Zprávy / Festivalové

Komunitní festival Podzimní snění láká nejen na Vellocet Roll

Komunitní festival Podzimní snění láká nejen na Vellocet Roll

redakce | Zprávy / Festivalové | 21.10.2022

Nezávislý festival Podzimní snění, odehrávající se první listopadový víkend v netradičním prostředí táborového střediska ukrytého v lesích u Hradce Králové nabízí i letos rozmanité hudební žánry, komunitní atmosféru a pestrý doprovodný program. Představí se mimojiné kytaroví Vellocet Roll, Parta vynikajících lidí, berlínští The Flavians, Anna Vaverková se svým zasněným setem nebo rapoví Gondor Flames. Na festivale v Běleči nad Orlicí stoupá kouř z ohňů, pára od pusy a z lesů a mlha z rybníka.

Na celkem pěti pódiích v netradičním prostředí rekreačního střediska mezi lesem a rybníkem vystoupí ve dnech 4.–6. listopadu přes dvacet interpretů. V rámci doprovodného programu je plánovaná procházka do písečného lomu, sauna nebo pop-up second hand. „Podzimní snění je poslední festival sezóny, kde se vše podstatné sice děje indoor, ale mnoho krásného prožijete i v okolní přírodě. Akce díky své silné a zároveň intimní atmosféře vytváří příležitost zažít ještě na chvostu roku něco neočekávaného,” láká za organizátory zakladatel festivalu Václav Španihel.

Info

XI. Podzimní snění
4.–6. listopadu, 18:00
Tábor Jana Amose Komenského, Běleč nad Orlicí
fb událost

foto © su

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Ment oznamuje nová jména

redakce 29.01.2023

Devátý ročník festivalu MENT se uskuteční na více než patnácti koncertních a konferenčních místech v Lublani.

Hradby samoty proběhnou v Jablonici

redakce 26.01.2023

Festival se každoročně zaměřuje na audiovizuální projekty, dotýkající se žánrů jako je dark ambient, dark folk, drone, industrial nebo noise.

Scandi představuje hosty

redakce 18.01.2023

Jedineční tvůrci skandinávské kinematografie v jednom týdnu na jednom místě.

Blues Alive vyhlašuje soutěž Blues Aperitiv

redakce 15.01.2023

Soutěž je určena všem kapelám či hudebníkům bez ohledu na zemi původu. Hlavním lákadlem pro vítěze je možnost vystoupení na festivalu Blues Alive 2023.

Festival Vivat Vila se spojil se Světadílem

redakce 07.01.2023

Festival se jako každý rok zaměří na špičku tuzemské alternativní hudební scény. Např. kapelám Kalle, Berlin Manson, Frau Zwei nebo všetuly{sfinx}.

Niall Horan a Jacob Collier na Colours of Ostrava

redakce 04.01.2023

Festival Colours of Ostrava se dostal mezi deset nejlepších velkých evropských festivalů v anketě European Festival Awards 2022.

Jamie xx na Pohodě

redakce 03.01.2023

Okrem neho vystúpia aj Sofi Tukker, Sampa the Great, Dry Cleaning a ďalšie.

M83 zahrají na Metronome Prague

redakce 31.12.2022

Praha se může těšit na kapelu hudebního megalomana Anthonyho Gonzaleze a jeho zvukovou tsunami složenou ze syntezátorů, kytar, vokálů a epických refrénů.

Filmový nový rok otevře festival Írán:ci

redakce 23.12.2022

Festival přinese ta nejlepší díla íránských filmařů, kteří jsou ve vězení nebo v exilu, a výběr nejlepších snímků, které byly v Íránu poslední tři desetiletí zakázané.

CTM s rituálním hlukem i digitálním chaosem

redakce 20.12.2022

Chystají se mnohovrstevnaté spolupráce, multidisciplinární projekty, které rozšiřují a kritizují technologie, noci rituálního hluku i digitálního chaosu.

Offtopic

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace