Zprávy

I Love You Honey Bunny s novým singlem

I Love You Honey Bunny s novým singlem

redakce | Zprávy | 07.02.2023

Deprese není sprosté slovo, říkají I Love You Honey Bunny svým novým singlem Lose Control. Novinka vznikla na ose mezi Prahou, Amsterdamem a Karlovými Vary. Křest nového alba proběhne 27. dubna v pražském klubu Roxy.

I Love You Honey Bunny pomocí singlu Lose Control chtějí přispět k destigmatizaci otázek týkajících se duševního zdraví. Vlastně jeho prostřednictvím apelují: Pozorujte své pocity a myšlenky a nebojte se vyhledat pomoc, pokud se sami nedokážete vypořádat se svými psychickými problémy. Píseň vznikla pod producentským dohledem Koena van de Wardta (Klangstof) a Stevena Grahama Ansella (Blood Red Shoes) na pomyslné ose Praha – Amsterdam – Karlovy Vary. V Praze vznikl základní nápad, v nizozemské metropoli pak zmínění producenti zformovali finální podobu skladby a Karlovy Vary jí daly tvář, myšleno tu obrazovou.


Co se videoklipu týče, na jeho natáčení si I Love You Honey Bunny vytipovali hotel Thermal v Karlových Varech. „Jedná se o brutalistní budovu z počátku sedmdesátých let. Uprostřed hotelu se nachází konferenční místnost, která je kompletně osazená červenými panely s retro-futuristickým stropem. Od počátku jsme se snažili ladit barevnou paletu videoklipu čistě do dvou barev. Převážně však do červené, která je opravu agresivní a skvěle vystihuje náladu písně Lose Control,“ přibližuje Martin.

Již zmiňované druhé album, následovník debutu Cosmic Background Radiation (2018), se bude jmenovat We Just Had a Wonderful Time a jeho vydání je naplánováno na duben 2023. Jak I Love You Honey Bunny říkají, vznikalo v těžkém období posledních dvou let, kdy každý poznal, co to znamená být nuceně zavřený ve svém bytě, žít sám se sebou a vést boj s vnitřními démony, boj s vlastní myslí. Právě z těchto pocitů se nová deska rodila.

fotogalerie z vystoupení v Praze zde

Info

I Love You Honey Bunny
web kapely

Živě:
I Love You Honey Bunny
27. 4. 2023 19:00
Roxy, Praha
Fb událost

foto © Petra Charvátová

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

The Serfs a Hangman v Bike_Jesus

redakce 30.03.2023

The Serfs pokračují v undergroundové rodové linii svých slavnějších předchůdců z Ohia jako jsou Pere Ubu nebo Devo.

Deset let s Heartnoize

redakce 29.03.2023

Od black metalu k Segu Bodegovi, Arooj Aftab nebo umělcům z Nyege Nyege.

V Café Na půl cesty temný folk i divnocountry

redakce 29.03.2023

Dokruhu pracují na materiálu pro novou desku, její část v premiéře představí na pražském koncertě.

King No-One s Homeoffice v Bike_Jesus

redakce 29.03.2023

Britská alt-popová trojice King No-One je v současnosti jednou z nejvýraznějších kytarových kapel ve Velké Británii.

Alegorie Fæ Bestia

redakce 28.03.2023

Skrze osm písní, kdy každá je dedikovaná buď bájné, fiktivní nebo kultovní bytosti, posluchač navštíví jiné světy, tělesné podoby a emoce.

Ben Howard a Isaac Anderson se vrací do Prahy

redakce 28.03.2023

Isaac Anderson dokáže zasáhnout srdce mimo jiné tím, že popisuje lásku jako jednou bolestivou, jindy opojně krásnou.

Evropské programy pro kulturní a kreativní odvětví

redakce 28.03.2023

Uslyšíte i zkušenosti manažerek a manažerů z podpořených projektů a v neposlední řadě budete mít příležitost ke konzultacím vašich projektových záměrů a neformálnímu síťování.

Fokular a Talk=Trouble vydali Silent Spring

redakce 27.03.2023

Silent Spring je monolitická koláž, ve které se těžké drone/metalové plochy volně prolínají s útržky rapových tracků.

Nylon Jail i Tryo křtí

redakce 27.03.2023

Něžná syntéza shoegaze, indie a psychedelie. Tryo připravilo materiál na novou desku s přímočařejším a mohutnějším zvukem.

SOS Turkey & Syria

redakce 27.03.2023

Cílem akce je přispět na pomoc v regionu a za tímto účelem na ní vystoupí např. Prague Modal Music Ensemble, Roksan Mandel Trio, ILÆY ft. Ochepovsky a Hauser.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace