Zprávy / Nové desky

Iggy Pop + PINS = Aggrophobe

Iggy Pop + PINS = Aggrophobe

redakce | Zprávy / Nové desky | 29.01.2017

Ve skladbě Aggrophobe spojil punkový bard Iggy Pop své síly s britskou dívčí kapelou PINS. Song se objeví na chystaném EP Bad Thing, které by mělo vyjít 24. března. Iggy k aktuální spolupráci prozradil: "Poslaly mi dobrou písničku a hledaly někoho, kdo by v ní vyprável. Takže jsem neváhal, protože mám rád jejich muziku i jejich vizuál." Poslechněte si skladbu na Spotify a podívejte se i na kompletní tracklist minialba.

PINS vydali svou druhou řadovou desku Wild Nights v roce 2015. Iggy v poslední době spolupracoval třeba s Danger Mouse na písni Gold, která byla nominována na Zlatý globus a objevila se ve stejnojmenném filmu v hlavní roli s Matthewem McConaugheym. Jeho zřejmě vůbec psoeldní deska Post Pop Depression vyšla už v loňském roce.

Bad Thing EP:
01 Bad Thing
02 Aggrophobe (feat. Iggy Pop)
03 All Hail
04 In Nightmares
05 Dead Souls

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Michal Kaščák v novém projektu Drť

redakce 09.12.2019

Mišo Kaščák jako generál StB v novém projektu Mira Tótha Drť. Vydání debutového alba je plánováno na začátek příštího roku.

Nová Sekvoye

redakce 02.12.2019

Frustrovaná část jedinců se oddělila od nadprodukcí posedlého epicentra společnosti. Rap, politika, metafyzika? Dystopie.

Ještě to tady je: Hrubá Hudba

redakce 29.11.2019

Hrubá Hudba jsou dvě alba propojené jednou myšlenkou. Dvě nahrávky, dva světy, jedna hudba a nekonečná vášeň...

Ima Teva debutují deskou Chant

redakce 28.11.2019

Album nesoucí název Chant citlivě kombinuje minimalistickou elektroniku s niternými zpěvy a temnými ambientními plochami.

Beps’n’Johnnies: Kytary až na kost

redakce 27.11.2019

Beps’n’Johnnies jsou na Bare Bones dospělou kapelou, která navzdory moderním trendům vyšlechtila z tradičních a dřevních žánrů kytarové hudby svou vlastní, osobitou tvář.

Guilty Echoes: Hluk ze Svoboďáku

redakce 27.11.2019

Rok a půl po setu na Full Moon Stage 2018 v rámci Colours of Ostrava se Guilty Echoes vrací, tentokrát jako trio. S novou deskou.

Klubový debut projektu Evil Medvěd

redakce 21.11.2019

Fictionkin je debutové EP tohoto projektu, které reflektuje neustále bobtnající a transformující se zvuk živých setů Evil Medvěd.

Paleta zvuků a žánrů na novém albu projektu Omnion

redakce 16.11.2019

Druhé album sólového projektu Omnion skladatele, multiinstrumentalisty a hráče na tabla Tomáše Reindla vychází s osmiletým odstupem od alba prvního.

David Tichý vydává sólovku pod aliasem Further Down

redakce 14.11.2019

Davida Tichého můžete znát coby klávesáka ze skupin Manon meurt nebo Chief Bromden, méně se o něm ví, že se věnuje i tajemných elektronickým nahrávkám.

Cimbál kontra digitál - Nona Records vydávají Thyme

redakce 13.11.2019

Thyme jsou inspirováni hraním se symfonickým orchestrem a folklórním uskupením, ale rovnou i měrou poslechem a zalíbením v experimentálníh skladatelích dvacátého století.