Zprávy / Pozvánky

Hombre Malo: stoner a nahlas

Hombre Malo: stoner a nahlas

redakce | Zprávy / Pozvánky | 11.01.2016

Norské stoner komando Hombre Malo se po dlouhé době znovu ukáže v Praze! Kapela proslulá extrémně živelnými a pekelně hlasitými koncerty v dejvické Klubovně předvede něco málo z poslední desky Persistent Murmur of Words of Wrath i starší osvědčené písně. Asistovat jí budou švýcarské kapely WardHIll a Intercostal. Krvavý májový večer.

Ačkoliv kytarista a baskytarista jsou Francouzi a zpěvák Španěl, svou základnu mají Hombre Malo od samého začátku v norském Oslo. Za osm let existence projeli většinu zemí Evropy, vydali dvě LP, samostatný singl i několik splitů. Jestli jsou Hombre Malo něčím známí, pak jsou to koncerty, které pokaždé hrají s tak brutálním nasazením, že často kromě potu stříká i krev. Členy Hombre Malo můžeš znát ze Sons of Saturn, Ictus, Okkultokrati, Arabrot nebo Cocaine Piss.


V Česku hráli Hombre Malo hned několikrát, naposledy otevírali sobotní program na hlavní stagi na Fluff Festu 2015. V Praze se objevili naposledy v červenci 2012 coby předskokani amerických Red Fang (a je třeba dodat, že tehdy "hlavní hvězdu" spolehlivě zadupali do země).

Náhoda tomu chtěla, že v Praze se Hombre Malo potkají se spřízněnými kapelami ze Švýcarska – WardHill a Intercostal. Zatímco WardHill uctívají nejtěžší sludge v duchu Eyehategod nebo Weedeater, Intercostal hrají špinavý stoner/doom inspirovaný riffy High on Fire. Mimochodem v druhé zmiňované kapele najdete ex-členy Knut (noise core z Hydra Head) a Mumakil (grind z Relapse).

Info

Hombre Malo (no)
Support: WardHIll (ch) + Intercostal (ch)
16. 5. 2016 19:00
Klubovna, Praha

www.facebook.com/events/1629652720630826
www.hombremalo.bandcamp.com
www.facebook.com/klubovna

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Platforma GoodGood přichází se svým pop up rádiem

redakce 06.07.2020

Nová platforma GOODGOOD se představí jako Pop Up Radio. Na střeše Národního zemědělského muzea představí více než 30 dj’s a hudebníků napříč klubovou scénou.

Holky z viy a kluci z P/\STi to v Přístavu rozproudí

redakce 06.07.2020

Holky z viah poprvé zazpívají i zahrají nové písně z připravovaného alba. K příležitosti premiéry svého nekontrolovatelného řádění si přizvaly P/\ST.

Letiště X0X0 v Radosti a Přítomnosti

redakce 06.07.2020

Karnevalu jazzu, elektronické hudby a imerzivního divadla nejen s Tryptychem, E Converso či Marií Pravdou.

Šramlfest bude. S Ivou Bittovou.

Marek Čech 03.07.2020

Organizátoři Šramlfestu se rozhodli, že i přes omezení, způsobené koronavirovou krizí, se festival uskuteční.

Irská postpunková střela Fontaines D.C. poprvé v Praze

redakce 01.07.2020

Novinka nabízí stejně syrové a ostré texty, plné deziluze mladé generace čelící osobním i globálním problémům dospělého světa jako romanticky pochroumaný debut.

Billy Barman sa vracajú na pódiá

redakce 30.06.2020

Nosiče Zlatý vek sú hotové a Billy Barman ich nakoniec pokrstia koncertom skôr, ako sami predpokladali.

Palma a Něco Něco v Underdogs'

redakce 29.06.2020

Palma boří písničkářský mýtus o kytarovém či klávesovém doprovodu a svůj hlas balí do elektropopového hávu, ovšem bez zbytečných extravagancí.

Nový termín pro Kvelertak

redakce 29.06.2020

Vzhledem ke stávající situaci s epidemií koronaviru byli organizátoři nuceni zrušit termín koncertu skupiny Kvelertak a nyní zveřejňují nové datum konání.

Kasárna Karlín oslaví třetí výročí

redakce 23.06.2020

Za tři roky navštívilo areál téměř 1 000 000 návštěvníků, proběhlo přes 900 akcí a stát díky spolku spravujícímu Kasárna ušetřil až 15 milionů Kč.

Lebanon a Kurvy Češi v Underdogs'

redakce 22.06.2020

Čekáš weird noise nebo guitar-techno a dostaneš disco a naopak. Improvizace je u Lebanon jediná jistota.