlne dôjsť nezištne natáčať do uzavretého kulturáku na Záhorí. Ale bol to skvelý deň, takýto crowd by som si prial brávať všade, kde hrám.“

Pišta momentálne dorába podklady pre špeciálny vinyl, ktorý k EP vyjde ešte cez leto, na inú skladbu z neho má pripravený ďalší klip. „Rozmýšľam o menšom tour na jeseň po väčších mestách, zatiaľ len v okolí. To bude kvôli možnej druhej vlne aj trošku lotéria. Ale na ďalší rok by sa už mala rozbehnúť spolupráca ohľadom hrania ďalej v Európe s Earth Agency, s ktorou som podpísal zmluvu začiatkom roka. Pomedzi to si určite zahrám na menších parties ako DJ. Všade, kde sa bude dať. A kde sa neboja prehrávania.“

Info

FVLCRVM
web umělce

foto © Marek Pupák

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

František Skála poprvé na vinylu a hned dvakrát

redakce 18.09.2021

Jeho variace na blues, folk a dechovku byly doposud dostupné jen na CD, díky Kabinet Records rozezní i gramofony.

LeebOrn vydávají EP

redakce 14.09.2021

Olomoučtí melancholici Leeb0rn, dříve působící jako Lee, vydávají nové EP Reach One’s Destination.

Lofn vydávají EP

redakce 13.09.2021

Post-Apo Romance svou atmosférou, mýtickou elektronikou proloženou post-industriálními prvky a řezavými vokály ladí do konceptu labelu Veyl Records.

Antitrendový crossover Skaraz

redakce 12.09.2021

Coby otrlí třicátníci, obsáhlo trio MC Skalaka, producenta Tarase a kytaristy Gonzala, do svého projevu mnoho vlivů posbíraných v průběhu života.

Nová deska Acoustic Needles

redakce 10.09.2021

Kapela se pohybuje převážně v žánru moderního jazzu, často se ve skladbách objevují i prvky funkové hudby či hip hopu.

Vychází debutové album kapely Treetop

redakce 08.09.2021

Původní autorský repertoár tria je rozmanitý, pojímá vlivy jazzu, lidové hudby, klasické hudby i kompozičních postupů soudobé hudby.

Běsnící ambient Franzie na debutu

redakce 07.09.2021

Polovinu materiálu na album kapela vytvořila ještě pod názvem Superego Kid, ale postupem času sílila potřeba, se od svého starého jména oprostit.

Nové tituly z Polí5

redakce 06.09.2021

Personální spojení je na zcela jinak žánrově zařazené Severní nástupiště nebo Zimní pneu, které nedávno vydalo také Polí5.

Ventolin vydal třetí desku

redakce 03.09.2021

Ve srovnání s jeho předchozí deskou je Dneska se vyčasilo hudebně pestřejší a tematicky komornější.

Dvojice něco něco vydává druhé album

redakce 02.09.2021

Útržky rozvíjí pro tvorbu něco něco typické prostředky – nápaditost, nadsázku a nečekané zvraty, vytrhávající posluchače z popové konejšivosti.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace