Zprávy / Pozvánky

Kirov: nadějná ruská kytarovka

Kirov: nadějná ruská kytarovka

redakce | Zprávy / Pozvánky | 14.04.2014

V rámci svého prvního středoevropského turné se v bruntálském klubu Africa Pub představí jedna z nejzajímavějších kapel současné ruské alternativní scény Kirov ze Sankt Petěrburgu. Kirov v sobě spojují indierockovou melodičnost s progresivními hudebními postupy a epickými post rockovými pasážemi, hutný a bohatý kytarový zvuk doplňují vokály v rodné ruštině. Kapela prozatím realizovala dvě dlouhrající desky, zahrála po boku věhlasných kolegů (např. White Lies, Maybeshewill, Dredg, Xiu Xiu, And So I Watch You Afar), věřím, že nám pánové vezou velký hudební zážitek.


V Bruntále Kirov podpoří kapela Illegal Illusion - za léta své existence hudebně vyhraný a sehraný stroj do lidí mlátí tuze líbivého a současně znějícího křížence toho nejlepšího, co přinesly pojmy, jako grunge, bigbít nebo chcete-li rock. Tam, kde se mnozí jiní opájejí vlastními hudebními schopnostmi a nudí předváděním všeho, co už dokáží zahrát a vyhrát, na to jdou Illegal Illusion zcela opačně. Energie, tah, hluk, švih, nářez a v tom všem ukryté hity, které do tebe sviští ostře jako roj žiletek za hluku startujícího bombardéru.


Nebude chybět ani zástupce regionální scény, kapela Náhlá změna je složená z domácích zasloužilých rockerů, které můžete znát z kapel jako byly např. Spoluvina, Divide Et Impera, Nicotines. Mají rádi třeba Dunaj, Motörhead nebo NoMeansNo a je to na jejich tvorbě znát.

Info

Kirov (rus) + Illegal Illusion + Náhlá změna
20. dubna 2014 Africa Pub, Bruntál

www.facebook.com/events/654563967942863

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články