Zprávy / Nové desky

Jimmy Pé: Fake Fantasy EP

Jimmy Pé: Fake Fantasy EP

redakce | Zprávy / Nové desky | 11.11.2015

Jimmy Pé označil toto EP za “party nahrávku” a ponára sa na ňom do sveta tanečnej a bassovej hudby. Je v porovnaní z jeho predošlou tvorbou dynamickejšie, experimentálnejšie a aj menej melodické. Prvá časť Fake Fantasy obsahuje sedem trackov, z dva sú remixy v podaní Daedelusa a Pixelorda. Ostatné skladby sú originálne kompozície.

Jimmy si tiež pozval speváčku Ashley Abrman (The High Corporation), ktorá spieva a rapuje na tracku Vsezer. Demo verzia Fake Fantasy sa dostala aj ku Gaslamp Killerovi ktorý často zaraďuje Jimmyho skladby do jeho DJ setov. Losangelský producent a DJ dokonca napísal o mladom slovenskom talente: "One - of a very small handful of producers on the planet that I'm checking for musically right now. Keep your ears on this man."


Už dávnejšie bolo avizované, že toto je len prvá časť Fake Fantasy. Druhá by mala doraziť neskôr tohto roku. Bude tiež obsahovať originálne skladby, ako dva nové remixy. Popri vydaní druhej časti uzrie svetlo sveta aj špeciálna limitovaná vinyl verzia Fake Fantasy EPčiek. LP bude obsahovať všetky remixy a výber niektorých ďalších skladieb z oboch častí EP.

Na podporu tohto release sa Jimmy vydáva na malé oslavné turné – zahrá v dvoch slovenských mestách a raz aj v Českej republike. Na týchto parties ho podporí Big Dope P.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Tom Hodge & Floex: Je Suis Karl Soundtrack

redakce 25.09.2021

Floex s Hodgem si vytvořili databázi smyček, zvuků, zvukových ploch a experimentů bez konkrétního kontextu skladeb. Vychází u Minority Records.

František Skála poprvé na vinylu a hned dvakrát

redakce 18.09.2021

Jeho variace na blues, folk a dechovku byly doposud dostupné jen na CD, díky Kabinet Records rozezní i gramofony.

LeebOrn vydávají EP

redakce 14.09.2021

Olomoučtí melancholici Leeb0rn, dříve působící jako Lee, vydávají nové EP Reach One’s Destination.

Lofn vydávají EP

redakce 13.09.2021

Post-Apo Romance svou atmosférou, mýtickou elektronikou proloženou post-industriálními prvky a řezavými vokály ladí do konceptu labelu Veyl Records.

Antitrendový crossover Skaraz

redakce 12.09.2021

Coby otrlí třicátníci, obsáhlo trio MC Skalaka, producenta Tarase a kytaristy Gonzala, do svého projevu mnoho vlivů posbíraných v průběhu života.

Nová deska Acoustic Needles

redakce 10.09.2021

Kapela se pohybuje převážně v žánru moderního jazzu, často se ve skladbách objevují i prvky funkové hudby či hip hopu.

Vychází debutové album kapely Treetop

redakce 08.09.2021

Původní autorský repertoár tria je rozmanitý, pojímá vlivy jazzu, lidové hudby, klasické hudby i kompozičních postupů soudobé hudby.

Běsnící ambient Franzie na debutu

redakce 07.09.2021

Polovinu materiálu na album kapela vytvořila ještě pod názvem Superego Kid, ale postupem času sílila potřeba, se od svého starého jména oprostit.

Nové tituly z Polí5

redakce 06.09.2021

Personální spojení je na zcela jinak žánrově zařazené Severní nástupiště nebo Zimní pneu, které nedávno vydalo také Polí5.

Ventolin vydal třetí desku

redakce 03.09.2021

Ve srovnání s jeho předchozí deskou je Dneska se vyčasilo hudebně pestřejší a tematicky komornější.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace