Zprávy / Pozvánky

JAF 34 vydává klip a pokřtí desku

JAF 34 vydává klip a pokřtí desku

redakce | Zprávy / Pozvánky | 19.10.2021

Maskovaný hudebník, malíř a grafik JAF 34, který na jaře tohoto roku vydal debut Empty, představuje nový videoklip Inhale Exhale a zve na křest desky 22. října do pražského Fuchs2. Bude se jednat o první a poslední živé koncertní koncertní provedení alba Empty.

10 + 1 poslechových doporučení od JAF 34 zde

Za režií videoklipu Inhale Exhale stojí Benjamin Buttler (7krat3, PSH, Giudi, RedZed).„Benjamina jsem si vyhlidnul díky jeho unikátnímu vizuálnímu stylu. Měl jsem v hlavě hrubou vizi příběhu a hledal jsem někoho, kdo ji naplní a posune o kus zase dál. Benjaminova práce natáčení pomocí staré analogové 16mm kamery je perfektní a rychle jsme našli společnou kreativní vlnu. Inhale Exhale vypráví o poslední fázi života, kdy jsou staří lidé osamělí, často žádná radost nebo těšení se z nového dne, jen prášky, vzpomínky na minulost, čekání na konec a poslední nádech a výdech.” říká o vzniku klipu JAF 34.

Ten přizval na album Empty množství osobností české hudební scény, např. Jiřího Bendla z Manon meurt, Viktorii Marksovou z Houpacích koní nebo Davida Novotného z Himalayan Dalai Lama a další, kteří společně vytvořili audiovizuální příběh o koloběhu života od narození až po smrt v pěti originálních videoklipech, kdy každý z nich reflektuje jednu fázi života. Právě Viktorka Marksová vystoupí jako host během křtu v klubu Fuchs2. Dále živou kapelu doplní Filip Fidloch (The Superpower), Mikoláš Papež (Papalescu 2) nebo producent a hudebník Radimo (Champion Sound).

Fuchs2 Live uvede k příležitosti křtu komponovaný melancholický večer ve všech prostorách komplexu, během kterého vystoupí rapper RNZ, RnB zpěvačka Terra, scream hardcore nulajednanulanula a indie hudebník Davitt Furrow.

Info

JAF 34
22. 10. 2021 20:00
Fuchs2, Praha
Fb událost

foto © se svolením JAF 34

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Rachot v červenci

redakce 02.07.2022

Kapelníci Roberta Planta a PIL na jednom pódiu. Výjimečné spojení tří kultovních postav, které na britské scéně působí už víc než čtyřicet let.

Klub Brno v Ostravě slaví dva roky

redakce 30.06.2022

Hudební prostor s neobvyklým názvem je dílem entuziastů z kulturního spolku Provoz.

Amy Shark i Bonobo v Praze

redakce 29.06.2022

Dravá indiepopová zpěvačka Amy Shark vyráží na turné a svou českou premiéru. Bonobo nás vezme do pestré divočiny alba Fragments, v Praze zahraje na podzim.

Červenec v Underdogs' a na Fluffu

redakce 27.06.2022

V sólové tvorbě sází J.Zunz na minimalistickou elektroniku, evokující stav na pomezí snu a bdělosti, a skrze repetitivní melodie směřuje za horizont běžného vědomí.

Půlnoc umění, nová výstava Kunsthalle Praha

redakce 26.06.2022

Letní výstava představí soukromou sbírku a aktivity Karla Babíčka – významného kulturního hybatele a zakladatele legendární pražské galerie Behémót v 90. letech.

V Underdogs' neofolkový Of the Wand And the Moon

redakce 22.06.2022

Kim Larsen již tuto sobotu představí nové album, na které milovníci neofolku čekali dlouhých deset let od poslední, fenomenální desky The Lone Descent.

Fobia Kid křtí ve čtvrtek na Altenburgu

redakce 21.06.2022

Po roční pauze od hudby i sociálních sítí se slovenský rapper vrací objevovat zákoutí digitálních glitchů a hyperaktivních beatů.

Horrorcore Ice Nine Kills i melancholický synthpop Nation of Language v Praze

redakce 21.06.2022

Ice Nine Kills, to jsou chytlavé riffy, monstrózní produkce i vyklenuté melodie – a hlavně estetika osmdesátkových hororů.

Ólafur Arnalds v Karlíně

redakce 19.06.2022

Royal Albert Hall? Opera v Sydney? Není problém. Tam se ale jeho podmanivá, leč velice jemná a intimní hudba perfektně hodí.

Otvíračka Čítárny Unijazz

redakce 17.06.2022

V sobotu se může celá pražská komunita těšit na velké otevření, která jako již mnoho let garantuje kvalitní hudební a literární program.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace