Zprávy / Pozvánky

Jesus Piece doplní Year of the Knife

Jesus Piece doplní Year of the Knife

redakce | Zprávy / Pozvánky | 18.06.2018

Tvrdé křídlo letošního Outbreak festivalu plánuje svou druhou evropskou tour. Jesus Piece pochází z Philadelphie a od roku 2015 si vybudovali na US i Evropské hardcore scéně silné jméno. Mají za sebou festivaly jako This Is Hardcore nebo Sound & Fury. Můžete se těšit na narvanou nálož nekompromisního a hlasitýho hardcore metalu s prvky grindu a silnými texty.


Kombo čisté mysli a agresivní hudby. Stejně jako jejich tour mates, se i Year of the Knife necelý týden před akcí účastní Outbreak festivalu v Leedsu. Tvrdý a valivý straight edge hc/metal vyjede na svou první evropskou cestu. Rozhodně nemohla vzniknout lepší kombinace kapel, pro upuštění stresu. Mimo jiné začátkem května vydali čerstvé album First State Agression, které stojí za pečlivé nastudování. Podpořit těžkopádnými metalovými prvky přijedou Curselife, čerstvá parta od sousedů se setem z desky Wolves in Sheep's Clothing.

Info

Jesus Piece (us) + Year of the Knife (us) + Curselife (de)
24. 6. 2018 20:00
Underdogs', Praha
fb událost

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Knižní lázně otvírají čtenářský pobyt pro veřejnost

redakce 25.05.2022

Čtenářský pobyt pro veřejnost vznikl vloni jako reakce na pandemii a zároveň upozornění pozitivních dopadů četby a času stráveného v klidném kulturním a lázeňském prostředí.

Nas i Sohn přijedou do Prahy

redakce 24.05.2022

Christopher Michael Taylor se proslavil svým potemnělým projektem Trouble Over Tokyo, v roce 2012 se vydal na vlastní dráhu jako Sohn.

Blockhead s Arms and Sleepers a il:lo v Kabinetu

redakce 23.05.2022

Producent Blockhead odprezentuje eklektický live-set doplněný vizuály a mapující jeho dvacetiletou kariéru.

Nová soulová diva Kovacs i zkušení Hooverphonic v Brně

redakce 23.05.2022

Naléhavý a melancholický nádech orchestrálních smyčců, downtempa a sebevědomého vokálu je i dnes zárukou silného a velkolepého koncertního zážitku.

KoRn v Praze

redakce 23.05.2022

KoRn jsou často označováni za průkopníky nu-metalu, tedy stylu, jenž kombinuje metal s prvky jiných hudebních stylů.

Olomoucká SF Mini slaví

redakce 20.05.2022

SF Mini je olomoucký DIY skate-punkový prostor, jehož existence je podstatně delší než pět let.

Ezra Furman v Roxy

redakce 18.05.2022

Její syrové, otevřené texty a okázalý styl jí pomohly stát se jedním z nejangažovanějších a nejnepředvídatelnějších artpopových objevů své doby.

Do Kunsthalle dorazí britský performer Haroon Mirza

redakce 18.05.2022

Ve své skladatelské praxi komponuje a zviditelňuje různé vizuální a akustické prvky materiálů i samotných prostor v podobě nových forem.

Mariza ve velké Lucerně

redakce 14.05.2022

Stejně jako blues, i fado kombinuje poetickou zkratku s hořkostí, touhou i nadějí, a nejlépe zní s kytarovým doprovodem.

Střed zájmu: Redefinice prostoru

redakce 14.05.2022

Kancelář Kreativní Evropa ve spolupráci se Studiem ALTA představí na mezinárodní konferenci Trans Europe Halles 93# dvanáct inspirativních příkladů inovativního přístupu k prostoru.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace