Zprávy / Nové desky

Krch-Off Band a hřbitov crowdfundingu

Krch-Off Band a hřbitov crowdfundingu

redakce | Zprávy / Nové desky | 08.07.2014

Nejen prověření tvůrci, komerční žebráci a nové hvězdičky, nejen jména očekávatelná. Na crowdfundingovém portále Hithit právě dobíhá projekt vybírající na novou nahrávku Krch-Off Bandu a vydavatel Guerilla Records k tomu poznamenává: „Tentokrát elegantně, nicméně v intencích dobročinných sbírek, na nové CD J. H. Krchovského a Krch-Off Bandu. Sbírka běží na HitHit - už zbývá jen týden. Je sice vybráno 75%, ale pořád chybí ještě 20 000 Kč... Nepřidáte se? Máme na to už jen 7 dní.“


Co jinak nového u lounského labelu? „Na podzim chystáme nová alba DekadentFabrik, sokolovského Blahobeatu (ex. Beatové družstvo Sokolov) a živák Činny k dvaceti letům trvání (nahrávat ho budeme na veřejném koncertu ve čtvrtek 4. 9. U Voka na Žižkově). Velký koncert proběhne v sobotu 8. listopadu a pražské Arše. Pod názvem Magorovo Vydří v Arše proběhne večer, věnovaný Magorovi. Vystoupí kapely a umělci, kteří hostovali na jeho usedlosti v Prostředním Vydří, blahého času. Konkrétně Nevidim, Pod černý vrch, Jé Jé Neduha & Pepa Klíč, Špinavý nádobí, Záviš, Sváťa Karásek a Svatopluk, Dáša Vokatá & Oldřich Kaiser, The Hever and Vazelína band … (prvními náhradníky jsou Bratři Karamazovi), koncertem provází Jaroslav Erik Frič. Na jednodenní výstavě budou vystaveny tapetáže z Magorových akrostichů Libora Krejcara, obrazy Davida Bartoně, dokumentární fotky Vladimíra Sabo z Jirousova pohřbu a fotografický cyklus Z Oázy do Vydří a zpět - společná instalace fotografií Mirka Vránka a Jiřího Valenty. Během večera proběhne křest filmu Olivera Olivy Morgensterna Rok bez Magora na DVD.“

Podpořte bohulibé projekty (sick!) a choďte na koncerty, i když nejste máničky, na onom světě vám to J. H. Krchovský (a nejen on) jistě vrátí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Nová Sekvoye

redakce 02.12.2019

Frustrovaná část jedinců se oddělila od nadprodukcí posedlého epicentra společnosti. Rap, politika, metafyzika? Dystopie.

Ještě to tady je: Hrubá Hudba

redakce 29.11.2019

Hrubá Hudba jsou dvě alba propojené jednou myšlenkou. Dvě nahrávky, dva světy, jedna hudba a nekonečná vášeň...

Ima Teva debutují deskou Chant

redakce 28.11.2019

Album nesoucí název Chant citlivě kombinuje minimalistickou elektroniku s niternými zpěvy a temnými ambientními plochami.

Beps’n’Johnnies: Kytary až na kost

redakce 27.11.2019

Beps’n’Johnnies jsou na Bare Bones dospělou kapelou, která navzdory moderním trendům vyšlechtila z tradičních a dřevních žánrů kytarové hudby svou vlastní, osobitou tvář.

Guilty Echoes: Hluk ze Svoboďáku

redakce 27.11.2019

Rok a půl po setu na Full Moon Stage 2018 v rámci Colours of Ostrava se Guilty Echoes vrací, tentokrát jako trio. S novou deskou.

Klubový debut projektu Evil Medvěd

redakce 21.11.2019

Fictionkin je debutové EP tohoto projektu, které reflektuje neustále bobtnající a transformující se zvuk živých setů Evil Medvěd.

Paleta zvuků a žánrů na novém albu projektu Omnion

redakce 16.11.2019

Druhé album sólového projektu Omnion skladatele, multiinstrumentalisty a hráče na tabla Tomáše Reindla vychází s osmiletým odstupem od alba prvního.

David Tichý vydává sólovku pod aliasem Further Down

redakce 14.11.2019

Davida Tichého můžete znát coby klávesáka ze skupin Manon meurt nebo Chief Bromden, méně se o něm ví, že se věnuje i tajemných elektronickým nahrávkám.

Cimbál kontra digitál - Nona Records vydávají Thyme

redakce 13.11.2019

Thyme jsou inspirováni hraním se symfonickým orchestrem a folklórním uskupením, ale rovnou i měrou poslechem a zalíbením v experimentálníh skladatelích dvacátého století.

Gonsofus vychází nové EP ze vzdálených břehů

redakce 13.11.2019

Specifický hudební mix různých stylů, který kapela označuje jako “transcontinental groove”, prošel v mezičase dalším vývojem.