Zprávy / Pozvánky

Kapitán Demo otevře starý Hotel Úpa

Kapitán Demo otevře starý Hotel Úpa

redakce | Zprávy / Pozvánky | 28.01.2016

Přední raper české scény, reklamní ikona a jeden z nejbohatších hudebníků našeho kraje Kapitán Demo ohlásil svou návštěvu v prvním českém ski resortu za účelem obchodních jednání. Chystá se totiž prohlídnout domácí lyžařské areály a vybrat ty, které koupí a upraví k obrazu svému. V souvislosti s jeho vůbec první návštěvou Velké Úpy (Pec pod Sněžkou) se na několik dní otevře starý Hotel Úpa, kde se při příležitosti dočasného otevření uskuteční také jeho živý koncert. Ten je podle ověřeného zdroje naplánován na pátek 29. ledna.

"Cítím, že naše ski resorty bohužel ztrácí na oblibě. Osobně to vnímám jako velkou škodu a jako situaci vhodnou nápravy. Rozhodl jsem se proto prohlídnout všechny ski rezorty, které vybrala moje sekretářka a společně s mým dvorním architektem naplánujeme rekonstrukci. Pravděpodobně do celého konceptu zapojíme staré atrakce z opuštěného zábavního parku v Berlíně, více bych ale nerad prozrazoval před finálním výběrem lokací a domluvou obchodních podmínek," říká o své první návštěvě český multimilionář.


Začátky úspěchu Kapitána Dema bychom mohli datovat k jaru 2015, kdy z nudy vydal album Okamžitě odejdi do svého pokoje na labelu Indies MG. Jeden z titulních singlů Až vyrostu, budu Nohavica” motivoval stovky rodičů i dětí ke zlepšení sebereflexe i výchovy, ale především také k rozpoznávání skrytých talentů našich malých ratolestí. Album bylo natočeno v Miami na Floridě, v Praze a na Vysočině.

Na konci roku 2015 začal Kapitán Demo pracovat na novém albu, to vyjde ještě běhěm první půlky roku 2016 a ponese název Bez klobouku Boss.

Info

OPENING CEREMONY
Kapitán Demo
Support: DJ ChocolateVibez + DJ Melassa
29. 1. 2016 21:00
Hotel Úpa, Velká Úpa
Vstupné: 100,-

www.facebook.com/events/1538819383100265
www.facebook.com/EverythingGoesBooking

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Uchovat paměť zakletou v liniích dřeva: Linde von Braun

redakce 31.05.2020

Výstava Linde von Braun hudebníka a výtvarníka Tomáše Brauna se koná v Galerii Emila Juliše v Černčicích u Loun.

Or představují první singl z nové desky

redakce 28.05.2020

Nové album Or ponese název Smutný stroje a vyjde v červnu 2020 u pražského vydavatelství Silver Rocket.

BiggBoss a UPM vydávají kroniku vizuálního chaosu 90. let

redakce 27.05.2020

Uvnitř se na nejlesklejších papírech potkávají kalkulačky z československého zásilkového katalogu Magnet s fotografiemi Depeche Mode v Praze.

JazzFestBrno hlásí tucet náhradních termínů

redakce 26.05.2020

Původní harmonogram festivalu JazzFestBrno 2020 se sice rozpadl na kousky, ale festival nyní ohlašuje celkem dvanáct náhradních termínů. Festival zahájí Avishai Cohen.

Beseda u Bigbítu se přesouvá na rok 2021

redakce 25.05.2020

„Prohra se smířením je lepší než výhra s nepřátelstvím,“ tímto arabským příslovím organizátoři Besedy u Bigbítu v Tasově na Hodonínsku na svém webu shrnuli stávající.

Open air s Billow a Hello Incognito

redakce 24.05.2020

Tiché lo-fi nahrávky zaznamenané v prostředí pokojíků v Praze, Varšavě nebo Bílých Karpatech vzbudily ohlas českých kritiků. Billow je povezou na sever.

Tomáš Palucha i Orient, Divadlo 29

redakce 24.05.2020

Pardubické Divadlo 29 ukončuje koncertní pauzu rázně i magicky.

Monika Načeva vydává studiovku Zdivočelí koně

redakce 21.05.2020

Na novém albu Načeva spolu s klávesistou Davidem Kabzanem a bubenicí Markétou Pták zhudebnili texty básníků pronásledovaných minulým režimem.

Fource Live: Bratři, Chief Bromden a další

redakce 20.05.2020

Před několik týdny bylo oznámeno spuštění série Fource Live, která slibuje koncerty pečlivě vybraných kapel z domácí scény, i profesionální záznamy.

Komedie Malá lež míří do českých kin

redakce 20.05.2020

Herečka a rapperka Awkwafina získala za roli ve filmu Zlatý globus pro nejlepší herečku.