Zprávy / Nové desky

Jarní novinky u Slnko Records

Jarní novinky u Slnko Records

redakce | Zprávy / Nové desky | 06.03.2016

Prvý album Slnko Records v roku 2016. Je ním debut Early Works banskobystrickej speváčky Ivany Mer. Tento krehkokrásny dlhohrajúci album uvádza hypnotická vokálna skladba Mereus, ktorá je výsledkom spolupráce s francúzskym producentom Anacolom Daalderopom.

Ivana už spievala s Janou Kirschner a spolupracovala s hráčmi na hang, harfu či kašmírsky nástroj santoor. Hudbou sa živila vo Francúzsku, Španielsku, Nemecku a Čechách, aby sa nakoniec pred troma rokmi vrátila na Slovensko vďaka súťaži pre nádejných muzikantov a náhodnému stretnutiu s Oskarom Rózsom.


Približne o dva týždne tu máme odovzdávanie cien Radio_Head Awards Radia_FM. Do nominácií sa dostali aj Longital v kategórii world music/folk, Archívny Chlapec ako debut roka a nahrávka world music/folk, Zlokot ako singel roka a Korben Dallas ako album a singel roka.

"Slnko má 15 rokov. Už sme to spomínali, ale budeme sa pripomínať opäť." Konkrétne, každý týždeň si môžete zadarmo stiahnuť 2 albumy v MP3 formáte z archívu na slnkorecords.sk. "Začíname s nahrávkami Dlhé diely: September a Šinadisk. Ďalší free download pride opäť budúci štvrtok. Sledujte náš Facebook, aby vám nič neušlo. Príjemné počúvanie a spomínanie."

Info

Slnko Records

www.slnkorecords.sk

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Láska, nikoliv strach - Long Play Belarus

redakce 24.11.2020

Deset běloruských kapel se spojilo, aby vytvořily kompilaci Long Play Belarus. Skladby byly nahrány v době, kdy se pohled Bělorusů na život i jejich zemi dramaticky proměnil.

Květy vydaly své nejitimnější městské album

redakce 19.11.2020

Album Květy Květy je intimní vztahová deska, která pracuje s principem duality. V kapele jsou dvě dvojice: rytmika versus kytaristé.

Billow vydávají nové album

redakce 18.11.2020

Lo-fi/dreampopové trio Billow vydalo na kazetovém labelu Z Tapes svou třetí desku. Blíže elektronice.

Nové tituly u Polí5

redakce 18.11.2020

Své poslední album Zdivočelý koně vydala Načeva už na jaře vlastním nákladem pouze na CD. Vinyl a streaming až nyní u Polí5. Kdo dále ve stáji?

Vychází nová deska Dagmar Voňkové

redakce 17.11.2020

Na scéně se pohybuje od 70. let, kdy zcela svébytným způsobem začala kombinovat tradiční formu lidové písně s unikátním stylem hry na kytaru a expresivním zpěvem.

Tara Fuki, Motyle

redakce 16.11.2020

Tara Fuki i nyní zůstávají ve své tvorbě poetické a jejich skladby znějí křehce, a přesto s nebývalou vnitřní silou.

Magnetik vydají po deseti letech novou desku

redakce 15.11.2020

Skupina Magnetik Moimira Papalescua vydává za podpory fanoušků nové album po deseti letech. Les Vacances Mystérieuses.

Tata Bojs vedou Jedna nula

redakce 14.11.2020

Spoustu prostoru má na Jedna nula i typická tatáčovská lehkost, vtip, ironie a zvuková barevnost s jejich charakteristickým rukopisem.

Madhouse Express představí novou desku online

redakce 13.11.2020

Deset skladeb na albu působí rozmanitě a spojuje dohromady prvky různých hudebních stylů, jako jsou rock ‘n‘ roll, garage rock, stoner, psych pop nebo space rock. Debut online dnes.

Bert & Friends mají nový singl s klipem a EP

redakce 13.11.2020

Po prvotním virálu sóla na rybu v Plodech moří se Bertovi a spol. podařilo utvrdit svůj status zábavného úkazu české scény.