Zprávy / Pozvánky

Haco a Tarnovski vyráží na evropské turné

Haco a Tarnovski vyráží na evropské turné

redakce | Zprávy / Pozvánky | 24.05.2018

Japonská avant-popová hudebnice Haco a Tarnovski z kapely Gurun Gurun vyjíždějí na evropské turné k albu Qoosui, které vyšlo na labelu Someone Good/Room40. Oba hudebníci už společně koncertovali vloni v Japonsku. V rámci rozsáhlého turné vystoupí například v proslulém rotterdamském klubu Worm nebo v kultovním Cafe Oto v Londýně. V ČR je můžete zastihnout v Českých Budějovicích, Ostravě, Pardubicích (workshop), Hradci Králové a v Praze, kde zahrají také Gurun Gurun a americký projekt Cars & Trains.

Haco je japonská zpěvačka, skladatelka, multiinstrumentalistka, sound designerka a performerka, proslulá kromě sólové tvorby také jako zakládající členka kapel After Dinner a Hoahio. Právě díky kapele After Dinner a jejímu propojení s Recommended Records se Haco stala mezinárodně uznávanou umělkyní. Tarnovski hraje sólově, s kapelami Gurun Gurun, IQ+1 a The Czech Psychedelic Society Manifesto, v duu s bubenicí Míšou Antalovou, s Laurou Luna a společně s Federselem v projektu Wabi Experience.


Před několika dny vyšla remixová verze alba Qoosui nazvaná Suiqoo. Na jednotlivých mixech se podíleli japonští hudebníci Moskitoo (12k), FourColor (12k) a Nobukazu Takemura (Thrill Jockey), mexická multimediální umělkyně Laura Luna (Genot Centre), Tarnovski a Lawrence English, který EP také masteroval. Limitovaná edice CD Suiqoo bude společně s bonusovým download kódem ke stažení speciálního mixu, který vytvořil Tarnovski pro japonské koncerty, k dostání během turné.

Info

Česká část Qoosui Tour:
29.05. Jihočeské divadlo, České Budějovice
30.05. Galerie výtvarného umění, Ostrava
01.06. Bio Central, Hradec Králové
02.06. Divadlo 29, Pardubice
03.06. Kaštan, Praha

web interpreta

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Platforma GoodGood přichází se svým pop up rádiem

redakce 06.07.2020

Nová platforma GOODGOOD se představí jako Pop Up Radio. Na střeše Národního zemědělského muzea představí více než 30 dj’s a hudebníků napříč klubovou scénou.

Holky z viy a kluci z P/\STi to v Přístavu rozproudí

redakce 06.07.2020

Holky z viah poprvé zazpívají i zahrají nové písně z připravovaného alba. K příležitosti premiéry svého nekontrolovatelného řádění si přizvaly P/\ST.

Letiště X0X0 v Radosti a Přítomnosti

redakce 06.07.2020

Karnevalu jazzu, elektronické hudby a imerzivního divadla nejen s Tryptychem, E Converso či Marií Pravdou.

Šramlfest bude. S Ivou Bittovou.

Marek Čech 03.07.2020

Organizátoři Šramlfestu se rozhodli, že i přes omezení, způsobené koronavirovou krizí, se festival uskuteční.

Irská postpunková střela Fontaines D.C. poprvé v Praze

redakce 01.07.2020

Novinka nabízí stejně syrové a ostré texty, plné deziluze mladé generace čelící osobním i globálním problémům dospělého světa jako romanticky pochroumaný debut.

Billy Barman sa vracajú na pódiá

redakce 30.06.2020

Nosiče Zlatý vek sú hotové a Billy Barman ich nakoniec pokrstia koncertom skôr, ako sami predpokladali.

Palma a Něco Něco v Underdogs'

redakce 29.06.2020

Palma boří písničkářský mýtus o kytarovém či klávesovém doprovodu a svůj hlas balí do elektropopového hávu, ovšem bez zbytečných extravagancí.

Nový termín pro Kvelertak

redakce 29.06.2020

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru byli organizátoři nuceni zrušit termín koncertu skupiny Kvelertak a nyní zveřejňují nové datum konání.

Kasárna Karlín oslaví třetí výročí

redakce 23.06.2020

Za tři roky navštívilo areál téměř 1 000 000 návštěvníků, proběhlo přes 900 akcí a stát díky spolku spravujícímu Kasárna ušetřil až 15 milionů Kč.

Lebanon a Kurvy Češi v Underdogs'

redakce 22.06.2020

Čekáš weird noise nebo guitar-techno a dostaneš disco a naopak. Improvizace je u Lebanon jediná jistota.