Zprávy / Nové desky

Kam čert nemůže, nastrčí Bruna Ferrariho a jeho chlupatá záda

Kam čert nemůže, nastrčí Bruna Ferrariho a jeho chlupatá záda

redakce | Zprávy / Nové desky | 09.05.2013

Bruno Ferrari natočil nové video ke skladbě Innocent Moustache Prisoner z jeho poslední desky Vaudeville. Skladbu produkoval John Fryer, zvukový inženýr, který stál u zrodu prvních alb Depeche Mode, Yazoo, Cocteau Twins nebo Nine Inch Nails, a videoklip režíroval David N. Jahn.

Klip pojednává, ehm, o skupině fanatických vyznavaček Bruna Ferrariho, které unášejí muže s chlupatými zády, vyholují jim na ně různé obrazce a z chlupů, které mužům oholí, si vyrábějí knírky. Bruno Ferrari se tímto videem staví na stranu vousatých žen a mužů s chlupatými zády. Ve čtvrtek 16. května lze Bruna Ferrariho vidět také živě. V pražském klubu Roxy.

Muž, hlas, legenda, temný kníže Bruno Ferrari vlétl do českého showbyznysu a nic už nebude jako dřív. „Jeho charisma je smrtící, jeho show neopakovatelná a kreativita nezná hranice.“

Postava Ferrariho - tzv. electro šansoniéra a testosteronového mága - se zrodila v kabaretu Zlatá Kozačka, kde se potkal s umělcem Davidem Jahnem, který v současnosti řídí doprovodnou skupinu a je autorem většiny jeho repertoáru. Jejich společným zájmem se stal dekadentní šanson, dark disko, dirty pop, electro billy a další neexistující hudební směry.

Sestavu malé Brunovy hudební armády doplňují tančící vampíří lolitky Sweet a Kinki a alžírský kytarový kouzelník Hadji Moussa. Bruno a jeho lidé se opevnili v Chrámu něhy, což je esoterické centrum, kde tvoří. Amen.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články