Zprávy

Kousavý thrashing a další zvěř

Kousavý thrashing a další zvěř

redakce | Zprávy | 04.11.2013

Pokud máte rádi thrash metal, zamiřte v polovině listopadu do Písku. Thrash Nightmare bude večer plný energie, kytarových riffů, stage divingu a divokého mosh pitu. Peklo se rozpoutá v sobotu 16. listopadu v Divadle Pod čarou a vlez činí krásných 199 Kč. Old school sestava v čele s Radiolokátor a Lahar se jen tak nevidí.

Radiolokátor je old school southczech thrashmetalové komando složené ze členů Lahar, Gride a Avenger. Radiolokátor drtí zatraceně rychle covery starých thrashovek (Arakain, Debustrol, Kryptor, Sodom, Kreator) a vše prokládají vlastní tvorbou, která musí rozebrat každého staromilce na kousky. Na kontě mají tři výborná splitka.

Ultra rychlý thrash metal s vlivem hardcoru za poslední roky semlel stovky fans v kotli nevídanou vlnou energie a nejinak tomu bude v Podčáře. Přesně před rokem Lahar právě zde oslavili deset let na scéně a kdo byl, ví dobře, co to bylo za masakr. Česká thrashmetalová jednička navíc připravuje společné split album s trutnovskou partou Exorcizphobia, takže se můžeme těšit na nové vály.

Také u našich východních sousedů na Slovensku je thrash v kurzu a tak přijedou představitelé tamní scény Catastrofy. Vokál v mateřském jazyce, chrastivé kytary a mladá krev. To Exorcizphobia jsou z Trutnova, chlapci odkojení Krakonošem vysypou skladby z výborné desky Something Is Wrong a o jejich kvalitě party svědčí fakt, že si zahráli po boku takových velikánů jako Voivod, Artillery, Gama Bomb a nebo na festivalu Obscene Extreme.

Pražská thrashová úderka Kaar se řadí k nastupující vlně thrash metalu u nás a především jejich koncerty stojí za to, pěkně kousavý thrashing si můžete poslechnout na jejich aktuálním albu Kaarokalypsa. Posledními do party jsou Pustina, raw blackmetalový projekt členů Lahar, Mother a Thema 11, black metal v té nejryzejší, nejsyrovější a nejšpinavější podobě. Neznabozi z Pustiny se v Písku postarají o zpestření jinak výhradně thrashmetalové sestavy večera.

Info

Lahar + Pustina + Radiolokátor + Catastrofy + Exorcizphobia + Kaar
16.11.2013 19:00
Divadlo Pod čarou, Písek
Vstup: 199 Kč

http://www.podcarou.cz/aktuality

https://www.facebook.com/events/648306231867648

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Mooncloud #31: Sect

redakce 18.09.2019

Americký all star hardcore projekt Sect letos vydal novou desku a namíchal i jednatřicáté porkračování Mooncloudu.

Doom, křest i elektronika v Kabinetu

redakce 18.09.2019

Melodické doom duo Year of the Cobra, domácí tíha Nikander, křest desky Dětí deště i americké elektronické trio v Kabinetu.

Generace 89 zavzpomíná v La Fabrice

redakce 18.09.2019

Na koncertu k 30. výročí festivalu Polsko-československé solidarity zahrají Tata Bojs, Katarzia, Hańba! a Lao Che.

YouTopia ponúka celkom nový festivalový zážitok

redakce 18.09.2019

Nechajte sa vlákať do tých zvláštnejších zákutí internetu.

Slut hlásí návrat po 20 letech

redakce 17.09.2019

Zbrusu nový singl Keep Going jako příslib nového studiového alba, jež by Slut chtěli vydat v roce 2020. Návrat po dvaceti letech.

Povodí Ohře mají nový singl i klip

redakce 17.09.2019

Kluci od Povodí Ohře se po roce vracejí s čerstvým krmivem pro jehly gramofonů. Nový singl Rakovina doplňují videoklipem.

Dunaj představují klip k nové písni Kapka

redakce 17.09.2019

Legendární kapela Dunaj zavítá do Paláce Akropolis. Vlny alternativního rocku zde rozproudí už dnes.

RefuFest i letos

redakce 17.09.2019

Festival RefuFest vytváří prostor pro setkání lidí ze všech koutů světa a vyjadřuje solidaritu s uprchlíky.

Na pražský PAF ve Studiu Hrdinů přijede Klein a Taran

redakce 17.09.2019

Hudba londýnské hudebnice Klein je založená na kolážovitém skládání vlastních vokálů, zvuků a instrumentací.

Full Moon #101 – Hit the road, Jack!

redakce 16.09.2019

Spisovatel na titulní straně hudebního magazínu? Beatnici byli obecně velkými hudebními fanoušky, Téma s Jackem Kerouacem v hlavní roli zabírá více než čtvrtinu nového čísla.