Zprávy / Nové desky

God and Eve má nové EP

God and Eve má nové EP

redakce | Zprávy / Nové desky | 14.12.2021

V zime vydali God and Eve svoje debutové EP, ktorým na Slovensku a v Čechách ihneď vzbudili pozornosť. Mladý autorský tandem Eva Sajanová a Richard Grimm dal teraz dokopy štyri nové skladby pod názvom The Fastest Way To Deep Clean a House.

Pokračuje v nich v hravom prístupe k art popu so silnými melódiami a vynikajúcim spevom. Čerstvý hudobný materiál God and Eve prepojili s už vydaným EP The Creation a vznikol tak album s deviatimi skladbami, ktorý bude od budúceho roka dostupný na CD aj na vinyle. V nových skladbách Eva s Richardom plynule prechádzajú od komplexných art-rockových kompozícií k popovejším štruktúram a často k tomu pridávajú svojský humor. Pieseň Dear Dairy, ku ktorej by čoskoro malo vzniknúť aj video, je napríklad paralelou mliečnej intolerancie k intolerancii k ľuďom. V The Perfect Song zase v pozadí chytľavého refrénu hučí kuchynský mixér.

Album The Creation / The Fastest Way To Deep Clean a House vyšiel vo vydavateľstve Slnko Records. Dostupný je digitálne, na streamoch a v predpredaji na vinyle aj na CD.

vstupní prohlídka kapely zde

Info

God and Eve – The Fastest Way To Deep Clean a House (Slnko Records, 2021)
web vydavatelství

foto © se svolením Slnko Records

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Science Killer vydávají Blackbirds

redakce 01.07.2022

Zpěv ztracený v ozvěnách nekonečného reverbu a snovou atmosféru občas čeří vrčící kytara.

almost.artist, nový klip a EP

redakce 01.07.2022

Pražská kapela almost.artist vydala debutové EP s názvem almost.album, na které upozorňuje klipem k titulní skladbě Ease Down.

Nové album Markéty Foukalové a Martina Brunnera

redakce 28.06.2022

Jde o druhou živou nahrávku koncertu z programového cyklu Nové horizonty, propojující jazz a symfonickou hudbu.

Nové EP Hello Marcel, letní skotačení

redakce 18.06.2022

Tři příběhy, tři situace, tři různě rychlé skladby. Jejich podobnost s realitou je čistě náhodná. Pojďme jim pomoci zorientovat se ve světě a najít si své místo.

Explicit Compilation 01

redakce 10.06.2022

Brněnský kolektiv Explicit, který je na poli lokální klubové scény známý hlavně díky pořádání rave parties, vydává debutový hudební projekt

Eurodel je Indigo

redakce 09.06.2022

„Hravá, temná a duchem mladá,“ těmito slovy popisuje rapper Eurodel své sólové album Indigo.

Beach Bum debutují u Kabinet Records

redakce 03.06.2022

Permanentní filmový večírek z Floridy a pestrobarevné košile Matthewa McConaugheyho dokonale korespondují s náladou hudební tvorby Beach Bum i přebalem alba T-Rex Goes On Holiday.

Drť mají novou desku: Minister

redakce 31.05.2022

Texty piesní tentoraz pochádzajú z videonahrávky súkromného rozhovoru Jána Počiatka s Dobroslavom Trnkom, ktorú tajne urobil “podnikateľ” Marián Kočner.

Miss Petty: Mega Kozy

redakce 30.05.2022

Miss Petty, coby jedna z nejznámějších českých drag queens, je stále výjimečná tím, že si skládá vlastní hudbu. Nyní vydává nový ulítlý singl Mega Kozy.

Monochrome, nové EP Marka Dadoka

redakce 24.05.2022

Grafik a producent z nejprogresivnějšího tuzemského dnb labelu Sinful Maze Recordings nechal po pandemii neurofunkových vykrucovadel a ostrých 2stepů.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace