Zprávy / Festivalové

Jubilejní OFF Festival

Jubilejní OFF Festival

redakce | Zprávy / Festivalové | 06.01.2022

Program jubilejního, 15. ročníku OFF Festivalu odhalil svá hlavní jména a společně s tím i videospot. 5. – 7. srpna v Údolí tří rybníků zahrají: Iggy Pop, Bikini Kill, Yves Tumor & Its Band, The Armed, Mdou Moctar, Erika de Casier, Squid, Pi'erre Bourne, Yard Act, Natalie Bergman, Metronomy, Rina Sawayama, Molchat Doma, Q, Altin Gün nebo DJ Seinfeld.

"Velmi si vážíme našich fanoušků, takže se jim každý rok snažíme poskytnout program, díky kterému se budou cítit duchovně nasyceni a inspirováni. Příští ročník je pro nás výjimečný jednak tím, že je jubilejní, jednak tím, že se vracíme po pandemii nebo během ní. Chceme, aby se návštěvníci cítili jako kdysi v nejlepším obchodě s deskami nebo jako by se trefili do playlistu, který nechtějí přestat poslouchat. Kromě hudby se snažíme do tohoto seznamu skladeb zahrnout i další zážitky a vjemy. Proto rozšíříme doprovodný program a samotný festival bude jako vždy velmi ekologický," prohlašuje Artur Rojek, zakladatel a umělecký ředitel festivalu OFF.

Od prosince je v prodeji omezený počet jednodenních vstupenek v ceně 229 pln, čili váhání není na místě. Zároveň jsou na webu festivalu k dispozici třídenní vstupenky (399 pln) a třídenní vstupenky s kempem (499 pln).

Info

OFF Festival
5.–7. 8. 2022
Údolí tří rybníků, Katovice
web

foto © Tammy Rae Carland

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Irena & Vojtěch Havlovi se chystají na Le Guess Who?

redakce 04.10.2022

Pestrou tvorbu manželů je dodnes těžké, ne-li nemožné, zařadit do nějaké škatulky. Na jejich vystoupení láká festival videem od nezávislého filmaře, fotografa a zvukového umělce Vincenta Moona.

Rock for People tasí Muse a Slipknot

redakce 03.10.2022

Rock for People letos slavil úspěch na všech frontách a 27. ročník festivalu na tento úspěch nejen naváže, ale chystaným lineupem ho doslova převálcuje.

Film a architektura uvede v Brně poctu géniům moderní architektury a designu

redakce 30.09.2022

Festival zakončí v Kině Art bizarní dokument The Bubble přibližující oblast Villages, největší komunitu důchodců v Americe.

Na Be2Can nebude chybět Stříbrný medvěd z Berlinale nebo Zlatý lev z Benátek

redakce 30.09.2022

Filmová přehlídka, která každoročně nabízí dramaturgicky vytříbený výběr toho nejvýraznějšího z Berlinale, Benátky a Cannes, letos představí dvacet premiér.

Začíná knižní festival LITR

redakce 28.09.2022

Tradiční olomoucká událost nabízí to nejzajímavější ze světa nezávislé knižní tvorby a zaměřuje se především na autorské a umělecké publikace.

První ročník brněnské klubové noci Batch

redakce 27.09.2022

Mezi headlinery akce patří argentinská rapperka Catnapp, legenda středoevropského a východoevropského punku polští Dezerter.

Sýpka Za Škodovkou dokořán

redakce 22.09.2022

V pětici prázdných pater objektu se postupně vystřídají tři kolektivy, které připraví svůj denní program v interakci s rozmanitými prostorami budovy.

Space X počtvrté

redakce 22.09.2022

Počet hudebníků i příznivců zabývající se ambientem, minimalismem či alternativní elektronikou v současném hudebním dění neustále roste.

Lunchmeat Festival 2022 co nevidět, co neslyšet

redakce 21.09.2022

Každoroční přehlídka věnovaná elektronické hudbě a vizuálnímu umění slibuje šestidenní dobrodružný program na čtyřech scénách v Praze.

Ostrava Kamera Oko: Pod dlažbou je pláž!

redakce 21.09.2022

Během pěti dnů nabídne víc než tři desítky krátkometrážních i celovečerních snímků.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace