Zprávy

Kinaři posílají do světa optimistickou kolekci

Kinaři posílají do světa optimistickou kolekci

redakce | Zprávy | 01.12.2020

Kino, to nejsou jen sedačky a promítačka, ale hlavně společné zážitky, které spousta z nás nosí v srdci. Pražská kina Aero, Bio Oko a Světozor proto společně vytvořila optimistickou kolekci triček, hrnků a tašek, díky které si připomenete, že i když je v sálech na chvíli zhasnuto, je na co se těšit. Důležitou součástí edice je prodej předplacených kinokaret na návštěvu těchto kin v dárkovém balení. Navštivte obchod.mojekino.cz.

„V době spousty víceméně negativních zpráv, které se týkají i budoucnosti kin, chceme ukázat ze strany kinařů, že my kinu věříme. Budeme rádi, když se k nám naši fanoušci připojí a dají spolu s námi všem vědět, že se do kina těší,“ říká Vojtěch Marek, dramaturg kina Světozor a jeden z iniciátorů kolekce. Chcete-li limitovanou kolekci Já ♥ kino nadělit někomu letos pod stromeček, objednávejte do 3. prosince. Triček, hrnků a tašek totiž kina vyrobí přesný počet podle toho, kolik je vás kinofilů. Voucher na nabitou kinokartu, nebo do videotéky Aerovod si můžete koupit kdykoliv bez omezení. Pokud si vyberete balíček s nabitou kinokartou, nebo kinokartu samotnou, předplatíte si návštěvu právě sálů kin Aero, Bio Oko a Světozor, platí ale i ve spřátelených kinech Bio Central v Hradci Králové a Univerzitním kině Scala v Brně.

Patří kino také do vašeho života? Řekněte to dárkem, co udělá radost dvakrát. Jednou každému správnému kinofilovi a podruhé našim kinům, které tak podpoříte. Rozbouřená doba si žádá nějaké jistoty. Dejme společně najevo, že tou naší je právě kino.

Info

Já ♥ kino
web akce

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Film Zpráva je promítán v den holocaustu

redakce 27.01.2021

Sám režisér se už v minulosti pozastavoval nad tím, že film o hrdinském činu dvou československých občanů ještě nebyl zpracován například velkou zahraniční produkcí.

Soundtrack jednoho života: Grotesq

redakce 27.01.2021

Grotesq je organická, místy znepokojivá story plná motivů z autorova života. Reference na dětství, dospívání v industriálním městě, obsesi Tumblrem, lásku k postpunku.

Barbora Mochowa a Jakub König jako další hosté projektu Fúzie

redakce 26.01.2021

Projekt Fúzie je audiovizuální umělecká reflexe současné společenské situace v otázkách menšin a narůstajícího extremismu a rasismu.

Small Town Life vydávajú dlho pripravovaný album

redakce 26.01.2021

Koncom minulého roka skupina ako avízo dokončenia albumu vydala druhý singel Sarcasm, ktorý sa krátko po release dostal aj do oficiálnych playlistov Spotify.

Ai fen vydává remixové EP Post Postforever

redakce 25.01.2021

Již původní název si hrál s časem a jeho významy. Remix EP Post Postforever jde ještě o krok dále.

Silent Letter prekračuje hranice techna

redakce 25.01.2021

Nie je žiaden nováčik, s českou klubovou scénou je pevne spätý už od konca 90. rokov pod pseudonymom Paul Hawk.

Rok s Chaplinem a novými soundtracky ke Kidovi

redakce 24.01.2021

K oslavám sta let výročí filmu a jeho znovuuvedení do kin vzniknou tři nové soundtracky od současných českých muzikantů, které ukážou aktuálnost a nesmrtelnost Chaplinových grotesek.

Concept Art Orchestra vydávají nahrávku

redakce 24.01.2021

Skladba je výjimečná svým rozměrem, žánrovým zasazením na pomezí jazzu a vážné hudby, programním zaměřením, jakož i tím, že se na ní postupně podílelo více skladatelů.

Odovzdávanie ocenenia Biela vrana 2020

redakce 23.01.2021

Večeru budú dominovať témy spojené s uplynulým rokom ťažkých spoločenských skúšok a oslavou občianskej statočnosti.

Televize Naživo mění koncept

redakce 23.01.2021

Televize Naživo od 20. listopadu odvysílala 59 premiér, z toho 21 přímých přenosů Naživo, na které bylo třeba 484 hodin zkoušení a příprav.