Zprávy / Pozvánky

Gagarin ve dvou a na temné straně

Gagarin ve dvou a na temné straně

redakce | Zprávy / Pozvánky | 28.11.2016

Místní Borci uvádějí: "Tak a máme je tu zpátky kluky ušatý! Sice přijedou "pouze" ve dvou, ale podle reakcí důvěryhodných zvědů to na kosmičnosti celýho Gagarina vůbec neubralo, ba naopak! Párty proběhne v klubu Darkside, tedy bývalém Inspiralu a celej večír otevře Sýček z jihu čech a roztančí Násilník z Prahe!"

První kapela, která to myslí s diskotékou smrtelně vážně. Neskutečnej mix 8-bitovýho elektro punku a screama s jasným poselstvím a názorem. Má to být disko? Má to být punk? A proč do toho ten chlapec tak řve?! Na elektro základu naroubovaný bicí, kytara a emotivní zpěv. Textům rozumíš, takže je řveš zpátky. Tančit umíš, takže tančíš taky. Na kontě mají dvě EP, Love EP z roku 2012, Gagarin (2014) a tisícovky propocených fanoušků. Dříve jste je mohli vidět a slyšet v kapelách John Ball, Goro, DeReval, Raincoat34. Gagarin do Plzně zavítají již po páté a poslední koncert v Plzni hráli skoro před dvěma lety.


Nekompromisní grime, rap, punk. Tak jako von to v Čechách dává snad jen Smack, ale ten už fetuje vyšší ligu. "Takže my sme rádi za trochu toho násilí od Johnnyho, kterej se nemenuje Honza a nemá cigára." Připrav se na jízdu od začátku až do konce, Násilník se s tim nesere a s tebou už vůbec ne.

Nové jméno na budějovické alternativní scéně. Zdánlivě tichá mantra přehlušená kytarama. Mohyla lidí z Nul, Walden, Hameln a Poutníků. Zatím se toho moc neví, ale wikipedie říká, že Sýček "je aktivní zejména v noci, ačkoli v kulturní krajině často již přešel na denní aktivitu. Většinu dne tráví jako přikrčený na svých vyvýšených pozorovatelnách a bedlivě sleduje svým káravým pohledem okolí."

Info

Místní Borci uvádějí:
Gagarin + Násilník
Support: Sýček
3. 12. 2016 20:00
Darkside Club, Plzeň
Vstupné: 120,- a více

www.facebook.com/events/1158029347608942
www.facebook.com/DarksideClubCZ

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Irská postpunková střela Fontaines D.C. poprvé v Praze

redakce 01.07.2020

Novinka nabízí stejně syrové a ostré texty, plné deziluze mladé generace čelící osobním i globálním problémům dospělého světa jako romanticky pochroumaný debut.

Billy Barman sa vracajú na pódiá

redakce 30.06.2020

Nosiče Zlatý vek sú hotové a Billy Barman ich nakoniec pokrstia koncertom skôr, ako sami predpokladali.

Palma a Něco Něco v Underdogs'

redakce 29.06.2020

Palma boří písničkářský mýtus o kytarovém či klávesovém doprovodu a svůj hlas balí do elektropopového hávu, ovšem bez zbytečných extravagancí.

Nový termín pro Kvelertak

redakce 29.06.2020

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru byli organizátoři nuceni zrušit termín koncertu skupiny Kvelertak a nyní zveřejňují nové datum konání.

Kasárna Karlín oslaví třetí výročí

redakce 23.06.2020

Za tři roky navštívilo areál téměř 1 000 000 návštěvníků, proběhlo přes 900 akcí a stát díky spolku spravujícímu Kasárna ušetřil až 15 milionů Kč.

Lebanon a Kurvy Češi v Underdogs'

redakce 22.06.2020

Čekáš weird noise nebo guitar-techno a dostaneš disco a naopak. Improvizace je u Lebanon jediná jistota.

Sisi debutuje vzpomínkovou prózou

redakce 20.06.2020

Projdeme se pamětí nabízí jednak texty ze všech etap jeho tvorby, ale v prozaickém vyprávění zachází Sisi mnohem dále.

Zrní součástí Ceny Olgy Havlové

redakce 19.06.2020

Zrní se vrací na koncertní podia konečně představit novou desku Nebeský klid fyzicky přítomnému publiku.

Roxy se vrací do hry Smackovým koncertem

redakce 18.06.2020

V doprovodu svých věrných ve složení Tchagun, Chaplin a DJ Tony P vymete pavučiny ze všech koutů klubu, který zel prázdnotou déle, než je zdrávo.

Online bytové koncerty pro pět kinosedaček a online stream

redakce 17.06.2020

Projekt svou jedinečnou podobou, která kombinuje koncerty online i offline, zastřešuje profesionální i začínající kapely a hudebníky.