Zprávy / Pozvánky

Kdo chce zabít Jessie Ware?

Kdo chce zabít Jessie Ware?

redakce | Zprávy / Pozvánky | 15.03.2013

Charismatická britská zpěvačka Jessie Ware se se svým sametovým hlasem představí již 21. března. Její zcela první koncert v České republice se koná v Paláci Akropolis. Nejčerstvější novinky pocházejí z Red Bull Studios, kde se Ware dala dohromady se svým dlouholetým kamarádem a producentem Juliem Bashmorem a jeho společným projektem s Hyetal zvaným Velour. "Zrovna jsme natočili novou skladbu s Bashmore & Velour, na kterou už se můžete brzy těšit!" Tak se těšíme.

Nedávno byla Ware nominována hned na dvě prestižní ceny Brit Awards, které sice neproměnila, nicméně samotná nominace je pro Ware, která původně vůbec nedoufala v to, že by hudebně prorazila, velkým. "Je to naprosto úžasné, nemůžu tomu vůbec věřit! Mám dojem, že všichni hudební bohové a bůžci jsou tenhle rok na mojí straně," směje se Ware, když vzpomíná na své nominace. Není to tak dlouho, co ji známý britský deník The Independent tituloval novou královnou Britů.

Její debutové album Devotion bylo vydáno v srpnu loňského roku a dlouho se drželo na předních příčkách prodejní hitparády. Mísí se v něm několik stylů, od soulu, popu, r'n'b až k elektru. Mnozí už znají skladby Wildest Moments, If You’re Never Gonna Move, Sweet Talk či Running... Ware se ale nebojí své soulovky obohatit troškou kvalitního popíku, z čehož vznikají zajímavé crossovery. Někteří kritici považují Ware za chybějící pojítko mezi Adele, DJem SBTRKT a Sade.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články