Zprávy / Offtopic-Novinky

Kendrick Lamar vzdává hold Comptonu

redakce | Zprávy / Offtopic-Novinky | 19.12.2014

Reebok se po celou dobu své existence pokouší překračovat hranice nemyslitelného a například kolaboracemi s osobnostmi ze světa hudby a módy už několik let propojuje jednotlivé součásti urban kultury. Teď do jeho ambasadorského programu přibývá nová, velmi významná osobnost z hudební branže, a tou je rapper Kendrick Lamar.

Reebok Classics a úspěšný tvůrce americké hiphopové scény se budou snažit svou kolaborací inspirovat a motivovat mladé lidi k tomu, aby ze sebe vydávali to nejlepší. A to skrze programy, co mají ukazovat alternativu k životu na ulici. Celý koncept představuje krátký film, který vznikl u příležitosti oznámení spolupráce.


"Reebok Classics má dlouhou historii práce s mladými lidmi v komunitě, díky které si mohou uvědomit, že jejich potenciál je nekonečný. Viděl jsem to a chtěl jsem se jednoduše stát její součástí, aby ty výsledky byly ještě produktivnější. Mladí lidé, kteří poslouchají moji hudbu, touží pro inspiraci. Je důležité, abych tuto zprávu nesl ve všem, v čem se angažuji," prohlásil Lamar.

Jak již bylo zmíněno, záměrem spolupráce bylo vytvoření krátkého filmu, jehož cílem je vzdát poctu mladým lidem v Kendrickově rodišti – v kalifornském Comptonu. Film byl natočen Anthonym Mandlerem v místech, která jsou pro Kendricka důležitá a vztahují se k jeho dospívání, jako je například jeho alma mater Centennial High School. Jako zvukový doprovod poslouží Kendrickův song I AM věnovaný bezprostředně Comptonu.

"Reebok Classics už spolupracoval s řadou hudebních umělců, ale spojit se s Kendrickem Lamarem pro nás znamená opravdu hodně. Jde o nový hlas a v rámci kolaborace s tímto rapperem plánujeme spuštění revolučních věcí," řekl Todd Grinsky, viceprezident značky Reebok Classics.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Podpořte kampaň na podporu vydání souborného díla Mariána Vargy

redakce 14.06.2019

Už přes rok na tomto projektu pracuje skupina nadšenců. Hudební veřejnost získá silný artefakt jak obsahem, tak i formou.

Kniha o lidech, kteří dělají něco sexy

redakce 08.06.2019

Ve dvaceti kapitolách se čtenář seznámí s velmi osobními příběhy lidí, kteří se při své zájmové nebo profesní činnosti dotýkají i oblasti erotiky.

Zaplňte společně Prostor39

redakce 26.02.2019

Před rokem se pustili do oživování prázdného domu v samém srdci Žižkova a teď potřebují pomoc zaplnit ho potřebným vybavením.

Olga Sommerová točí o Jiřím Suchém

redakce 21.02.2019

Nyní své portfolium rozšíří také o životní cestu skvělého muže talentovaného v mnoha profesích, jímž je legendární Jiří Suchý.

Velké ženy z malé země na Hithitu

redakce 14.02.2019

První kniha o slavných Češkách představující příběhy žen, které svým průkopnictvím a odvahou vybočily z davu i zvyklostí...

Do kin míří thriller Všichni to vědí

redakce 03.02.2019

Penélope Cruz a Javier Bardem jako milenci, mezi kterými to nepřestalo jiskřit. Thriller Všichni to vědí vstupuje do kin.

Ostrov hudby ve filmovém dokumentu

redakce 25.01.2019

Projekt Ostrov hudby završuje svou trilogii kompilací ambiciózním dokumentem o aktuální slovenské hudební scéně.

Soutěž remixů s Autumnist

redakce 31.12.2018

Po vydání třetí studiové desky False Beacon přichází Autumnist se soutěží o vytvoření remixu kterékoli skladby z alba.

The Ills nahrávají vánoční koledy

redakce 19.12.2018

The Ills si pro fanoušky připravili netradiční dárek. Ke každému koupenému digitálnímu albu jedna osobní vánoční koleda.

Zkáza Dejvického divadla v kinech

redakce 16.12.2018

Všech šest dílů nového seriálu České televize promítnou vybraná kina v exkluzivní předpremiéře v jeden jediný večer.