Zprávy / Festivalové

Klubová NOC6 podruhé, a velmi barevně

Klubová NOC6 podruhé, a velmi barevně

redakce | Zprávy / Festivalové | 09.10.2022

V pátek 4. listopadu se na Praze 6 uskuteční druhá edice akce NOC6. Tato klubová noc je společným projektem šesti místních hudebních klubů s cílem propagace lokální klubové scény a zvýšení zájmu veřejnosti o její programovou nabídku. A to opět formou jedenácti koncertů různých žánrů během jedné noci.

Až se v pátek 4. listopadu v šesti různých hudebních klubech šesté pražské městské části rozezní hudba, na první pohled to nebude nic neobvyklého. Páteční večer. Ale přesto se koncerty v Klubovně, v Klubu 007 Strahov, Kaštanu, Potrvá, Na Slamníku nebo Za školou budou něčím lišit. Čím? Koncerty se toho večera budou odehrávat pod hlavičkou akce NOC6. Hlavním posláním akce je nejen organizace samotných koncertů, ale hlavně prezentace místní klubové scény a propagace hudební nabídky i v jiných dnech, než jen v první listopadový pátek. Novinkou by tak mělo být i zahájení spolupráce na dlouhodobé a pravidelné propagaci těch nejlepších akcí každého klubu, a to opět pod značkou NOC6.


Každý klub je přirozeně žánrově trochu jinak zaměřený, vybere si tak každý podle svých preferencí. Klubovna bude elektro/rapovou stagí a přivítá live elektro návštěvu ze Slovenska Nuebo, brněnské experimentátory Laokoon, anebo one man show Cringe Prince, který je stále aktivnější na pražské rapové scéně. I na Strahov dorazí návštěva od sousedů. Veteráni polského ska Vespa a slovenský dekadentní streetpunk s akordeonem a saxofonem Cenzúra. Do třetice zavítá návštěva ze Slovenska do Kaštanu – jemný folk/rock Longital a spolu s nimi Marie Kieslowski sólo. V Potrvá vystoupí folklorní soubor Lada. V kavárně Za školou se představí písničkáři Jakub König a Sklad by Walda. Na Slamníku bude večer ve znamení bigbítu – zahraje Pražský výtěr.

fotogalerie z minulého ročníku zde

Info

NOC6
4. 11. 2022 Praha
Fb festivalu

foto © Eva Vašků

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Colour Meeting bude mít narozeniny, oznamuje první vystupující

redakce 30.01.2023

V Poličce se představí Daniel Herskedal, Maria Mazzotta, Kittchen, Jana Vébrová nebo Holy Fanda & The Reverends.

Ment oznamuje nová jména

redakce 29.01.2023

Devátý ročník festivalu MENT se uskuteční na více než patnácti koncertních a konferenčních místech v Lublani.

Hradby samoty proběhnou v Jablonici

redakce 26.01.2023

Festival se každoročně zaměřuje na audiovizuální projekty, dotýkající se žánrů jako je dark ambient, dark folk, drone, industrial nebo noise.

Scandi představuje hosty

redakce 18.01.2023

Jedineční tvůrci skandinávské kinematografie v jednom týdnu na jednom místě.

Blues Alive vyhlašuje soutěž Blues Aperitiv

redakce 15.01.2023

Soutěž je určena všem kapelám či hudebníkům bez ohledu na zemi původu. Hlavním lákadlem pro vítěze je možnost vystoupení na festivalu Blues Alive 2023.

Festival Vivat Vila se spojil se Světadílem

redakce 07.01.2023

Festival se jako každý rok zaměří na špičku tuzemské alternativní hudební scény. Např. kapelám Kalle, Berlin Manson, Frau Zwei nebo všetuly{sfinx}.

Niall Horan a Jacob Collier na Colours of Ostrava

redakce 04.01.2023

Festival Colours of Ostrava se dostal mezi deset nejlepších velkých evropských festivalů v anketě European Festival Awards 2022.

Jamie xx na Pohodě

redakce 03.01.2023

Okrem neho vystúpia aj Sofi Tukker, Sampa the Great, Dry Cleaning a ďalšie.

M83 zahrají na Metronome Prague

redakce 31.12.2022

Praha se může těšit na kapelu hudebního megalomana Anthonyho Gonzaleze a jeho zvukovou tsunami složenou ze syntezátorů, kytar, vokálů a epických refrénů.

Filmový nový rok otevře festival Írán:ci

redakce 23.12.2022

Festival přinese ta nejlepší díla íránských filmařů, kteří jsou ve vězení nebo v exilu, a výběr nejlepších snímků, které byly v Íránu poslední tři desetiletí zakázané.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace