Zprávy / Pozvánky

Indy & Wich v pražské Uhelně

Indy & Wich v pražské Uhelně

redakce | Zprávy / Pozvánky | 18.12.2017

Klasici žánru, které nevidíte na pódiích zrovna často. Obzvláště všechny dohromady. Aktuální možnost dostanete mezi svátky, konkrétně 29. prosince v Uhelně. Nenechte si ujít pražský štýlo v nejlepším rapovém klubu v Praze.

Indy & Wich byli vždycky jednou z nejoblíbenějších "trojic" českého rapu. Svědčí o tom i obří bordel, který si nedávno Indy vysloužil jako host comebackového koncertu slovenských oldschoolerů Trosky. La4 to má stejně, ale přeci jen o něm bylo a je slyšet méně. Naposledy dal o sobě víc vědět, když opustil label Bigg Boss.


Ale pozor. Ještě než se na stagi objeví tahle očekávaná parta, uslyšíte a uvidíte nové jméno na scéně - je jím jednadvacetiletý Dropkid. Posoudit jeho nový přístup můžete na pilotních videoklipech, které najdete na YouTube.

Jak sou na tom Indy a Wich plus La4 dneska? Co je nového? Zjistíte to už 29. prosince v Uhelně. Koncert klasicky podpoří party DJs. Konkrétně DJ Noir, DJ Lil Rowa a DJ Lu2. Všechna tři jména jsou zárukou kvality. Lístky hledej na ticketstream.cz a nepřehlédněte možnost vstupu do VIP Lounge, kde najdete vlastní bar a toalety.

Info

Indy & Wich
Support: La4 + Dropkid
29. 12. 2017 21:00
Uhelna Club, Praha

www.facebook.com/events/173437889909249
www.facebook.com/uhelnaclub

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

BiggBoss a UPM vydávají kroniku vizuálního chaosu 90. let

redakce 27.05.2020

Uvnitř se na nejlesklejších papírech potkávají kalkulačky z československého zásilkového katalogu Magnet s fotografiemi Depeche Mode v Praze.

JazzFestBrno hlásí tucet náhradních termínů

redakce 26.05.2020

Původní harmonogram festivalu JazzFestBrno 2020 se sice rozpadl na kousky, ale festival nyní ohlašuje celkem dvanáct náhradních termínů. Festival zahájí Avishai Cohen.

Beseda u Bigbítu se přesouvá na rok 2021

redakce 25.05.2020

„Prohra se smířením je lepší než výhra s nepřátelstvím,“ tímto arabským příslovím organizátoři Besedy u Bigbítu v Tasově na Hodonínsku na svém webu shrnuli stávající.

Open air s Billow a Hello Incognito

redakce 24.05.2020

Tiché lo-fi nahrávky zaznamenané v prostředí pokojíků v Praze, Varšavě nebo Bílých Karpatech vzbudily ohlas českých kritiků. Billow je povezou na sever.

Tomáš Palucha i Orient, Divadlo 29

redakce 24.05.2020

Pardubické Divadlo 29 ukončuje koncertní pauzu rázně i magicky.

Monika Načeva vydává studiovku Zdivočelí koně

redakce 21.05.2020

Na novém albu Načeva spolu s klávesistou Davidem Kabzanem a bubenicí Markétou Pták zhudebnili texty básníků pronásledovaných minulým režimem.

Fource Live: Bratři, Chief Bromden a další

redakce 20.05.2020

Před několik týdny bylo oznámeno spuštění série Fource Live, která slibuje koncerty pečlivě vybraných kapel z domácí scény, i profesionální záznamy.

Komedie Malá lež míří do českých kin

redakce 20.05.2020

Herečka a rapperka Awkwafina získala za roli ve filmu Zlatý globus pro nejlepší herečku.

Elektronické duo Bratři procestuje šestnáct evropských zemí

redakce 19.05.2020

Během více než měsíčního online showcase projektu budou představeny kapely, které formují budoucnost evropské hudby. Liveurope.

První společný koncert všech dobrých lidí labelu Divnosti

redakce 17.05.2020

Label Divnosti představí své kapely a projekty Ima Teva, Člověk krve, Neřvi mi do ucha a něco něco.