Zprávy / Nové desky

Joan as Police Woman s novým singlem

Joan as Police Woman s novým singlem

redakce | Zprávy / Nové desky | 17.01.2018

OHODNOŤTE DESKU

Joan as Police Woman představí novou desku pojmenovanou Damned Devotion již 9. února. Aktuálně ji předesílají zbrusu novým singlem Tell Me, který je zároveň jakýmsi apelem, prosbou o otevřenost a intimitu. "Vždycky potřebuji intimnější dialog, včetně strachu z toho, že jsem zranitelná, budoucnost bez pocitu hanby, paranoie a žárlivosti. Musíte oddělit to, co je skutečné od toho, co skutečné není = přestat používat žárlivost (vím, to není reálné). Proč si nedůvěřujeme navzájem tak, abychom byli zcela transparentní? Co můžeme ztratit?" ptá se samotná Joan Wasser.


Tell Me navazuje na dříve vydaný singl Warning Bell. Prakticky ihned po vydání Damned Devotion vyráží Joan as Police Woman i se svou okouzlující živou show po Evropě. Česká zastávka na jejím tourlistu chybí, nejblíže jí můžete chytit 31. března ve Vídni nebo 9. dubna v Berlíně.

Info

Joan as Police Woman

www.joanaspolicewoman.com

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Miroslav Černý vydává Surrealistickou operu Frankenstein

redakce 28.11.2022

Album vyjde pouze na vinylu, součástí limitované edice bude ručně číslovaný a signovaný grafický list od umělce Františka Skály.

Blame Your Genes vydáva EP Skins

redakce 27.11.2022

Blame Your Genes vydáva svoje štvrté EP v spolupráci s bratislavským labelom Well Played Records prvýkrát aj na priehľadnom limitovanom vinyle.

Martin Zajko predstavuje sólový album

redakce 25.11.2022

Gény muzikanta má v krvi a za sebou nespočetne hudobných spoluprác s Richardom Müllerom, Janou Kirschner či Simou Magušinovou.

Andre Šulcová vydává Opportunities

redakce 25.11.2022

Její suverénní hlasový projev a autorský rukopis jdou ruku v ruce s tím nejlepším ze současného amerického písničkářství.

Urn vydáva tretí sólový album

redakce 24.11.2022

Album nie je plne elektronický ani akustický. Nejde o jazz ani trap, ale… Presvitá z neho veľa.

Heiden na vinylu

redakce 21.11.2022

Deska pojednává o životě a lidech v Bílých Karpatech, tamní nehostinné přírodě, vnitřních nejistotách a strachu z otázek, na které se mnohdy nedaří najít odpovědi.

Album Ľuba Burgra plný nečakaných spoluprác

redakce 21.11.2022

Citlivý a hravý, no zároveň drzý, mrazivý a priamy. Razantnou rytmikou sa necháte vtiahnuť a pokyvkávať, a nenechá vás ľahostajným.

Sklizeň Polí5

redakce 20.11.2022

Jistěže by bylo ideální sklizeň pohodlně rozložit rovnoměrně do celého roku. Občas se to daří, ale život kapel je živelný, řídí se vlastními pravidly.

Arleta vydává třetí EP. Sex

redakce 18.11.2022

Čtyři skladby vznikly v úzkém kruhu její nejvěrnější crew a navazují na výrazný rukopis syrové a tvrdé poetiky, nekompromisního postoje a temných pohlcujících beatů.

Raritky Hidden Orchestra na novém albu

redakce 18.11.2022

Taneční experimentální techno, jemně vybrnkávané ambientně moderní klasické plochy i výtrysky basklarinetového freejazzu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace