Zprávy / Pozvánky

Into It. Over It. zastávkou V lese

Into It. Over It. zastávkou V lese

redakce | Zprávy / Pozvánky | 29.08.2016

"Evan je jedním z nejpřekvapivějších skladatelů s kterými jsem kdy spolupracoval. A je to také nejlepší kytarista, s kterým jsem kdy byl v jedné místnosti. Nepřeháním," napsal John Vanderslice. "Taková krása nepotřebuje škatulku," doplňuje Rock Sound. Into It. Over It., jinak chicagský rodák Evan Weiss, představil svůj nový videoklip k písničce No EQ, jedné z nejvíc okamžitě působivých skladeb z jeho nového třetího alba Standards (Triple Crown Records).

Po kritikou skvěle přijatém albu Intersections z roku 2013 bylo nové album Standards nahráno a produkováno Johnem Vanderslicem (Spoon, Mountain Goats, Death Cab for Cutie) v jeho Tiny Telephone Studios v San Francisku. Deska byla nazvána "fantastickým albem" časopisem Stereogum a pochválena dalšími tiskovinami a servery jako Spin, Noisey, Pitchfork, Brooklyn Vegan a USA Today.


Standards je třetí "oficiální" album Into It. Over It. Vzniklo v chatě ve Vermontu a bylo nahráno v San Francisku. Na albu se prolíná postpunk s elektrickým klavírem Rhodes, ambientní postrock s jazzovými motivy a kytarové vyhrávání s ostrým zkreslením. Weiss aktuálně oznámil plán svého turné s celou kapelou po Británii, Holandsku, Belgii, Německu a České republice. Během svých tří koncertů v Británii Weiss zahraje speciální set pokrývající většinu z jeho tří alb (Standards, Intersections a Proper) a skladeb z jeho několika EP a málokdy hraných písniček. I v Praze zahraje Weiss průřez svoji tvorbou.

Jako support se představí Tancred známá též jako Now, Now. Vstupenky na koncert Into It. Over It. se supportem Tancred, který se koná 9. listopadu od 19:30 v pražském Café V lese, jsou k zakoupení za 213,- Kč na goout.cz. Na místě v den koncertu pak za 250,- Kč.

Info

Into It. Over It. (us)
Support: Tancred (us)
9. 11. 2016 19:30
Café V lese, Praha
Vstupné: 213,- v předprodeji / 250,- Kč na místě

www.facebook.com/events/125618251208310
www.facebook.com/cafevlese
www.dsmacku.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

NSHT s živou elektronikou online

redakce 27.10.2020

Event, který má za sebou už čtyřletou jízdu po klubech v Olomouci, Brně a Praze, se tentokrát podívá k nám všem do obýváků, pokojíčků a dalších špeluněk.

Yungblud se vrátí do Prahy

redakce 26.10.2020

Yungblud je známý tím, že ve svých textech vyjadřuje hlavní obavy své generace a zároveň ji pomocí své hudby sjednocuje a posiluje.

Ester & Josefina uvedou přednášku Terapie sdílením živě

redakce 26.10.2020

Herečka a umělkyně Ester Geislerová, módní návrhářka Josefina Bakošová a párový terapeut Honza Vojtko se podívají na vztahy od jejich počátků až do rozchodového konce.

Nový termín pražského koncertu Limp Bizkit

redakce 25.10.2020

V rámci pražského koncertu by tak vedle osvědčených hitovek mohl zaznít i nový repertoár, po kterém fanoušci dlouho pokukují.

Vyhnout se temným místům? Tom Grennan v Praze

redakce 10.10.2020

Magazín NME albu udělil čtyři z pěti hvězd a napsal, že je plné procítěných stylových kytarových bangerů.

Mixcloud chystá streamované koncerty v čele s Flying Lotusem a Róisín Murphy

redakce 08.10.2020

Mixcloud představuje nový způsob vydělávání peněz pro hudebníky díky streamovaným koncertům.

Le Guess Who? chystá hybridní event ON/OFF

redakce 07.10.2020

Organizátoři jako náhradu za přesunutý festival nabízí hybridní event v Utrechtu i na webu!

Nová venkovní expozice Památníku ticha na perónu Nádraží Bubny

redakce 07.10.2020

Jakkoliv se symbolem podzimního programu Památníku ticha stal pojem pomíjivost, organizátoři věří, že veřejná komunikace bude pokračovat navzdory všem epidemiím naší doby.

Koncert Anny Marii Jopek je přesunut

redakce 06.10.2020

Zpěvačka Anna Maria Jopek se zařadila k umělcům, kteří dělají z Polska jazzovou velmoc.

Nový singl a klip Tata Bojs

redakce 05.10.2020

Veselou skladbu doprovází vtipný videoklip, který je stejně jako samotný singl poctou dvěma odvěkým láskám Milana a Mardoši.