Zprávy

Ivana Mer představuje nové video Pachoľa

Ivana Mer představuje nové video Pachoľa

redakce | Zprávy | 20.02.2017

Speváčka a skladateľka Ivana Mer nahrala a produkovala pieseň v Prahe, ktorá je súčasťou jej debutového albumu Early Works. Stala sa aj ústrednou piesňou tanečného filmu Personal Pronouns talentovanej režisérky Andrei Sudorovej a choreografa Jána Ševčíka, oceneného na festivale tanečných filmov - San Francisco Dance Fim Festival 2016. Nové video ke skaldbe Pachoľa, natočené a produkované Cristianom Estrellom, je prežiarené jarným duchom čarovného mesta Banská Štiavnica.


Pripravovanou novinkou je vydanie Early Works REMIXED v digitálnej podobe a to 1. 3. 2017. Kompilácia ponúka medzikontinentálne spolupráce s uznávanými Dj-mi z Japonska, Argentíny, Austrálie, Grécka, a Uruguayu, ktorí vnášajú nové pohľady na jej tvorbu. Popritom Ivana pripravuje sériu koncertov, ktoré odohrá v apríli vo Francúzsku, ako aj materiál pre nasledujúci sólový album a nahrávanie s neo-klasickým projektom I am planet.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Full Moon #116: Vzpomínky na alternativní národ

redakce 01.12.2020

Poslední vydání magazínu Full Moon v roce 2020 patří nejen novému albu The Smashing Pumpkins, ale také celému alternativnímu rocku jedné přelomové dekády.

Kinaři posílají do světa optimistickou kolekci

redakce 01.12.2020

Patří kino také do vašeho života? Rozbouřená doba si žádá nějaké jistoty. Dejme společně najevo, že tou naší je právě kino.

Ploy přichází s dvojnásobným singlem

redakce 01.12.2020

Použitelný materiál k testům, zda může hudba přežít ve stavu bez tíže.

Annet X vydává první desku

redakce 30.11.2020

Annet X chce ukázat, že umí udělat jak poctivou RnB baladu, tak temnější věci na hraně rapu, ale i úderné party tracky.

Nová Kolna na Polí5

redakce 30.11.2020

Smrtí zatepla je volný pandán k albu Ženy. Tím ale podobnost končí, Kolna spojuje improvizaci s písní, elektroniku s rockem, etnické nástroje s věšákem na prádlo.

Dva řecko-perské komiksové zářezy Franka Millera

redakce 30.11.2020

Pokud se budeme ptát, jak spolu oba komiksy souvisejí po dějové stránce, pak by nejpřesnější odpovědí bylo, že Xerxés je komiksu 300 prequelem a sequelem zároveň.

David Lynch oznamuje virtuální koncert Meditate America

redakce 29.11.2020

Iniciativa Meditate America si klade za cíl rozšířit povědomí o technice transcendentální meditace pro všechny osoby ohrožené stresem a úzkostmi.

Nové EP Bert & Friends

redakce 29.11.2020

Název EP je vzhledem k určité lehkosti předchozích počinů a také samotnému obalu na první pohled zvláštní.

Co nabízí Televize Naživo v nejbližších dnech?

redakce 29.11.2020

Unikátní formáty a specifický kinematografický jazyk definuje jedinečnost zážitku, který se stává alternativou živé kultury.

Projekt Trick the Ear propojuje hudbu s virtuální realitou

redakce 28.11.2020

Jednotlivé nástroje mohou být slyšet různě podle toho, jak se uživatel pohybuje v prostoru. Prostředí se tak stane novou formou vyjádření.