Zprávy / Festivalové

Jenny Hval a Goat na OFF Festivalu

Jenny Hval a Goat na OFF Festivalu

redakce | Zprávy / Festivalové | 12.04.2016

Goat (tentokrát ti z Japonska) disponují sestavou, která zaručuje komplexní zážitek. Elektrická kytara, saxofon, baskytara a bicí jsou vždy jistou známkou kvalitního hluku a tahle kapela se v ničem neliší. Hudba Goat vás uvede do hlubokého transu. Svůj osobitý tvůrčí svět vytváří i Jenny Hval. Talentovaná norská umělkyně produkuje hudbu stejně intimní jako osobitou a tak není divu, že do sféry svých hudebních halucinací vtáhla i několik slavných jmen včetně Øysteina Moena z Jaga Jazzist a Thora Harrise ze Swans. Velký zájem strhla hned po vydání alba Innocence is Kinky (Rune Grammofon), zatímco následující Apocalypse, girl už víceméně potvrdila její pozici mezi předními skandinávskými hudebními vizionáři.


Mezi novými jmény nechybí Artur Rojek v Trójce a letošní program Experimental Stage, na které se postupně vystřídají Odpoczno, Islam Chipsy, Ata Kak, Janusz Prusinowski Kompania, Orlando Julius & The Heliocentrics a Jambinai. Seznam všech dosud potvrzených jmen pro jedenáctou edici OFFu je aktuálně následující: Anohni, The Kills, Mudhoney, GZA, Lush, GusGus, Thundercat, Minor Victories, Napalm Death, Jaga Jazzist, SBB gra „Nowy Horyzont“, Sleaford Mods, DJ Koze, Zomby, Lightning Bolt, Andrew Weatherall b2b Roman Flügel, Brodka, Kaliber 44, Liima, Daniel Avery, Clutch, Mutoid Man, Powell, Zimpel/Ziołek, Syny, Beach Slang, Willis Earl Beal, Flatbush Zombies, Machinedrum, Yung Lean, Mass Gothic, Show Me The Body i Fidlar.

Info

OFF Festival 2016
5. - 7. 8. 2016
Katowice, Polsko

www.facebook.com/offfestival
www.off-festival.pl

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Festival Colour Meeting zve do Poličky na hudbu i divadlo

redakce 14.07.2020

Na hudbu a divadlo nejen tuzemské scény zve posedmnácté festival Colour Meeting. Pod středověkými hradbami v Poličce.

Druhý ročník Festivalu hudby Bez ambicí

redakce 13.07.2020

Hudební festival Bez ambicí, to je dvanáct hodin hudby a snad i víc. Pořadatelé věří v uvolněnou atmosféru, nezapomenutelné hudební sety a dobré počasí.

Let It Roll připravil na léto The Renegade Festival

redakce 10.07.2020

I když půjde o menší verzi pro omezený počet návštěvníků, mohou se fanoušci i tentokrát těšit na unikátní stage design a audiovizuální show, kterou je Let It Roll vyhlášený.

Domácí verze Front Porch festivalu

redakce 09.07.2020

Tato událost bude výjimečná nejen pro svou konceptuální stylizaci, ale také proto, že bude v České republice dosavadní premiérou.

Imagination Festival je zpět

redakce 08.07.2020

Nejtvrdší elektronický podnik u nás chystá na podzim další edici. Imagination Festival se vrací v listopadu.

Festival Nultý bod v karlínské Invalidovně

redakce 07.07.2020

Program bude bohatý a nejedno představení je jazykově bezbariérové a vzhledem k velmi omezenému počtu diváků u většiny představení je exkluzivita zážitku zaručena.

Boskovice 2020 v srpnu a komorněji

redakce 07.07.2020

Připravená je žánrově pestrá Uni scéna, česko-německá jazzová scéna, blues, divadla interiérová i v plenéru na boskovickém hradě.

Groove Brno přiveze evropské funky špičky

redakce 05.07.2020

Zahraniční funky kapely a tuzemské projekty, které v minulých letech vytvořily ve vlastní produkci festivalu a každoročně je po nich poptávka.

46. Letní filmová škola Uherské Hradiště odhaluje program

redakce 04.07.2020

Diváci Letní filmové školy se z Uherského Hradiště plynule dostanou přímo do historie i současnosti filmu.

Bratislavské intermezzo Hradeb Samoty

redakce 02.07.2020

Bude sa jednať o špeciálny event, či už z pohľadu jeho realizácie v kluboch a nie na pamiatke, ako aj dramaturgiou.