Zprávy

Insania: Ať shoří v pekle všechny kapely světa

Insania: Ať shoří v pekle všechny kapely světa

redakce | Zprávy | 17.03.2015

Insania uvádí videoklip ke skladbě Ať shoří v pekle všechny kapely světa! z posledního dvěma Anděly oceněného alba Zapal dům poraž strom.

Animovaný klip vytvořil Petr Jindra, student oboru Animovaná tvorba na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. "Je to ironická nadsázka a strefujeme se v ní sami do sebe. Každá kapela vydává novou desku s vírou, že tím spasí svět ... a pak ji čeká strašné zjištění, že svět o spásu nestojí. Tohle je nabubřelý příběh o kapele, co chystala velké věci. Jenže velké věci obvykle ztroskotají na přízemních maličkostech. Manažer Joe (notorický hochštapler a stará svině) zmizí i s utrženými penězi... A zůstává jen zmar a hořká pachuť přetvářky: tohle je showbusiness," uvádí ke klipu Poly, hlavní představitel Insanie.


"Klip zároveň pojímá rockové kapely jako novodobé falešné mesiáše, kteří kážou ovečkám na novodobých bohoslužbách/rockových koncertech (Ježíš vás miluje, ale my vás milujeme ještě víc!). Prosíme jen, abyste to nebrali úplně vážně!" dodává.

Od poloviny února Insania pravidelně koncertuje. Nejblíže bude k zastižení 27. 3. v Náchodě s kapelou První hoře (Fun Club Bazzen) nebo den poté v brněnském Sono Music Centru společně s metalovou legendou Root.

Info

Insania

27. 3. Náchod, Fun Club Bazzen (+ První hoře)
28. 3. Brno, Sono (+ Root)
10. 4. Blansko, Rachota
11. 4. Hodonín, DK (+ LikeFool)
18. 4. Karviná, Hard Cafe
24. 4. Polička, Divadelní klub
08. 5. Kroměříž, Stará masna
23. 5. Cross Fest, Chlum u Křemže

www.insania.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

BiggBoss a UPM vydávají kroniku vizuálního chaosu 90. let

redakce 27.05.2020

Uvnitř se na nejlesklejších papírech potkávají kalkulačky z československého zásilkového katalogu Magnet s fotografiemi Depeche Mode v Praze.

KlipyTipy: BBP – Labutě z Valdic

redakce 27.05.2020

Video Labutě z Valdic vzniklo netradiční technikou písečné animace, při které se prsty kreslí do vrstvy písku na podsvětlené skleněné desce.

JazzFestBrno hlásí tucet náhradních termínů

redakce 26.05.2020

Původní harmonogram festivalu JazzFestBrno 2020 se sice rozpadl na kousky, ale festival nyní ohlašuje celkem dvanáct náhradních termínů. Festival zahájí Avishai Cohen.

Nové rapové album Cermaque

redakce 26.05.2020

Jubilejní desátá studiová deska písničkáře Jakuba Čermáka překračuje hranice žánrů i stylů, a to i díky dlouhé řadě hostů.

Tady Vary ve vašem kině

redakce 26.05.2020

Každý z vybraných filmů bude mít pouze jedno exkluzívní představení, které proběhne ve všech zúčastněných kinech ve stejný okamžik.

Chief Bromden mají nové termíny křtů alba Slunovrat

redakce 25.05.2020

Kvůli koronaviru museli lonští vítězové 1Band2Play křest desky odkládat, konečně ale mají nový termín.

"Uzavřít etapu." Amelie Siba pokřtí debutové album Dye My Hair

redakce 25.05.2020

Vítězka 1Band2Play Amelie Siba pokřtí svou debutovou desku Dye My Hair v Praze a Brně.

Full Moon pokřtí kompilaci k desátému výročí v Praze a Brně

redakce 25.05.2020

Narozeninová kompilace Full Moon 10 vychází podle plánu, 28. května. Korona nekorona. Čekání na narozeninovou oslavu si zkrátíme jejími křty.

Beseda u Bigbítu se přesouvá na rok 2021

redakce 25.05.2020

„Prohra se smířením je lepší než výhra s nepřátelstvím,“ tímto arabským příslovím organizátoři Besedy u Bigbítu v Tasově na Hodonínsku na svém webu shrnuli stávající.

Open air s Billow a Hello Incognito

redakce 24.05.2020

Tiché lo-fi nahrávky zaznamenané v prostředí pokojíků v Praze, Varšavě nebo Bílých Karpatech vzbudily ohlas českých kritiků. Billow je povezou na sever.