Zprávy

Kinaři posílají do světa optimistickou kolekci

Kinaři posílají do světa optimistickou kolekci

redakce | Zprávy | 01.12.2020

Kino, to nejsou jen sedačky a promítačka, ale hlavně společné zážitky, které spousta z nás nosí v srdci. Pražská kina Aero, Bio Oko a Světozor proto společně vytvořila optimistickou kolekci triček, hrnků a tašek, díky které si připomenete, že i když je v sálech na chvíli zhasnuto, je na co se těšit. Důležitou součástí edice je prodej předplacených kinokaret na návštěvu těchto kin v dárkovém balení. Navštivte obchod.mojekino.cz.

„V době spousty víceméně negativních zpráv, které se týkají i budoucnosti kin, chceme ukázat ze strany kinařů, že my kinu věříme. Budeme rádi, když se k nám naši fanoušci připojí a dají spolu s námi všem vědět, že se do kina těší,“ říká Vojtěch Marek, dramaturg kina Světozor a jeden z iniciátorů kolekce. Chcete-li limitovanou kolekci Já ♥ kino nadělit někomu letos pod stromeček, objednávejte do 3. prosince. Triček, hrnků a tašek totiž kina vyrobí přesný počet podle toho, kolik je vás kinofilů. Voucher na nabitou kinokartu, nebo do videotéky Aerovod si můžete koupit kdykoliv bez omezení. Pokud si vyberete balíček s nabitou kinokartou, nebo kinokartu samotnou, předplatíte si návštěvu právě sálů kin Aero, Bio Oko a Světozor, platí ale i ve spřátelených kinech Bio Central v Hradci Králové a Univerzitním kině Scala v Brně.

Patří kino také do vašeho života? Řekněte to dárkem, co udělá radost dvakrát. Jednou každému správnému kinofilovi a podruhé našim kinům, které tak podpoříte. Rozbouřená doba si žádá nějaké jistoty. Dejme společně najevo, že tou naší je právě kino.

Info

Já ♥ kino
web akce

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Byla založena Asociace českých filmových festivalů

redakce 13.04.2021

Rozevírání nůžek mezi stoupajícími náklady a stagnujícími příjmy nutily i organizátory akcí s dlouholetou tradicí a pevným diváckým zázemím pohybovat se na samé hranici udržitelnosti.

Mediální impérium pro dolních deset milionů: A2larm

redakce 12.04.2021

A2larm představuje tři multimediální projekty: poprvé se pouští do formátu TV pořadu a k tomu chystá dva podcasty.

Nejlepší vinyly roku 2020

redakce 12.04.2021

Best Czech Vinyl Disk 2020 zná své vítěze. Liebe, Smutný stroje, K nevíře a další současné pohádky.

Sluchátka Huawei FreeBuds 4i vydrží na jedno nabití 10 hodin

pr 12.04.2021

Kolikrát jste viděli někoho vyndat sluchátka z pouzdra a hned je vystrašeně vrátit zpět, protože jsou skoro vybitá?

Zrní vydali singl Milimetr

redakce 12.04.2021

Stejně jako text písničky i klip vychází z principu, že zdánlivě malý moment, posun, může mít o mnoho let později obrovské následky.

Zapomělsem vydává desku Měsíc ve váze

redakce 11.04.2021

Ačkoliv album vznikalo v období koronavirové krize, v kombinaci se stupňující se krizí environmentální, skladby se zdržují komentáře současného dění.

JazzFestBrno míří na obrazovky

redakce 11.04.2021

Mezinárodní den jazzu? Tentokrát streamovaně pod taktovkou JazzFestBrno.

Mooncloud #56: Sound44

redakce 10.04.2021

Výběr tracků Sound44 vychází ze zájmu o oduševnělou hudbu, pramenící z žánrové různorodosti. Na co se tančí na jižní Moravě?

Mlsné medvědí příběhy podle Prokopa Holoubka

redakce 10.04.2021

Hudba obsahuje jak programované elektronické nástroje, tak akustické nástroje hrané naživo i reálné ruchy, slyšíme tam disco i tklivé melodie s klarinetem.

První klip Hrubé Hudby vzdává hold Horňácku

redakce 09.04.2021

Natáčelo se na Horňácku, odkud vyvěrá samotná podstata hudebního projektu Hrubá Hudba autorského dua Hradil – Mička.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace