Zprávy / Pozvánky

I Love You Honey Bunny v třeboňské Stopětce

I Love You Honey Bunny v třeboňské Stopětce

redakce | Zprávy / Pozvánky | 22.06.2023

I Love You Honey Bunny je kapela, která svou energickou hudbu kombinuje s lehkým nádechem elektroniky. Kapela vydala v dubnu své druhé studiové album We Just Had A Wonderful Time. Deska vznikla na ose mezi Prahou a Amsterdamem v období pandemie. Charismatická čtyřka z Prahy má za sebou evropské turné, transatlantické tour v Kanadě a festivaly jako maďarský Sziget, Rock for People nebo Colours of Ostrava. A vy ji můžete zažít v třeboňské Stopětce.


Třeboň 105 otevřela veřejnosti své dveře v květnu minulého roku. Stopětka se snaží hledat a přinášet alternativy k tradičnímu kulturnímu programu, které malé město, jakým je Třeboň, může nabídnout. V hlavní sezoně se v Biografu 105 promítaly pod širým nebem během letních večerů zejména české filmy, komorní atmosféru Divadla 105 si návštěvníci mohli vychutnat během řady představení pro děti i dospělé a o tom, že stopětce sluší také koncerty, se mohli přesvědčit během několika hudebních produkcí. Galerie 105 hostila v průběhu první návštěvnické sezony tři výstavy.

Info

I Love You Honey Bunny
29. 6. 2023 20:00
Třeboň 105, Třeboň
Fb událost

foto © se svolením Třeboň 105

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Rekreace a Meluzína na dvorku

redakce 22.07.2024

Pětičlenná kapela hledá inspiraci v R&B, funku i folku, svými lehce vážnými až vážně lehkými texty zase zrcadlí duši citlivého člověka a jeho pohled na okolní svět.

Italové Zolle v Café V lese

redakce 21.07.2024

Stefano a Marcello hrají tak trochu stoner, noise, sludge, post, noise a zbytek je sádlo. Pro fanoušky Dÿse.

Bob Dylan v Praze

redakce 19.07.2024

Americký zpěvák a skladatel Bob Dylan se vrací do Prahy, aby potěšil své fanoušky nezapomenutelnými koncerty. Hned třemi.

Poison Ruïn si vezmou Bike Jesus

redakce 18.07.2024

Crust punk inspirovaný oi!, postpunkem a dungeon synthem, s velkým důrazem na melodie a temnou středověkou estetikou, s lyrikou odkazující na anarcho ikonografii.

Jednota a Glory Affairs uvádějí Rắn Cạp Đuôi

redakce 17.07.2024

Rắn Cạp Đuôi je skupina z Ho Či Minova města, která vychází z internetové hyperreality a patří k mimořádně ceněným zástupcům experimentální elektroniky.

Glitterer s Bibione v Underdogs'

redakce 16.07.2024

Sám Glitterer mezi stěžejními vlivy zmiňuje například kapely Lilys, Unrest, Fugazi a Nation of Ulysses, ale i britské 70s a 80s kapely.

Sestry Garcíovy s Tomášem Liškou v Lodžii

Barka Fabiánová 16.07.2024

Ojedinělý koncert sesterského dua s česko-španělskými kořeny za doprovodu předního kontrabasisty proběhne ve Valdštejnské lodžii v Jičíně.

Sport na půdě

redakce 15.07.2024

Kapela Sport z francouzského Lyonu se vrací po pětileté odmlce. Jejich osobitý styl, kde kombinují prvky punku, indie a ema, si našel spoustu fanoušků.

Společný koncert Bardo a Ankramu

redakce 15.07.2024

Přestože jsou všechny skladby originální, mluvící vlastním jazykem, v Bardu lze nalézt i jistou fiktivní příchuť slovenského folklóru.

Šimanský & Niesner v Džungli BKAO

redakce 14.07.2024

Jan, řečený Člověk Krve, si nese slovo sen i v rodovém jméně. Z magických prostor jeho písní se noří živé postavy, důvěrně známá místa i povědomá slova.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace