Zprávy / Nové desky

Genot Centre vydává Æthereal Arthropod

Genot Centre vydává Æthereal Arthropod

redakce | Zprávy / Nové desky | 12.11.2018

Další z počinů pražského vydavatelství Genot Centre je projekt Æthereal Arthropod s novou deskou Opilio. Nestor Peixoto Aballe, který právě za Æthereal Arthropodem stojí, o albu říká: "Sedm miliard kliknutí současně zní v každém možném zlomku času, při nekonečné cestě k nejbližšímu kroku, který jsme považovali za nezbytný, abychom se spojili s vlastní úplností. Neomezený pojem prázdného prostoru, který má vytvořit myšlenku meditace. Jako koncept určujeme naléhavost i pro nárok na integraci odpočinku, a to nejen jako možnost, ale jako pevnou skutečnost. Schopnost (vy)tvarovat systém přesvědčení dostatečně hustý či subjektivně platný k zakotvení vizí, struktur podstatných jmen schopných vládnout nad hmotou."


Novinka Æthereal Arthropod vyšla u Genot Centre 28. října a to jak na kazetách, tak v digitální podobě. O vizuál desky se postaral h5io. Limitovanou edici pásky pak můžete najít u Headless Duplicated Tapes.

Info

Æthereal Arthropod
bandcamp vydavatele

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

František Skála poprvé na vinylu a hned dvakrát

redakce 18.09.2021

Jeho variace na blues, folk a dechovku byly doposud dostupné jen na CD, díky Kabinet Records rozezní i gramofony.

LeebOrn vydávají EP

redakce 14.09.2021

Olomoučtí melancholici Leeb0rn, dříve působící jako Lee, vydávají nové EP Reach One’s Destination.

Lofn vydávají EP

redakce 13.09.2021

Post-Apo Romance svou atmosférou, mýtickou elektronikou proloženou post-industriálními prvky a řezavými vokály ladí do konceptu labelu Veyl Records.

Antitrendový crossover Skaraz

redakce 12.09.2021

Coby otrlí třicátníci, obsáhlo trio MC Skalaka, producenta Tarase a kytaristy Gonzala, do svého projevu mnoho vlivů posbíraných v průběhu života.

Nová deska Acoustic Needles

redakce 10.09.2021

Kapela se pohybuje převážně v žánru moderního jazzu, často se ve skladbách objevují i prvky funkové hudby či hip hopu.

Vychází debutové album kapely Treetop

redakce 08.09.2021

Původní autorský repertoár tria je rozmanitý, pojímá vlivy jazzu, lidové hudby, klasické hudby i kompozičních postupů soudobé hudby.

Běsnící ambient Franzie na debutu

redakce 07.09.2021

Polovinu materiálu na album kapela vytvořila ještě pod názvem Superego Kid, ale postupem času sílila potřeba, se od svého starého jména oprostit.

Nové tituly z Polí5

redakce 06.09.2021

Personální spojení je na zcela jinak žánrově zařazené Severní nástupiště nebo Zimní pneu, které nedávno vydalo také Polí5.

Ventolin vydal třetí desku

redakce 03.09.2021

Ve srovnání s jeho předchozí deskou je Dneska se vyčasilo hudebně pestřejší a tematicky komornější.

Dvojice něco něco vydává druhé album

redakce 02.09.2021

Útržky rozvíjí pro tvorbu něco něco typické prostředky – nápaditost, nadsázku a nečekané zvraty, vytrhávající posluchače z popové konejšivosti.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace