Zprávy / Nové desky

Iggy Pop a Josh Homme společně

Iggy Pop a Josh Homme společně

redakce | Zprávy / Nové desky | 22.01.2016

Již včera Iggy Pop a Josh Homme (Queens of the Stone Age, Eagles of Death Metal) ohlásili novou, společnou desku pojmenovanou Post Pop Depression. Vlastně jde o Iggyho další řadovou desku, ovšem produkovanou právě Joshem. Venku je již i první singl Gardenia. Ochutnejte.


Post Pop Depression oficiálně vychází 18. března prostřednictvím Loma Vista / Concord. Na desce se, kromě Joshe, podílel i další člen Queens of the Stone Age - Dean Fertita (taky třeba The Dead Weather), která nahrál kytary a klávesy. A aby těch kolaborujících jmen nebylo málo, bicí obstaral Matt Helders z Arctic Monkeys. Iggy i Josh plánují vyjet s albem na turné, kde by je měli doprovázet Fertita a Helders, plus Troy Van Leeuwen (kytara) a Matt Sweeney. Josh navíc v rozhovoru pro The New York Times přiznal, že mu práce na této desce pomohla překonat trauma, které se vázalo na loňskou tragédii v pařížském Bataclanu.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Aiko a její svět

redakce 03.08.2020

Expiration Date je krokem, který ji posouvá z hranic bedroom-popu do zvukově bohatšího světa.

Debutové EP vydává rapperka Arleta

redakce 30.07.2020

Holčičí hlas, křehkost a bázeň. Lesní stezka, hledání, klopýtání přes kořeny, animalismus, šamanismus, příroda a poničená květina.

Debutový album kapely Kvaskova

redakce 29.07.2020

Temné a melancholické hudobné plochystriedajú energické pasáže s baladickým nádychom a sugestívny hudobný prejav zdôrazňuje speváčka rusínskeho pôvodu svojim podmanivým hlasom.

První singl písničkáře Hello Incognito

redakce 27.07.2020

Skladba Girls zároveň vyšla i na letní kompilaci oceňovaného slovenského labelu Z Tapes.

Staňte se součástí první kompilace kolektivu Trigger

redakce 26.07.2020

Kolektiv Trigger vydal první sample pack ke stažení zdarma v rámci online rezidence na festivalu DGTL FMNSM a vyzývá další inteprety.

Až se řeky vylijí z břehů, Alen

redakce 25.07.2020

V dětském pokoji, v olomoucké barokní kapli a v pražském studiu Jámor Ondřeje Ježka vznikala deska Až se řeky vylijí z břehů.

Enchanted Lands vydává u Quantum Natives

redakce 20.07.2020

Bára Polcerová aka Enchanted Lands po letech konečně vydává novou desku. Jmenuje se Cryptic Island Eco-Sanctuary.

Duben v Pešti vydávají album u Polí5

redakce 19.07.2020

Nové album obsahuje devět převážně nových písní s výhradně Podlahovými texty a s hudbou, na které se podílí celá kapela.

Vyšel soundtrack Pilgrims Tomáše Dvořáka

redakce 18.07.2020

Minority Records oznamuje vydání soundtracku Pilgrims, krátké sady zvukomalebných a radostných skladeb Tomáše Dvořáka aka Floexe.

FVLCRVM vydáva videoklip k piesni Hate List

redakce 13.07.2020

Video vzniklo ke skladbe Hate List, ktorá je druhým vydaný singlom z pipravovaného EP, ktoré vychádza pod hlavičkou rakúskej Universal Music; presnejšie sublabelom Mom I Made It.