Zprávy / Pozvánky

Jubilejní 10. Wrong s Ciarrou Black

Jubilejní 10. Wrong s Ciarrou Black

redakce | Zprávy / Pozvánky | 10.10.2017

V rámci své evropské tour se v Praze představí se svým live setem Ciarra Black - producentka a DJka z Brooklynu, zakladatelka labelu No-Tech a polovina projektu Appetite (Ascetic House). Skrz noisovou scénu se dostala k technu a dnes se úspěšně pohybuje na hranicích obou těchto žánrů. Její set bude rozhodně nekompromisní.


Huren aka sólo projekt Davea Fostera patří již ke stálicím na současné industriální techno scéně. Od 90. let působil v projektu Teste, posledních pár let jde vidět především díky vlastní sólo produkci, ale také díky kolaborativním projektům AVM (s další berlínskou úderkou Blush Response) nebo O/H (s Richiem Oddiem – polovinou kultovního projektu Orphx). Hurenovy nahrávky vyšly na řadě labelů: Zhark Berlin, Noiztank, Amok Tapes, Low Income $quad, Parabola, Clan Destine, Edit Select, Overdraw, Total Black. Kadaver je aktuální projekt brněnského Davida Štrobacha. Dříve jako AEIOU nebo člen Les Homosexuels, dnes především člen brněnského modulárního/pájecího kolektivu Bastl Instruments a na něj navázaného labelu NONA Records a eventu RISE ABOVE.

Info

Wrong #10
Ciarra Black (us) + Huren (de)
Support: Kadaver
13. 10. 2017 22:00
Underdogs', Praha

www.facebook.com/events/129737017645586
www.facebook.com/UnderdogsPRG
www.facebook.com/wrongpraha

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Do Prahy přijedou The Black Angels, Easy Life nebo Royal Republic

redakce 29.09.2022

Psychedeličtí The Black Angels vychází zcela jednoznačně z estetiky kytarových kapel 60. let, jejichž odkaz ale překlápí do současných kulis.

Do Prahy přijíždí McGoldrick, McCusker & Doyle

redakce 28.09.2022

Jejich interpretace lidových písní Anglie, Skotska a Irska, a především vlastních skladeb, je nakažlivě energická, jiskřivá, provedena s neuvěřitelnou vřelostí a lehkostí.

Podzimní Pulz klubové scény

redakce 27.09.2022

Pulz odstartoval letos v březnu a v prostorách Paláce Akropolis už stihl nabídnout umělce jako Badfocus, Arleta, Miss Petty a další žhavá jména tuzemské klubové scény.

Audiovizuální večer v Plato

redakce 26.09.2022

Jak zní současný globální folk, když se neutápí ve formální nostalgii? Co je to městský folk a jak funguje v online prostředí?

Jedno mávnutí řas, a za námi jsou léta... Gregor Hildebrandt v Kunsthalle

redakce 24.09.2022

Jejím cílem je v Praze představit příběh Hildebrandtova života a umění, pohybující se mezi vlastní tvorbou a berlínskou výtvarně-hudební scénou.

Integrity. Underdogs'.

redakce 23.09.2022

Integrity kombinují rychlý a úderný hardcore/punk s těžkotonážním metalem a trashem, ale i industriální elektronikou.

Zásadní mládí / Essential Youth v DOX+

redakce 23.09.2022

Světové orchestrální premiéry mladých evropských skladatelů v Praze.

Moonshye a Ladbuch v Klubovně

redakce 21.09.2022

Písně pro své debutové album Curtain of the Moon napsala slezská zpěvačka, skladatelka a kytaristka Moonshye z většiny v polské Lodži.

Vinyla vyráží do regionů

redakce 20.09.2022

Dvojnásobné množství koncertů oproti loňskému roku u příležitosti právě zahájeného XII. ročníku kurátorují pořadatelé hudebních cen Vinyla.

Ukrajinští Love’n’Joy v Crossu

redakce 20.09.2022

Ukrajinská indierocková a neo-psychedelická kapela **Love’n’Joy** si v posledních letech s úspěchem budovala renomé na evropské scéně.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace