Zprávy

Genuine Jacks sa v novom klipe doslova zbláznili

Genuine Jacks sa v novom klipe doslova zbláznili

redakce | Zprávy | 08.06.2020

Garage-rocková štvorica Genuine Jacks zverejnila nový videoklip ku skladbe Make Me Crazy. V psychadelicko-hororovom vizuále, ktorý pripomína 80´s „béčka“, sa ponárame do atmosféry, ktorá podtrháva text skladby. Témy ako šialenstvo, závislosti a nuda vyústili v tento podivný, ale pútavý počin. Išlo pritom o spontánny no-budget projekt, v ktorom si kapela s výpomocou niekoľkých kamošov zahrala herecké role sama.

O námet a réžiu sa postaral Tomáš Holocsy, ktorého možno poznáte z punkovej DJskej štvorice – Voodoo Beats. Kapela s Tomášom spolupracovala už v minulosti na klipoch ku skladbám Birdie a Creep Lover. O kameru a svetlá sa postaral mladý filmár – Denis Konečný, s ktorým chalani vyrastali v Novom Meste nad Váhom. Ich cesty sa znovu stretli v Prahe, kde momentálne kapela aj Denis pôsobia. Make Me Crazy je singel z albumu Turning Monochrome, ktorý Jacks vydali v septembri 2019. Kapela s novým albumom absolvovala turné so zástavkami na Slovensku, v Česku, Rakúsku a Maďarsku. Tiež sa ukázali na prestížnom showcase festivale Eurosonic, či v živých koncertoch na Rádiu_fm a Rádiu Wave.

více o klipu Creep Lover zde

Genuine Jacks momentálne pracujú na novej hudbe, ktorú by chceli vydať už budúci rok. Podľa slov speváka Juraja chcú priniesť „niečo fresh“ na budúcoročné letné festivaly, ktoré sa tento rok bohužiaľ neuskutočnia kvôli Corona vírusu.

Info

Genuine Jacks
web kapely

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Novy singl z dílny Future Jiskří

redakce 19.05.2022

Nevinnost si ve své tvorbě vytváří únik z reality, safe space, nové já, it-girl, jakou v reálném světě nikdy nemohla být. Sebevědomější, asertivnější, spontánnější.

Czech Music Crossroads a hudebníci z celého světa

redakce 19.05.2022

Na festivalu Czech Music Crossroads zahrají například Tomáš Kačo, Nikol Bóková, Kaczi nebo manželé Havlovi a další.

Před Beckem Tata Bojs

redakce 19.05.2022

Beckovi i Tata Bojs je v první řadě blízká hra s prvky těch nejroztodivnějších hudebních žánrů a absence jakýchkoli zábran v jejich mixování.

Ezra Furman v Roxy

redakce 18.05.2022

Její syrové, otevřené texty a okázalý styl jí pomohly stát se jedním z nejangažovanějších a nejnepředvídatelnějších artpopových objevů své doby.

Bratři Orffové vydali další píseň

redakce 18.05.2022

Společně s kytaristou Tiborem Židou vydávají Bratři Orffové v nové aranži skladbu a videoklip písně Bez názvu.

Do Kunsthalle dorazí britský performer Haroon Mirza

redakce 18.05.2022

Ve své skladatelské praxi komponuje a zviditelňuje různé vizuální a akustické prvky materiálů i samotných prostor v podobě nových forem.

Vychází Mimosezóna Jaromíra 99

redakce 17.05.2022

Texty známých a oblíbených kapel Priessnitz, Umakart, Jaromír 99 & The Bombers nebo Kafka Band i zatím posledního projektu Letní kapela, ale i další věci.

Mladí ladí jazz od jara do zimy

redakce 17.05.2022

Krátce po velkolepé oslavě Mezinárodního dne jazzu na pražském Karlově náměstí tým pořadatelů festivalu přichystal další pestré koncerty.

Mooncloud #66: Plastiq Lole

redakce 17.05.2022

Plastiq Lole, kteří již příští víkend vystoupí na Czech Music Crossroads, sestavují mixtape z oblíbených skladeb, které nejvíce ovlivnily jejich hudební cestu.

Full Moon #133: Hurá, písničky

redakce 16.05.2022

Dublinští Fontaines D.C. patří v rámci nové britské kytarové vlny mezi tradičnější křídlo, přesto, nebo právě proto, jsou z této scény nejúspěšnější.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace