Zprávy / Festivalové

Jubilejní OFF Festival

Jubilejní OFF Festival

redakce | Zprávy / Festivalové | 06.01.2022

Program jubilejního, 15. ročníku OFF Festivalu odhalil svá hlavní jména a společně s tím i videospot. 5. – 7. srpna v Údolí tří rybníků zahrají: Iggy Pop, Bikini Kill, Yves Tumor & Its Band, The Armed, Mdou Moctar, Erika de Casier, Squid, Pi'erre Bourne, Yard Act, Natalie Bergman, Metronomy, Rina Sawayama, Molchat Doma, Q, Altin Gün nebo DJ Seinfeld.

"Velmi si vážíme našich fanoušků, takže se jim každý rok snažíme poskytnout program, díky kterému se budou cítit duchovně nasyceni a inspirováni. Příští ročník je pro nás výjimečný jednak tím, že je jubilejní, jednak tím, že se vracíme po pandemii nebo během ní. Chceme, aby se návštěvníci cítili jako kdysi v nejlepším obchodě s deskami nebo jako by se trefili do playlistu, který nechtějí přestat poslouchat. Kromě hudby se snažíme do tohoto seznamu skladeb zahrnout i další zážitky a vjemy. Proto rozšíříme doprovodný program a samotný festival bude jako vždy velmi ekologický," prohlašuje Artur Rojek, zakladatel a umělecký ředitel festivalu OFF.

Od prosince je v prodeji omezený počet jednodenních vstupenek v ceně 229 pln, čili váhání není na místě. Zároveň jsou na webu festivalu k dispozici třídenní vstupenky (399 pln) a třídenní vstupenky s kempem (499 pln).

Info

OFF Festival
5.–7. 8. 2022
Údolí tří rybníků, Katovice
web

foto © Tammy Rae Carland

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mladí ladí jazz od jara do zimy

redakce 17.05.2022

Krátce po velkolepé oslavě Mezinárodního dne jazzu na pražském Karlově náměstí tým pořadatelů festivalu přichystal další pestré koncerty.

Rafael Anton Irisarri přidává druhý koncert v Planetáriu

redakce 15.05.2022

Irisarri a vizuální show na kupoli Planetária? Hned nadvakrát.

Festival MikuLOVE nabídne fúzi Už jsme doma a Hradišťanu

redakce 15.05.2022

Hudebníci obou formací zahrají nově zaranžované skladby z repertoáru Už jsme doma i Hradišťanu, a to v poměru přibližně půl napůl.

Hudební festival UTOpije

redakce 12.05.2022

Nejrůznější hudební styly od postfokloru přes psychedelic-rock po acid-live-drums-techno rozvlní vodní nádrž.

Slunovrat přiváží Truffaze, La Putyku nebo Mawera

redakce 12.05.2022

Světová jména i nové neokoukané tváře, inspirativní přednášky a besedy s řadou osobností, tradičně vytříbená gastronomie včetně několika zbrusu nových překvapení.

Le Guess Who zveřejňuje první jména

redakce 11.05.2022

Vystoupí Abdullah Ibrahim, Animal Collective, clipping., CURL, Low, The Staples Jr. Singers, Ostinato Records a mnoho dalších.

Line-up Pop Messe je kompletní

redakce 11.05.2022

Program druhého ročníku progresivního festivalu Pop Messe nabídne téměř šedesát umělců ze zahraničí a Česka.

Květnové intermezzo Hradeb Samoty

redakce 10.05.2022

Viac ako 25 hudobno-vizuálnych predstavení v žánroch ako dark ambient, drone, industrial, noise, hardcore techno, batcave, rhythmic noise a ďalších.

Rafael Anton Irisarri zakončí Spectaculare v Planetáriu

redakce 10.05.2022

Irisarri zanechal svůj otisk ve většině nejzásadnějších ambientních skladeb uplynulého desetiletí i mimo něj.

Ji.hlava spustila prodej Early bird akreditací

redakce 10.05.2022

Z každé akreditace prodané do 30. června poputuje minimálně 50 korun do veřejné sbírky ukrajinského festivalu Docudays UA, který finančně podporuje ukrajinské dokumentaristy\*tky.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace