Zprávy / Pozvánky

Kapitán Demo otevře starý Hotel Úpa

Kapitán Demo otevře starý Hotel Úpa

redakce | Zprávy / Pozvánky | 28.01.2016

Přední raper české scény, reklamní ikona a jeden z nejbohatších hudebníků našeho kraje Kapitán Demo ohlásil svou návštěvu v prvním českém ski resortu za účelem obchodních jednání. Chystá se totiž prohlídnout domácí lyžařské areály a vybrat ty, které koupí a upraví k obrazu svému. V souvislosti s jeho vůbec první návštěvou Velké Úpy (Pec pod Sněžkou) se na několik dní otevře starý Hotel Úpa, kde se při příležitosti dočasného otevření uskuteční také jeho živý koncert. Ten je podle ověřeného zdroje naplánován na pátek 29. ledna.

"Cítím, že naše ski resorty bohužel ztrácí na oblibě. Osobně to vnímám jako velkou škodu a jako situaci vhodnou nápravy. Rozhodl jsem se proto prohlídnout všechny ski rezorty, které vybrala moje sekretářka a společně s mým dvorním architektem naplánujeme rekonstrukci. Pravděpodobně do celého konceptu zapojíme staré atrakce z opuštěného zábavního parku v Berlíně, více bych ale nerad prozrazoval před finálním výběrem lokací a domluvou obchodních podmínek," říká o své první návštěvě český multimilionář.


Začátky úspěchu Kapitána Dema bychom mohli datovat k jaru 2015, kdy z nudy vydal album Okamžitě odejdi do svého pokoje na labelu Indies MG. Jeden z titulních singlů Až vyrostu, budu Nohavica” motivoval stovky rodičů i dětí ke zlepšení sebereflexe i výchovy, ale především také k rozpoznávání skrytých talentů našich malých ratolestí. Album bylo natočeno v Miami na Floridě, v Praze a na Vysočině.

Na konci roku 2015 začal Kapitán Demo pracovat na novém albu, to vyjde ještě běhěm první půlky roku 2016 a ponese název Bez klobouku Boss.

Info

OPENING CEREMONY
Kapitán Demo
Support: DJ ChocolateVibez + DJ Melassa
29. 1. 2016 21:00
Hotel Úpa, Velká Úpa
Vstupné: 100,-

www.facebook.com/events/1538819383100265
www.facebook.com/EverythingGoesBooking

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zavřená MeetFactory servíruje místo živé kultury podcasty

redakce 20.01.2021

MeetFactory se snaží plnit svou misi i přesto, že její dveře musí zůstat zavřené. V podcastu Tovární hlášení zpovídá důležité osobnosti české i slovenské kultury.

Celebration44 online

redakce 30.12.2020

Vánoční atmosféra byla tradičně úzce spjatá s party Celebration44 a letos, ačkoliv tomu náročné časy nepřejí, tomu nebude jinak.

Audiovizuální Pfko 2021 jako stream. Menu.

redakce 29.12.2020

Speciální audiovizuální Pfko, tedy přání všeho dobrého v roce příštím si na 30. prosince přichystala platforma Menu.

Letošní debatní forum Meltingpot zakončí Štěpán Rak

redakce 25.12.2020

Svůj pohled na nejaktuálnější témata dnešního světa nabídli odborníci napříč oblastmi veřejné a soukromé sféry, osobnosti s přímou osobní či profesní vazbou na Moravskoslezský region.

Vánoční edice cyklu Femme Fatale

redakce 22.12.2020

Během koncertu bude prostřednictvím platformy Donio spuštěna benefiční sbírka pro organizaci Jako Doma.

Konektiv Night Vol. III přesáhne hranice i předsudky

redakce 21.12.2020

Konektiv sezval ke spolupráci české hudebníky a zástupce menšin či pocházející odjinud. Rottin, Mlebom, McGowan a další.

Nový start Louise Tomlinsona

redakce 20.12.2020

Album Walls obsahuje autorovy doposud nejosobnější skladby a Tomlinson na něm otevřeně vzdává hold svým hudebním hrdinům, bratrům Gallagherům z Oasis.

Online koncert Prago Union pro Kabinet múz

redakce 16.12.2020

Dejte si stream Prago Union v rámci pořadu Party.Lajf. Podpoříte muzikanty i klubovou scénu.

Ajlavmjuzik s rapy a slam poetry

redakce 16.12.2020

Raz do mesiaca sa zmení "ajlavmjuzik base" Atom v budove Novej Cvernovky na miesto, kam pozývajú kamarátov zahrať live.

Ceremonie vymýtání zvukem destrukce i naděje v MeetFactory

redakce 12.12.2020

Skutečný řev by měl bolet. Jelikož jde už o krajní vyjádření rozsápaného nitra, nezdrásá jen hrdlo, měl by prostupovat celým tělem.