Zprávy / Festivalové

Kolik má Brno festivalů? Henry Lee Fest

Kolik má Brno festivalů? Henry Lee Fest

redakce | Zprávy / Festivalové | 23.06.2013

Agentura Mersey pořádá první ročník Henry Lee Festu, alternativního festivalu, který je věnován postavě z písní Nicka Cavea – Henrymu Lee. Přinášíme aktuality týkající se akce Henry Lee Fest, která se uskuteční v Brně 14. 9. 2013.

První část novinek je bohužel neveselá, Psí vojáci měli původně vyhlášenou koncertní přestávku, nakonec se pauza prodlužuje na nekonečno. V programu bude kapela nahrazena legendární HC-crossoverovou formací Našrot z Havlíčkova Brodu. Ano, tato čtyřčlenná kapela fungující od konce 80. let je stále aktivní, koncertuje a na svém kontě má sedm alb.

Program festivalu se bude odehrávat na dvou podiích. Hlavní podium nabídne hudební produkci od šesté podvečerní až do časných ranních hodin. Po koncertní části, která skončí přibližně hodinu po půlnoci, naváže část laděná elektronicky. Vystoupí skupina Noblesse Oblige, která během své kariéry hrála po boku jmen jako IAMX, Dresden Dolls nebo Patti Smith, a dále berlínský producent, remixér a DJ Steve Morell, jehož brněnské publikum zná z vystoupení dua The Scandals nebo afterparty po koncertě Warren Suicide na Flédě.

Druhá festivalová scéna bude oddechová a budou se na ní promítat filmy a koncerty Sonic Youth, Joy Division, Rowlanda S. Howarda, Patti Smith nebo Nicka Cavea.

Poslední novinkou je nový předprodej vstupenek, byl spuštěn prodej vstupenek prostřednictvím vstupenkového systému Ticketon. Více tady.

Předprodej vstupenek běží také prostřednictvím klasických prodejních sítí Ticketpro, Ticketportal, Ticketart. Své lístky můžete získat i přímo do mobilu prostřednictvím sms ticket.

Info

Henry Lee Fest
Sunshine, Steve Morell (de), Noblesse Oblige, Plastic People of the Universe, My Dead Cat, Našrot, Please The Trees
14. 9. 2013 17:00
Tovární hala Zbrojovka Brno, Brno
Vstup: 390 Kč

www.facebook.com/events/589122791117568

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články