Zprávy / Nové desky

Krch-Off Band a hřbitov crowdfundingu

Krch-Off Band a hřbitov crowdfundingu

redakce | Zprávy / Nové desky | 08.07.2014

Nejen prověření tvůrci, komerční žebráci a nové hvězdičky, nejen jména očekávatelná. Na crowdfundingovém portále Hithit právě dobíhá projekt vybírající na novou nahrávku Krch-Off Bandu a vydavatel Guerilla Records k tomu poznamenává: „Tentokrát elegantně, nicméně v intencích dobročinných sbírek, na nové CD J. H. Krchovského a Krch-Off Bandu. Sbírka běží na HitHit - už zbývá jen týden. Je sice vybráno 75%, ale pořád chybí ještě 20 000 Kč... Nepřidáte se? Máme na to už jen 7 dní.“


Co jinak nového u lounského labelu? „Na podzim chystáme nová alba DekadentFabrik, sokolovského Blahobeatu (ex. Beatové družstvo Sokolov) a živák Činny k dvaceti letům trvání (nahrávat ho budeme na veřejném koncertu ve čtvrtek 4. 9. U Voka na Žižkově). Velký koncert proběhne v sobotu 8. listopadu a pražské Arše. Pod názvem Magorovo Vydří v Arše proběhne večer, věnovaný Magorovi. Vystoupí kapely a umělci, kteří hostovali na jeho usedlosti v Prostředním Vydří, blahého času. Konkrétně Nevidim, Pod černý vrch, Jé Jé Neduha & Pepa Klíč, Špinavý nádobí, Záviš, Sváťa Karásek a Svatopluk, Dáša Vokatá & Oldřich Kaiser, The Hever and Vazelína band … (prvními náhradníky jsou Bratři Karamazovi), koncertem provází Jaroslav Erik Frič. Na jednodenní výstavě budou vystaveny tapetáže z Magorových akrostichů Libora Krejcara, obrazy Davida Bartoně, dokumentární fotky Vladimíra Sabo z Jirousova pohřbu a fotografický cyklus Z Oázy do Vydří a zpět - společná instalace fotografií Mirka Vránka a Jiřího Valenty. Během večera proběhne křest filmu Olivera Olivy Morgensterna Rok bez Magora na DVD.“

Podpořte bohulibé projekty (sick!) a choďte na koncerty, i když nejste máničky, na onom světě vám to J. H. Krchovský (a nejen on) jistě vrátí.

Komentáře

Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.

Relevantní články

Zvíře jménem Podzim má Psí sny

redakce 22.09.2019

Vydáním singlu Psí sny a křtem ohněm mnohohlavý orchestr Zvíře jménem Podzim zahajuje poslední rok svého života.

Nové album -123min. je příběhem přátelství

redakce 22.09.2019

První nahrávka po deseti letech je příběhem přátelství, které mezi sebou trio hudebníků má. Deska Les je celá v češtině.

Longital uvádí novou desku videoklipem

redakce 21.09.2019

Longital dokončili desátou studiovku pojmenovanou Mauna. Vyjde u Slnko Records a jako pozvánkou k němu je nový klip Slová.

Dreampopoví Billow mají nový singl

redakce 19.09.2019

Dreampopová kapela Billow vydá na slovenském labelu Z Tapes svou druhotinu Seascape. Tu předznamenává singl Meridian.

Slut hlásí návrat po 20 letech

redakce 17.09.2019

Zbrusu nový singl Keep Going jako příslib nového studiového alba, jež by Slut chtěli vydat v roce 2020. Návrat po dvaceti letech.

Povodí Ohře mají nový singl i klip

redakce 17.09.2019

Kluci od Povodí Ohře se po roce vracejí s čerstvým krmivem pro jehly gramofonů. Nový singl Rakovina doplňují videoklipem.

KlipyTipy: Good Times Only - Tvůj kluk

redakce 08.09.2019

Pražská postpopová čtveřice Good Times Only vydala singl ze svého připravovaného debutového alba a přidává i videoklip.

KlipyTipy: Vanishing Twin - You Are Not an Island

redakce 06.09.2019

Vanishing Twin navazují na první letošní animovaný klip Magician's Success další animací k songu You Are Not an Island.

Zvíře jménem Podzim se vrací s druhým albem. Nečekaně.

redakce 03.09.2019

Dvě roviny, vlčí a psí. Dva principy, které má každý z nás. Dvě odlišné, a přesto navzájem komunikující poloviny obsahuje v tichosti připravená druhá deska...

Rozpad mezilidské komunikace. Dalekko s novým klipem.

redakce 03.09.2019

Hudebníky oslovil vizuální umělec, režisér a elektronický hudební producent Petr Adamec, který vystupuje jako Subject Lost a Moonspotter.