Zprávy

Kam investovat výplatu? Radio Wave Stimul festival uvádí e-předprodej

Kam investovat výplatu? Radio Wave Stimul festival uvádí e-předprodej

redakce | Zprávy | 25.10.2012

V polovině září Radio Wave Stimul festival ohlásil tři exkluzivní headlinery a celkem osm potvrzených účinkujících letošního ročníku, který proběhne tentokrát ve třech listopadových dnech na třech pražských scénách. Dramaturgicky unikátní projekt Radia Wave a festivalu Stimul se uskuteční 6., 7. a 14. listopadu 2012. Dějištěm jednotlivých koncertů budou postupně Lucerna Music Bar, Divadlo Archa a MeetFactory. V rolích hlavních hvězd postupně představí americká indie rocková skupina Shearwater, legendární tvůrce abstraktních hip hopových beatů DJ Shadow a nejvychvalovanější producent současné elektronické scény Flying Lotus. Kromě ohlášených předprodejních sítí (Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal) a možnosti předprodeje v místech konání festivalu, organizátoři nabízí pohodlný a praktický způsob získání vstupenek nejen na jednotlivé koncerty, ale i celý festival. Vstupenky na jednotlivé koncerty lze objednat i formou SMS prostřednictvím portálu SMSticket.

  1. @ Lucerna Music Bar, Praha
   Shearwater + Jesca Hoop + Odeur de Violettes
   50 Kč SMS rezervace + 260 Kč na místě
   www.smsticket.cz/akce/765-shearwater-jesca-hoop.aspx
  1. @ Divadlo Archa, Praha
   DJ Shadow + Acid Mothers Temple & The Melting Paraiso UFO, Damo Suzuki & B4
   99 Kč SMS rezervace + 420 Kč na místě
   www.smsticket.cz/akce/766-dj-shadow-acid-mothers-temple-the-melting-paraiso-ufo-damo-suzuki-b4.aspx
  1. @ MeetFactory, Praha
   Flying Lotus
   99 Kč SMS rezervace + 420 Kč na místě
   www.smsticket.cz/akce/767-flying-lotus-thundercat.aspx

V prodeji jsou také festivalové permanentky v limitovaném počtu, a to pouze v předprodejním portálu www.smsticket.cz. Pokud chcete zažít tři výjimečné koncertní události tohoto podzimu a ušetřit, je pro vás permanentka tou nejlepší volbou. Vstupenka na celý festival stojí 990 Kč - (pouze on-line platba na www.smsticket.cz/akce/768-permanentka-radio-wave-stimul-festival-2012.aspx). Více informací o festivalu a jeho podrobném programu naleznete na webech www.stimul-festival.cz a wave.cz. V týdnu od 29. října do 2. listopadu 2012 mají posluchači Radia Wave možnost vyhrát každý den dvě permanentky na Radio Wave Stimul festival.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mooncloud #36: Himalayan Dalai Lama

redakce 13.11.2019

Šestatřicítka je pěkně kulaté číslo a přesně o 36. díl mixtapeové série Mooncloud se postaralo duo Himalayan Dalai Lama.

KlipyTipy: Bert & Friends - Lambaláda

redakce 13.11.2019

Bert & Friends v novém klipu ztvárňují legendu o pražském indiánovi. První album Supr pokřtí v prosinci v MeetFactory.

Cimbál kontra digitál - Nona Records vydávají Thyme

redakce 13.11.2019

Thyme jsou inspirováni hraním se symfonickým orchestrem a folklórním uskupením, ale rovnou i měrou poslechem a zalíbením v experimentálníh skladatelích dvacátého století.

Festival ilustrace a komiksu obsadí Ústí nad Labem

redakce 13.11.2019

Za založením původně stála snaha navázat na ústecký festival současného umění a ilustrace Kruh, a obohatit ho o umělce z komiksové scény. FIK tento záměr trochu nečekaně přerostl.

Gonsofus vychází nové EP ze vzdálených břehů

redakce 13.11.2019

Specifický hudební mix různých stylů, který kapela označuje jako “transcontinental groove”, prošel v mezičase dalším vývojem.

Full Moon #103 – Slasti (z) Manchesteru

redakce 12.11.2019

Hlavním tématem listopadového vydání jsou Joy Division, ale ostatní manchesterské slasti rozhodně nevynecháváme – ani minulé, ani současné.

Billow živě z opuštěné Budovy č. 6

redakce 12.11.2019

Dreampopová kapela Billow z Veselí nad Moravou posílá do světa živou verzi k jedné ze skladeb ze svého nového alba Seascape.

Velebné muzikantství Flook

redakce 12.11.2019

Instrumentální mistrovství čtyř hráčů a vynalézavá, brilantní schopnost reagovat na sebe navzájem.

Tom Holliston zahraje v Kaštanu

redakce 12.11.2019

Jeho písničky jsou udivující neokázalostí a prostotou, takže napoprvé posluchači ani “nedocvakne”, jak originální a pečlivě dynamicky vystavěné jsou.

Jeden obrat za druhým. Turnover v Praze.

redakce 12.11.2019

Nebyli by to Turnover, kdyby jejich novinka nepředstavovala další obrat: „Na tomhle albu jsme si víc než kdy dřív užívali krásu psaní populární hudby,“ popsal zpěvák Austin Getz.