Zprávy / Festivalové

Hip Hop Kemp rozšiřuje program o devět jmen

Hip Hop Kemp rozšiřuje program o devět jmen

redakce | Zprávy / Festivalové | 27.04.2018

Hip Hop Kemp je jako každý rok na konci letních prázdnin, tudíž na kompletně zveřejněný line up, abychom věděli na koho se těšit, si ještě chvíli počkáte. Vždycky je to pecka, letos tomu nebude jinak, kemp rozšiřuje line up o dalších devět jmen, můžete se těšit na fresh jména, ale taky na poctivou klasiku.

Young M.A je přísnější než penalta v nastavení. Grillz jako by prokusovala tepny na počkání. Kérky divoký, rapy tvrdý jak ulice Brooklynu, views mocný. OOOUUU! Alfasamice. Jestli vás Young M.A nakopne, Bahamadia naopak pohladí. Medovej hlas z Philly dělá rap příjemnějším už dvaadvacet let a nevypadá to, že hodlá přestat. Když se narodíte v Comptonu, zdá se, že začátek rapové kariéry se nabízí sám. Jako by stačilo vzít kšiltovku s nápisem ve švabachu a bylo. Už jednou jste se těšili na partu Ratking, těšíte se i podruhé, kdy se chystá jejich lídr s hokejovým úsměvem Wiki. S potenciálem, zajímavým projevem, smlouvou u XL Recordings, zkušeností s pražským publikem, kde předskočil Rejjie Snowovi, by mohl být jedním z těch nenápadných jmen, co překvapí. Příjemně.

Pokud máte rádi trochu tajemna, pravděpodobně vás zaujme projekt The Black Opera. Jistoty? Nejsou. Teda jedna jo: jsou dva. Kdo, co, odkud nebo kam už tak jistý není. Týpci jedou v anonymitě a nejen, že mají masky, ty masky si na každou skladbu na koncertě mění… Bu bu bu. Co když jste holka? A nechcete jít cestou nejmenšího odporu přes “ženské zbraně”? Ill Camille to zkouší jen přes muziku a dokazuje, že i tak to jde. Další kousek ve “světovém okénku” tak trochu kombinuje světoběžnictví s dotykem duše. Noah Slee – pochází z Nového Zélandu, bydlí v Berlíně. Producent, multiinstrumentalista a zpěvák, jehož hlas se dotkne vaší duše. Zdrtí vás jak haka all blacks, pohladí jak sametové rty.

Pokud je underground rap vaším denním chlebem, těžko vás mohlo minout jméno M-Dot z Bostonu. Týpek z party EMS to hrotí od roku 2003, loni se jeho deska egO anD The eneMy stala nejprodávanějším artiklem UGHH.com – bubny alá Hi-Tek, Marley Marl, Large Professor, Buckwild, Khrysis neuškodí. K tomu má skladbu na soundtracku k jednomu z nejpopulárnějších TV seriálů na NBC, které hltá současná Amerika – The Blacklist. To asi nebude náhoda, co? Eric Biddines z Floridy zas dělá muziku příjemnou jak název jeho labelu – planetcoffeebean. Představte si čistý hip hop s tóny funku a R&B, plná, zemitá chuť a jiskrné aroma Dungeon Family. Když multi kulti – co třeba tohle? Rapper, co je doma v Kanadě, v žilách mu koluje čilská krev. Jako dítě s rodiči procestoval a žil v sedmadvaceti zemích, k tomu šest let na palubě lodi… Jo, Def3 toho viděl opravdu dost, aby měl inspiraci na tři životy. Žádný div, že se vedle rapu realizuje i v EDM jako vizuální umělec, nebo hoblujíc ulici na skejtu.

Info

Hip Hop Kemp
23.-25. 8. 2018 12:00
Festivalpark, Hradec Králové
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Colour Meeting doplňuje program

redakce 04.06.2023

Uhrančivé a capella zpívající duo podpořené elektronikou Tarta Relena, belgická multižánrová smršť Echoes of Zoo, směs blues, psychedelie a marocké gnawa music Bab L’ Bluz a další.

Na MikuLOVE zazní Psí vojáci v podání Agon Orchestra

redakce 03.06.2023

Dále zahrají například Dunaj, Načeva nebo Garage & Tony Ducháček a mnoho dalších.

MFF Karlovy Vary servíruje filmový program

redakce 02.06.2023

Pečlivě posoudit téměř dva tisíce přihlášených filmů byla práce náročná a vzrušující pro celý programový tým,“ říká umělecký ředitel festivalu Karel Och.

Mezinárodní komiksový festival KOMA

redakce 02.06.2023

Již tradičně se uskuteční komiksový battle nebo storytelling spojený s živým malováním a také večerní koncerty.

Mighty Sounds v čele s Rancid

redakce 01.06.2023

Na Mighty Sounds je pověstná především uvolněná atmosféra, která není tvořena jen hudebním programem.

Luhovaný Vincent a dovolená jako stav mysli

redakce 30.05.2023

Dovolená je pro Vincenta spíše než fyzickým únikem do dálek, z domova pryč, především stavem mysli, uměním uvolnit vnitřní napětí a odpočinout si, lhostejno kde.

U:fest v Rožnově pod Radhoštěm podruhé

redakce 29.05.2023

U:Fest tematicky pokračuje ve zkoumání zprostředkování kultury a umění v době vysoké technologické digitalizace a umělé inteligence.

Třetí ročník minifestivalu Hacienda Barcelona

redakce 28.05.2023

Tahouny akce bude vedle Orient nebo Alpha Strategy i delegace tří rakouských kapel.

Festival Slunovrat nabízí

redakce 28.05.2023

Young Gods, Tata Bojs, prof. Zubov či Olga Sommerová – to jsou některá jména z více než stovky vystupujících.

International Shakuhachi Festival Prague: Hudba a změněné vědomí

redakce 26.05.2023

Letošní ročník nabídne devět koncertů a na čtyřicet výukových lekcí hry na tradiční japonské nástroje.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace