Zprávy

Kendrick Lamar má novou Reebok kolekci

redakce | Zprávy | 19.01.2016

Americký rapper Kendrick Lamar, držitel dvou Grammy, přichází s novou kolekcí bot. Osmadvacetiletý umělec rozšiřuje limitovanou sérií Reebok Classic Leather nabídku těchto ikonický tenisek a znovu doplňuje autenticitu a originalitu své hudby také prostřednictvím designu. Po loňské spolupráci na řadě Reebok Ventilator letos Kendrick Lamar vzdává hold tenisce, v níž vyrostl a která ho provedla i střední školou – Classic Leather. Nadčasový unisexový model s klasicky čistým vzhledem se Kendrick rozhodl oživit červenými a modrými prvky.

Jako jeden z nejproduktivnější muzikantů současnosti, letos nominovaný hned na 11 Grammy, je Kendrick Lamar uznávaný především pro originalitu své hudby, která jde ruku v ruce s hodnotami Reebok Classic. Classic Leather je korunním dílkem původních modelů, které se označují jako Franchise 5, a je věrná odkazu a pravému DNA Reeboku.


Edice Reebok Classic x Kendrick Lamar Classic Leather navazuje na téma nevyhraněnosti a zdůrazňuje tónovitý šedý vršek boty, který je vyrobený z kvalitního vepřového semiše s pogumovanou stélkou. Neutrální paleta barev kontrastuje s detaily modré a červené na patě tenisky, s vyšitými nápisy na jazyku boty, vyvýšenou podrážkou a pletenými tkaničkami.

K limitované edici patří také přídavný set šedě tónovaných voskovaných tkaniček. Kendrickovo spojení s edicí Reebok Classic Leather je výrazné i proto, že tyto tenisky nosil už jako dítě, když vyrůstal v Comptonu.

Info

Kendrick Lamar Classic Leather

www.facebook.com/Reebok
www.reebok.cz

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Akci Národ sobě – kultura podpoří i Morcheeba

redakce 26.02.2021

Koncert Národ sobě – kultura tobě je postavený především na neobvyklých nebo ne často slýchaných kooperacích.

Marina Allen vydává nový klip

redakce 26.02.2021

Při tvorbě jsem se snažila vyjádřit přesně to, co chci, a nebyla svázána žádnou konkrétní věcí, říká Marina Allen k nadcházejícímu albu.

Madhouse Express vs. Weird Visuals vs. stream

redakce 25.02.2021

Spojení psychedelického rocku a osobitého projevu kapely Madhouse Express doplní projekce liquid-light show.

Urban Market nabídne koncerty i přednášky

redakce 25.02.2021

Festival nabídne během pěti dní koncerty 52 Hertz Whale, Isama Zing, Bad Karma Boy, Felix, Tono S. a Lannne.

Výsledky X. ročníku hudebních cen Vinyla

redakce 24.02.2021

Cenu získali Tábor, 58G a aktivity labelu Divnosti. Nové ocenění pro mladé hudební publicisty získali Aneta Martínková a Radim Lisa.

Českého lva bude doprovázet kapela Hm...

redakce 24.02.2021

Pestrý rámec bude mít letošní předávání Českých lvů.

Daft Punk po 28 letech končí

redakce 23.02.2021

Jedna z nejzásadnější kapel elektronické scény ohlásila rozpad. Jak se to říká, lepší vybuchnout nežli vyhasnout? Co na to ohlasy odjinud?

Festival Boskovice 2021 slibuje kulturní očistu duše

redakce 23.02.2021

V rámci několika hudebních scén se už nyní mohou návštěvníci těšit na řadu zatím převážně českých kapel.

Vyjde album Miroslava Tótha s Dystopic Requiem Quartet

redakce 23.02.2021

Zároveň sa v online prenose uskutoční premiéra hudobného diela, ktoré spracúva silný príbeh z minulosti a nesie jasný odkaz súčasnej spoločnosti.

Skupina Boo se vrací

redakce 23.02.2021

V jejich repertoáru se podařilo nejen navázat na tradici toho nejlepšího z brněnské alternativy, ale zároveň hudbu výrazně modernizovat, učinit ji svébytnou.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace