Zprávy

Ivana Mer představuje nové video Pachoľa

Ivana Mer představuje nové video Pachoľa

redakce | Zprávy | 20.02.2017

Speváčka a skladateľka Ivana Mer nahrala a produkovala pieseň v Prahe, ktorá je súčasťou jej debutového albumu Early Works. Stala sa aj ústrednou piesňou tanečného filmu Personal Pronouns talentovanej režisérky Andrei Sudorovej a choreografa Jána Ševčíka, oceneného na festivale tanečných filmov - San Francisco Dance Fim Festival 2016. Nové video ke skaldbe Pachoľa, natočené a produkované Cristianom Estrellom, je prežiarené jarným duchom čarovného mesta Banská Štiavnica.


Pripravovanou novinkou je vydanie Early Works REMIXED v digitálnej podobe a to 1. 3. 2017. Kompilácia ponúka medzikontinentálne spolupráce s uznávanými Dj-mi z Japonska, Argentíny, Austrálie, Grécka, a Uruguayu, ktorí vnášajú nové pohľady na jej tvorbu. Popritom Ivana pripravuje sériu koncertov, ktoré odohrá v apríli vo Francúzsku, ako aj materiál pre nasledujúci sólový album a nahrávanie s neo-klasickým projektom I am planet.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mooncloud #56: Sound44

redakce 10.04.2021

Výběr tracků Sound44 vychází ze zájmu o oduševnělou hudbu, pramenící z žánrové různorodosti. Na co se tančí na jižní Moravě?

Mlsné medvědí příběhy podle Prokopa Holoubka

redakce 10.04.2021

Hudba obsahuje jak programované elektronické nástroje, tak akustické nástroje hrané naživo i reálné ruchy, slyšíme tam disco i tklivé melodie s klarinetem.

První klip Hrubé Hudby vzdává hold Horňácku

redakce 09.04.2021

Natáčelo se na Horňácku, odkud vyvěrá samotná podstata hudebního projektu Hrubá Hudba autorského dua Hradil – Mička.

Pkrek s triphopovým singlem

redakce 09.04.2021

Producent použil tvrdé bicie a hororové zvuky, ktoré vytvoril hlavne na experimentálnych nástrojoch, ktoré má z Talianska.

Full Moon #120 na Spotify

redakce 08.04.2021

Čtěte s playlistem! Aktuální Full Moon je věnován především výtvarnému umění, nechybí ale ani pravidelný přísun nové hudby.

Ďábel a Moonspotter nosí techwear

redakce 08.04.2021

Hlavní postava je člověk pozorující, jak svět kolem něj hoří a on se svobodně rozhodne toho neúčastnit. Žánrově se deska pohybuje mezi trip hopem a dark popem.

Pohoda festival se přesouvá na rok 2022

redakce 07.04.2021

Plná verzia festivalu až o rok, v júli 2021 bude Pohoda on the Ground.

Luhovaný Vincent a doba covidová

redakce 07.04.2021

Na pomyslnou dovolenou do jejich vlastního města budou pořadatelé zvát i samotné obyvatele Luhačovic, a to prostřednictvím související pohlednicové kampaně.

Němá klasika s hudebním doprovodem: A Season of Classic Films

redakce 07.04.2021

Film nikdy němý nebyl. Ve dvacátých letech ozvučovali filmy klavíristé a hudební tělesa různorodými skladbami více či méně populární hudby.

Nauzea Orchestra má nový klip

redakce 07.04.2021

Po singlu Maso přichází Nauzea Orchestra s klipem ke skladbě Ministryně, v němž si pohrává s „laibachovskou“ poetikou po ústecku.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace