Zprávy

Hip Hop Kemp 2014: někdo to rád tvrdé

Hip Hop Kemp 2014: někdo to rád tvrdé

redakce | Zprávy | 06.07.2014

Ty vole, prej hodná, dobrá zpráva. Parta, co si říká Ugly Heroes? Přesně tak. S producentem na slovo vzatým jménem Apollo Brown už jsme tu čest měli loni. S Guilty Simpsonem za zády. A byla to jízda. Letos vezme emcéčka rovnou dva kusy: Verbal Kent a Red Pill. A pudem do plných. Poctivý boombapový bubny. Pravdivej rap. Místo fantazírování trocha příběhů z obyčejných životů. Špetka syrový špíny do hmoždíře. Rapy bez mindráku, se stylem a kadencí jak Kadaň. Povědomý, čerstvý a úderný jak česká facka.


A protože někdo to rád tvrdé, přivítejme spolu Barrel Brothers. Ani krotitel mikrofonu jménem Torae není na fesťáku s atmoškou nováčkem a na Kempu už zaržál. Je tomu bratru pět let a dával tehdy s Reef The Lost Cauzem. Teď se vrací na místo činu s parťákem ve zbrani jménem Skyzoo. A bude to nátěr jak pomazánkový máslo s crunchy úpravou z panelákovýho betonu. Tomu vrrr. Brooklyne, povstaň!


Držte si koule, na Kempu 2014 přistává BoyBand. Idea a Boy Wonder to sypou hrozně, bubny maj strašlivý a přijedou s šílenou novou deskou. Zavolejte vykladače písma, ať si přihnem svěcené vody nebo rovnou vymítače... Nebo promítače?


Pokud to bude undergroundovej rap, přesně tak to i zakončíme. Undergroundovej rap dělaj Eripe & Quebonafide od červenobílých sousedů. Údajně servírují briliantově porcované brilantní punchlineové zářezy a má to i koule, když vydaj desku Płyta roku. Já bych si s dovolením také dal. Myslím, že v pořádku.

Info

Hip Hop Kemp 2014
21.-23. srpna 2014
Hradec Králové

www.hiphopkemp.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

KlipyTipy: Jaro - Out of Control

redakce 22.10.2019

Out of Control se odklání od abstraktní atmosféričnosti, je údernější a rockovější, i přesto si zachovává kapelní estetiku.

Dingo opouští bezpečný úkryt

redakce 22.10.2019

Nepravděpodobná směsice artfolku, americany, country a jemného freakovství. Východní western z pražské buše.

Dubioza Kolektiv v Praze

redakce 22.10.2019

Pódiovou show kluci brousí jako diamant a svými rytmy dokáží strhnout celé davy. Dubioza slibuje zážitky, na které se jen tak nezapomíná.

Sluchátka JBL Tune 120TWS: Pecky, které makají

redakce 21.10.2019

Jedna z nejlepších variant bezdrátových sluchátek, které se v současnosti na trhu nabízí.

Mooncloud #32: Tús Nua

redakce 21.10.2019

Svůj výběr skladeb do naší mixtapeové série Mooncloud postavilo chorvatské dívčí trio Tús Nua na postrockových plochách.

KlipyTipy: Papyllon - What About Tonight

redakce 21.10.2019

Singel si po vydavateľskej stránke na konto pripíše holandský label s príznačným názvom This could be your music label, ktorý sa zameriava najmä na súčasné žánre.

Na festivale Mobilis vystúpi hudobný producent Murcof

redakce 21.10.2019

Domáci a zahraniční umelci a umelkyne predstavia radikálne umelecké imaginácie, praxe a texty, ktoré sú kritické voči súčasnosti.

Studenti chystají velkou oslavu svobody na Národní třídě

redakce 21.10.2019

Náměstí Václava Havla (Piazzetta Národního divadla) bude patřit dvacítce neziskových organizací, které zde budou prezentovat interaktivní formou svou činnost.

Nové výstavy: nekonformní mladá Amerika, francouzský Kolektiv W, rodinné vztahy

redakce 20.10.2019

Ve vysočanské Pragovce budou hned čtyři nové výstavy. Young American, Mimořádné vstupy IV., Obraz rodiny a Přechodné zázemí.

The Murder Capital poprvé v Praze

redakce 20.10.2019

Není to síla, pochmurnost nebo vztek, ale laskavost a něha, co dělá kapelu tak jedinečnou. Nejlepší postpunk současnosti.