Zprávy / Předbíháme

Gram Bazaar: Malostranská beseda a Full Moon oživují vinylové burzy

Gram Bazaar: Malostranská beseda a Full Moon oživují vinylové burzy

redakce | Zprávy / Předbíháme | 26.09.2013

Burzy gramofonových desek mají v Malostranské besedě dlouhou tradici – a magazín Full Moon se ve spolupráci s tímto legendárním pražským klubem rozhodl v této tradici pokračovat. V sobotu 7. prosince 2013 se tak uskuteční historicky první Gram Bazaar, předvánoční vinylová burza a výměnný bazar pro všechny fanoušky gramodesek, record shopy a labely. Pomikulášská akce začne již ve dvě hodiny odpoledne prodejní částí, od osmi pak následuje koncert, na kterém vystoupí Please the Trees, Wild Tides a Houpací koně. Právě Houpací koně zde pokřtí své nové album, které vyjde také jako příloha Full Moonu #32. Po celou dobu trvání akce budou k poslechu a tanci vybírat hudbu Full Moon DJs.

Gram Bazaaru se letos zúčastní Day After, Happy Feet, Indies, Malarie, Magick Disk Musick, Musictown, Phono.cz, Polí pět, Rekomando, Starcastic a mnozí další. Většina obchodů a labelů slibuje pro tuto příležitost speciální ceny a výrazné slevy. Gram Bazaar ale v žádném případě není jen pro obchodníky, výrobce a profesionály, naopak. Hlavní zásadou je, že se jí může účastnit každý. Protože každý má doma několik desek, které by někomu jinému udělaly mnohem větší radost. Přijďte je prodat, koupit nebo vyměnit!

Vstupenky na večerní koncert jsou v prodeji od 1. října v Malostranské besedě, Rekomandu a síti Ticketstream za 150 Kč, na místě v den koncertu pak budou k dispozici za 250 Kč. Vstup na odpolední část Gram Bazaaru je zcela ZDARMA. Vstupní poplatek pro prodejní místo pro soukromé osoby je 50 Kč, v případě platné vstupenky na večerní koncert se tento poplatek nevybírá. Pro závazné přihlášení svého obchodu nebo labelu na Gram Bazaar 2013 pište na michal@fullmoonmagazine.cz.

Info

Full Moon uvádí
GRAM BAZAAR 2013
sobota 7. prosince 2013 14:00
Malostranská beseda, Praha

www.facebook.com/events/409995015768636
www.last.fm/event/3699537

www.houpacikone.cz
www.wildtides.bandcamp.com
www.pleasethetrees.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Neřvi mi do ucha zvou na podívanou bez konce

redakce 06.01.2020

„Ničemu nerozumím, na nic se nesoustředím a je to zvláštní,“ zpívá se v refrénu nového singlu tria Neřvi mi do ucha, který předznamenává nové Druhé album.

Singl Sebe připomenul léto

redakce 04.01.2020

I další ze série písní žánru Kára Patrasová Rap dvojice Sebe vznikl ve studiu Megahit Lair a vychází pod vlajkou multižánrového labelu Dayspeed Records.

Do nejhlubších zákoutí vlastní duše. Nick Cave se vrátí do Prahy.

redakce 18.10.2019

S nečekaným, ale o to vřeleji přijatým novým albem Ghosteen vyráží Nick Cave and The Bad Seeds do světa a oznamují evropské turné na jaro 2020, které zahrnuje i Prahu.

Russian Circles a Torche společně v Praze. Kombinace snů.

redakce 08.10.2019

Full Moon Forum a Lucerna Music Bar uvádějí v rámci oslav deseti let magazínu Full Moon dvoják Russian Circles + Torche.

Výživná výběrovka z festivalu Off je na Spotify

redakce 14.07.2019

Blíží se jeden z každoročně nejsilnějších evropských festivalů, polský Off dává už léta prostor zajímavé alternativě i těm největším jménům současného hudebního světa.

Tycho se vrací do Prahy

redakce 23.05.2019

Na Grammy nominovaná downtempová formace Tycho na letošní rok chystá změnu zvuku a desku Weather. Představí ji i v Praze.

Britské kouzlo americany: Jade Bird

redakce 17.05.2019

Jejím poznávacím znakem je výrazný vokál, silná melodie a schopnost tlumočit americký folk svým evropským vrstevníkům.

Godsmack poprvé v České republice

redakce 30.04.2019

Energické kvarteto v čele s charizmatickým zpěvákem a kytaristou Sullym Ernou vystoupí ve Velkém sále pražské Lucerny. O den dříve, než se původně plánovalo.

Yungblud se na podzim vrátí do Prahy

redakce 11.02.2019

Po vyprodaném lednovém koncertu Yungblud oznamuje velké turné, při kterém na podzim zahraje také v pražském klubu Roxy.

Blood Red Shoes vezou novou desku

redakce 10.02.2019

I když desku Get Tragic provázela smůla, je venku a Blood Red Shoes oznámili turné, včetně koncertu v Lucerna Music Baru.